Jump to content

Zayka

Lietotājs
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Zayka

 • Rank
  Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  02/04/18
 • Kontaktinformācija
  Pm

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zayka

  (Bug) Detaļas

  Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: Login Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: Zaycev Scofield Iespējamais apraksts par kļūmi: Tūnētavai bij 0 detāļas, aizbraucu pēc piegādātāja auto, un pectam pēc detaļām, rādija ka ir pieejamas tikai 3, rakstiju/ detalas lodziņā un parādija ka nav pieejams tik liels daudzums, iekrameju 2, bet tur palika 0, pectam izkrāmēju tūnētavā ārā, no 0 uzradās 38 gb. Kļūmes noveršanas laiks: HH:MM *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama kļūme : URL (ikona:) nav Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 2. Vnk nomainīs definētos no 200 uz 60 un svjo, ko jūs cepās?
 3. Zayka

  Update

  Jā komanda, jo es pāris reizes dēļ tā uzniroša loga esmu avarējis
 4. Zayka

  Update

  Tātad, vēlējos lai pievieno: Lai apstiprinātu izsaukumu ir jāraksta /acceptmeh vai kka tur bij ieprieksejā sezonā Tālbraucējiem kkādas izmaiņas, lai nav jārotē pa 1 apli tikai Talbraucēju SF checkpoint timeing laika samazināšanu, jo tur aptuveni 1min ir jagaida, Anti DM teritorijas, ja tiek izšauts tad playeri automātiski serveris ieliek jail Lai /main var redzēt cik nepieciešam līdz next lvl
 5. Zayka

  Tālbraucēju nerf

  Organizācijās jūs sežat un kasat kules kamēr tālbraucēji kustās
 6. Nezāles niznīkst

 7. Zayka

  10.07.2018 Update

  Izklausās pēc baigā money rush, bet anyway vismaz kkas notiek
 8. Nea to paberž pret zāli lauka un ir labi, ziemā pasūdīgāk
 9. Pa retam CS::GO un GTA V onlinā, bet tā smēķēju lietoju alkaholu un kkur piestrādāju
 10. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Zaycev_Scofield Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: ss redzams Termini, kuri tika pārkāpti : NonRP,DB,CarDm,DM Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Krč maucu ar fūri un negribēju maukt riņķi un tapec maucu pa sliedem, skanja izslegta skatos kkas mirgo, pagriežu kameru cheetah ar mirgalkām un viens ar m4 dmo, pāršava ļitakus un lika kāpt ārā.Neredzēju no viņu puses nevienu RP komandu, ka tik /eject komandu šoferis norpoja Incidenta laiks: 09.07.2018 11:46 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://failiem.lv/u/c79vfkg7 Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.