Jump to content

Priede

Lietotājs
 • Content count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Priede

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Izskaties ar potenciālu, ceru, ka pacelsi, veiksmi! ;) rec))
 2. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Samuel_Eik Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Rasgailis_Gailitis Termini, kuri tika pārkāpti : DM Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Sēdēju auto, viņš iekāpa un teica: Šis auto tiek okopēts! Es atbildēju: Labi! Un izkāpu. Viņš tikai tad norpoja, ka tēmē uz mani, kad biju izkāpis. Pēc tam viņš izkāpa un nošāva Incidenta laiks: 12:49 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 3. Priede

  [Spēle] Ko izvēlēsies tu?

  Sultan USA/RUS
 4. Priede

  [Spēle] Ko izvēlēsies tu?

  Laikam, ka neko CocaCola vs Fanta?
 5. Priede

  [Spēle] Ko izvēlēsies tu?

  Audi Jūra vai gulta
 6. Priede

  Resnais Bobijs - Apciemojot MPSA.

  Gaidu jaunu ep, ceru, ka iemūžināji kā uzlieku tavam auto roza krāsu
 7. Es atbalstu Jūsu kandidatūru! Ceru, ka spēsiet vadīt kazino, veiksmi!
 8. Priede

  (Sūdzība par spēlētāju) Anthony_Parker

  ok https://failiem.lv/u/yzgkfk5v#_
 9. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Login Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Anthony_Parker Termini, kuri tika pārkāpti : CarDM Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Sēdēju auto un vnk sāka to dauzīt Incidenta laiks: 19:50 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) http://prntscr.com/k7lq0i Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 10. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Samuel_Eik Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Kurt_Mendez Termini, kuri tika pārkāpti : DM Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Sēdēju auto, viņš uztaisīja NJ (Nav diemžēl pierādījumi) un sāka sist Incidenta laiks: ss redzams *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) http://prntscr.com/k7l3pi Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 11. Priede

  Piedodiet.

  Vajag mainīties
 12. Priede

  RP Pērles.

  http://prntscr.com/k77191
 13. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Samuel_Eik Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Es skrienu uz autosalonu, man uzrbrauc virsū, aptur transportu un es nomirstu. Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Vincent_Drebelis Termini, kuri tika pārkāpti : CP (Ja nemaldos ) Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Mani nogalina Incidenta laiks: 21:20 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 14. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Samuel_Eik Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Ribon_Libon, Eduard_Kuzmin Termini, kuri tika pārkāpti : Stāvošs DB; Log Off (Laikam) Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Stāvēju ar savu auto, viņš man uztriecās, neko nenorpo un aizbrauc. Es dzenos pakaļ un uzrakstīju pm "vai braukt maki?''. Tas ar draudziņu mani atbrauc un nošauj Incidenta laiks: 17:00 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) http://prntscr.com/k733i1 (Atvainojos par skaņu! ) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 15. Priede

  (Pieprasījums/Nauda) Danny Cardenas

  Nu ja, tav jārpo darbības kuras tu redzi
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.