Jump to content

Attīsti savu tēlu šajā serverī! Pievienojies mums!

Piedalies pasākumos, iejūties barā! Esi viens no mums!

Fl0kyS

Lietotājs
 • Content count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Fl0kyS

 • Rank
  Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  03/17/99
 • Kontaktinformācija
  Discord - Fl0ky#5482 Steam - https://steamcommunity.com/id/Fl0ky/

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Fl0kyS

  Update 28.07.2018

  Dzīvot var,jāgaida mega updates!
 2. Fl0kyS

  (Bug) Servera kļūme

  https://failiem.lv/u/u9pu8pua#_ var redzet dzinejs jau ir ieslegts no dūmiem.
 3. Fl0kyS

  (Bug) Servera kļūme

  es uzspiedu 2 man rāda ar lieliem sarkaniem burtiem 4,3,2 un nekas nenotiek.
 4. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: Login Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: Norman_Electric Iespējamais apraksts par kļūmi: Neinu kā ar citām mašīnam bet ar jauno spidometra pievienošanu man tas sāka arī rādīties kad neesu mašīnā. +dazreiz kad es spiezu 2 man masine neizsledzas bet rada atskaiti uz ieslegsanos,bet masina neizsledzas. del ta jau esu pazaudejis vairakus litra bendzinu jo nepamanu. Un vajaga lai taja speedomentra raditos vai masīna ir ieslegta vai izslegta. Kļūmes noveršanas laiks:- *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama kļūme : https://failiem.lv/u/kqxwpj83#_ Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 5. Fl0kyS

  (Pieprasījums/Cits) Samuel_Eik

  Tu vareji tos visu screenus salikti failiem.lv vai vel vnk nofilmēt. Bet tā tīri nice,sodien pa nakti es redzeju ka tu centies
 6. Pasūtijumi vai kautkas uz to pusi. Tātad jebkurš cilvēks raksta SMS uz ķunētavu un būs SMSa jauzraksta Cikos būs ķūnetava un ko ķunēs.Pēc tam jebkurš ķunetajs uzraksta piemeram komandu /smslist (pirmais kas ienaca praat :D) peec tam paradīsies tabula ar pasūtijumiem ķūnētajs var izdarīt 2 opcijas uzrakstit atpakal piemeram nav plastmasas vai pieņemt pasūtijumu,un taja laika kas bija noradit atbaruc tas kas rakstija sms un tad tik ķūnējas. un vel pēc ka uzraksta to sms tad ķūnētajiem čatā parādisies ka jauns pasūtijums. P.S man šī ideja vnk ienaca prātā tākā arī reala dzive vispirms piesakas nevis uzreiz brauc tur.
 7. Pieprasījums Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz pieprasījumu: Norman_Electric ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par situāciju: Pieprasījumu veica: Norman_Electric / Ķūnetva Iespējamais apraksts par situāciju, kura veikta ekrānšāviņos: Ķūnētavā vienmēr ir ļoti maz plastmasas,tāpēc es arī nodomāju jaatved vienreiz daudz plastmasas lai nav jačakarējas ar to plastmasu. Pieprasāmās lietas: 200 plastmasa deteļas iekš ķūnetavā *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzama darbība / Teksta fails/Log : https://failiem.lv/u/nwc7kjn3#_
 8. Fl0kyS

  (Bug) Māja pazuda.

  Ehhh,tad būs jameklē jauna.
 9. Fl0kyS

  (Bug) Māja pazuda.

  Es zinu bet par nodokli es nezināju. Es domāju nodokli velk no main konta. es 24 nebiju online un vairak neka 1k vajaga tas takš ir ārprāts
 10. Fl0kyS

  (Bug) Māja pazuda.

  Pa tie nodokļi ar.ī rij no majas konta????!?!?
 11. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: Login Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: Norman_Electric Iespējamais apraksts par kļūmi: 22.datumā apmērām pūlkstens 3.00 nopirku māju pa 10K un pēc tam ieliku 1k mājas kontā pēc 22.datūma man nebija iespejas tikt serverī. Ieeju šodien no rīta serverī uzspawnojos vairs ne savā mājā un reāli man -11k. Kļūmes noveršanas laiks: 07:52 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama kļūme : man SS tikai 2 admini tajā momentā bija on Nicks un vel kautkāds tikai aizmirsu kas. Es visu laiku jautāju kā var nolikt mēbeles un gaismu ieslegt utt. Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 12. Naudas līdzekļu pieprasījums. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz pieprasījumu: Norman_Electric ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par situāciju: Naudas līdzekļu pieprasījumu veica: Norman_Electric/Ķūnētava. Iespējamais apraksts par situāciju, kura veikta ekrānšāviņos: Aizbraucu uz banku un paņemu kredītu. Pieprasāmā naudas summa : 25K *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzama darbība / https://failiem.lv/u/pzdzwqb7 P.S - Negribēju apzagt veikalu,paskatijos uz citiem un sapratu ka visiem ir only zagšāna un es izcelšos!
 13. Man pasam ir tadas sajuta,ka tagadnejais SASG ir pazaudejis savu profesionālismu. Rec ceru uz jaunu lideri!
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.