Jump to content

24.10.18 - 20:00 - 0.3.DL - San Fierro

Priede

Lietotājs
 • Content count

  95
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

143 Excellent

About Priede

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Priede

  PĀRCELŠANĀS?

  Ja pārceļamies, tad uz SF, jo būs kruti pa ielām lēkāt!
 2. Priede

  Bug-Fix 05.08.2018

  Labiii!
 3. Priede

  RADARI

  Pat nevar nomest ātrumu, ja ir salikti 3 radari pēc kārtas un tu tos pamani tad, kad uzraujies uz 1.
 4. Priede

  RADARI

  Tas nebija nopietni cirvi
 5. Priede

  RADARI

  Nevar būt...! Kā SASD bankā nauda būs? Nebūs ar ko premkas maksāt, tad mašīnas nevarēs pirkt! Par radariem... ja viņi ir, tad uz taisnajiem gabaliem uzliekat, kaut vai 70 un nav npieciešams tik daudz radaru serverī!
 6. Priede

  *Ieteikums* (Ruda/Lodes)

  RM arī+40k ruda Par ieteikumu... manuprāt varbūt to ložu skaitu vajadzētu palielināt, bet par rudu 1 ierocim gan nē!
 7. Varētu jau, bet ja serverī dienā ~30 uzturās, tad nezinu vai ir liela jēga...
 8. Priede

  Join GarCika lit stream

  Not bad
 9. Priede

  Ieteikums [Los Santos Customs]

  Protams, ka vārti arī būtu parocīgi, bet ja kāds akseptēs šo ieteikumu, tad visticamāk vajadzēs rpot.
 10. Priede

  Ieteikums [Los Santos Customs]

  Vajadzētu tādā gadījumā uzlikt atsevišķu rampu lielākiem auto, kura būtu garāka, bet nedaudz zemāka,. Vēl paaugstināt iebrauktuvi vajadzētu, lai neaizķer jumts sienu, bet ja taisa ko tādu, tad vajag arī vietu lielāku, bet nezinu kur uzceļ ko tādu, jo tūnētavai vajadzētu būt pilsētā, lai nekur tālu nav jābrauc.
 11. Sākumā es palūgšu tiem cilvēkiem, kuriem neinteresē, nav nekāda liela daļa neatsaukties uz šo ieteikumu. Es ''runāju'' visu darbinieku vārdā! Mēs vēlamies, lai ''Los Santos Customs'' pievienotu vēl 3-5 vilcējus, jo mums ir tikai 3 un ja esam kādi 7 tiešsaistē, tad nav ar ko citiem strādāt. Esmu izdomājis kur tos varētu novietot: Tas ir blakus laukums Los Santos Customs, bet radīsies jautājums ''kur liks klienti savus auto?'' Esmu izdomājis, ka varētu zālienā, brīvajā laukumā izbūvēt stāvlaukumu un to brīvo piekļuvi uz kanālu ar žogu aiztaisīt ciet: Varbūt vēl varētu kādu atsevišķu telpu darbiniekiem, kas vēlas vienkārši atpūsties/iziet nedaudz afk vai rpot kaut ko. Mēs IG parrunājām, kā būtu, ja tūnētava atrastos citā vietā? Tā nu es ar kolēģi braucām meklēt ''jauno'' vietu, pēc 5min mēs atradām. Vieta nav tik tuvu Ghetto, drūmajam rajonam, bet gan pilsētas otrā pusē: Bultiņas uz augšo norāda ko vajag aizvākt,būtu jaunais laukums kur klienti liks auto. Tātad... šīs vietas vietā atrastos ''jaunā'' tūnētava ar viso iepriekš minēto-vietu pirekš auto platformām un smagajiem, atpūtas telpu un bez tā staba, kas redzams attēlā. : Šis būtu pagalms... bultiņa uz augšu norāda kur stieptos žogs gar ājas sienu. Bultiņa uz leju norāda kur būtu iebrauktuve/izbrauktuve darbiniekiem ar vilcējiem.: Tur blakus ir upe (Nav nav ss diemžēl), gar upi arī vajadzīgs būtu žogs, kas notur, lai auto neatrastos upē. Es sapratīšu, ja šo vajadzēs rpot, jo diezgan liels projekts. Tādā gadījumā admini nedrīkstēs būt vienaldzīgi, vajadzēs sarunāt laikus kuros ko darīs. Bet tas ir tā, ja vispār kāds akseptēs, piekritīs šādam ierosinājumam, jo tas būtu neslikti, un kas jauns pārējiem, būtu arī parocīgāk, ja tik liela tūnētava. Es ''runāju'' visu tūnētavas darbinieku vārdā!
 12. Priede

  Mašīnām neons

  Nebūtu slikta ideja, bet lai arī cena ir kārtīga, ja gribi savu mahu padarīt krutāku!
 13. Priede

  Iesniegums [Bounty Killer]

  Laikam būšu pret...
 14. Priede

  Update 28.07.2018

  Labi, ļoti labi!
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.