Jump to content

Zayka

Lietotājs
 • Content count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

About Zayka

 • Rank
  Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  02/04/18
 • Kontaktinformācija
  Pm

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zayka

  Mafbizz

  Tātad... mafijai kam pieder zonas sanāk labs money rush, ja nenāk online, jo viņus tad nevar iespamot. Gribēju ieteikt, lai uzstāda kill listu kā paintball un ka zonas var iespamot arī kad nav online enemy teams
 2. Tu nu i Kurmis ne Kumars, tad jau mbizz/terras pisis vala ar hph un viss būs čotka
 3. Kur jūs RL esat redzējuši, ka personu kura vada auto un pa viņu šauj triecas virsū šāvejam? Ja persona mašīnā ir pieliekusies, lai izvairītos no lodēm un redzamība kur brauc ir pielāgojama 0ei
 4. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: Login Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: Zaycev_Scofield Iespējamais apraksts par kļūmi: Sodien serverī spēlēju aptuveni jau no 9:00 un krāju tskill kuru biju jau sakrājis 243, un pa retam aizbraucu uz tunetavu pastrādāt, tikko man prasija lai piereģistrēju auto numurzimi un nezinaju komandu un iegaju foruma, spēli atstāju afk, eju atpakaļ un pamatīgi ielago, izgāju ārā un gāju pa jaunu iekšā un skatos, ne tik daudz naudas ne tskill. Kļūmes noveršanas laiks: ss *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama kļūme : URL (ikona:) https://failiem.lv/u/7t743nfz Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 5. Zayka

  Cietums

  Es vienkārši izsviedu ideju, lai ir tuvāk Latvijas RP. Latvijas cietumos tak ir ēdiens 4free.
 6. Zayka

  Cietums

  Tātad... cietums tagad izskatās pēc kopmītnēm. Gribēju ieteikt, lai mošk cietumā ieliek food 4free un trenežieru zāli(boksa zāle)
 7. Zayka

  Kā pareizi vergot?

  Da kāda tam tolka, ja manās tikai skaitļi, krč imposible mission
 8. Visu laiku strādāju par tālbraucēju, un krāju tskill kuru vajadzēja tikai 100 un bandzaj šodien to vajag 250 https://failiem.lv/u/enfgw4mj
 9. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: Login Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: Zaycev_Scofield Iespējamais apraksts par kļūmi: Kravas spawn vietā uzmapotas bākas (WTF?) Kļūmes noveršanas laiks: ss *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama kļūme : URL (ikona:) https://failiem.lv/u/pb45wzbb Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 10. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: Login Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: Zaycev_Scofield Iespējamais apraksts par kļūmi: Paņēmu kravu un braucu uz cp, bet iebraucot cp nekas nenotiek. Kļūmes noveršanas laiks: ss *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama kļūme : URL (ikona:) https://failiem.lv/u/hn8suvng Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 11. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: Login Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: Zaycev_Scofield Iespējamais apraksts par kļūmi: Paņēmu ielu slaucītāju darbu, nospēru mahu, iebrauc 2/8 checkpointa un kick Kļūmes noveršanas laiks: ss *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama kļūme : URL (ikona:) http://prntscr.com/l8fmy5 Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 12. Uzliekat lūdzu, ka caur /main var ieslēgt/izslēgt ip drošību, jo man ip mainās kā zeķes. Jo labāks nets, pie tā arī spēlēju
 13. Zayka

  Update

  Tak blad uzliekat, kad ar komandu var acceptot izsaukumus, zajeeeeeeeeeeebaaaaaaaal
 14. Zayka

  (Bug) Detaļas

  Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: Login Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: Zaycev Scofield Iespējamais apraksts par kļūmi: Tūnētavai bij 0 detāļas, aizbraucu pēc piegādātāja auto, un pectam pēc detaļām, rādija ka ir pieejamas tikai 3, rakstiju/ detalas lodziņā un parādija ka nav pieejams tik liels daudzums, iekrameju 2, bet tur palika 0, pectam izkrāmēju tūnētavā ārā, no 0 uzradās 38 gb. Kļūmes noveršanas laiks: HH:MM *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama kļūme : URL (ikona:) nav Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 15. Vnk nomainīs definētos no 200 uz 60 un svjo, ko jūs cepās?
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.