Jump to content

Attīsti savu tēlu šajā serverī! Pievienojies mums!

Piedalies pasākumos, iejūties barā! Esi viens no mums!

Olivers

Lietotājs
 • Content count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

2 Followers

About Olivers

 • Rank
  Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  03/01/01

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Olivers

  Uzraugi #1

  Uzspiedu nē tikai tiem, kas nebija iepriekš administratori. Pārdomāju par billiju, gribu jā spiest bet vairs jau nevar mainīt.
 2. Olivers

  (Sūdzība par spēlētāju) Vārds_Uzvārds

  Nekur nav atļauts DM'ot. šeit nesaskatu DM, cilvēki atnāca pēc parāda, pēc kā tika sākts pa viņiem šauts. Tu pats esi pārkāpis Gun Fear.
 3. Olivers

  (Sūdzība par spēlētāju)Amy_Jones

  Vai ir kāda veida pierādijumi par to, ka tika domāts, jeb plānots šis pasākums? kad un kā jūs viņu atradāt? @Jackson
 4. Olivers

  SASD - Billy_Mitchel

  Rekomendēju, domāju būsi piemērots šim amatam, cilvēks kurš rpo. salabo garumzīmes.
 5. Olivers

  (Unban/Server) Maxim_Jostkiy

  https://failiem.lv/u/tavqhtw6#/view/enb+2018-08-03+01-30-15-49.avi;play Un šādi tas notika vel vienu reizi. Nezinu, varbūt tiešām redzēji mini map... @xo.
 6. Olivers

  (Sūdzība par spēlētāju) Andrew_Miller

  Tiks sodīts. TC.
 7. Olivers

  Iesniegums [Bounty Killer]

  Padarītu spēli nedaudz interesantāku tiem, kam patīk šaudīties, bet sāktos atkal visas problēmas ar DM, cilvēki neizprastu kam tieši ir šī organizācija. Tie cilvēki, kas izsludinātu to Bounty par kādu cilvēku, neizprastu tā jēgu.. Tiktu likti bounty bez pietiekama iemesla un viss kļūtu par absurdu. Tāpēc esmu pret. E: Atbalstītu šo ideju, ja tiešām tā tiktu pārdomāta vairākkārt un uzlikt Bounty varētu tikai ar administratora atļauju... Un jā, administratori redzētu, kam ir uzlikts un kas ir šie bounty hunter cilvēki.. bet pagaidām esmu pret.
 8. Olivers

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  @Wiliams Sen zināms cilvēks iekš mpsa, atceros kā rpojām pirms kāda pusotra gada, vai pat vairāk. Esi diezgan interesants cilvēks,
 9. Šajās brīvdienās - 21.07 - 22.07 nebūšu on.

 10. (( Zinu, ka tur ir līderis, bet šis līderis nav aktīvs. Runāju ar 4 līmeņa administratoru, kurš atļāva rakstīt pieteikumu )) ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Par Tēlu (OOC) Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Kendrick Hernandez Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Kendrick ir dzimis un izaudzis Los Santos pilsētā. Vienmēr ir dzīvojis pareizu un legālu dzīvi. Viņa sapnis vienmēr ir bijis strādāt policijā vai slimnīcā. Viņš ir absolvējis Los Santos policijas akadēmiju, pēc kā sāka strādāt San Andreas Sheriff Department. Pēc laika viņa dzīvē pienāca smags brīdis. Viņam nācās pārvākties uz Atlantu, lai uzturētu savu slimo māti. Dzīvojot Atlantā, viņš Iestājās Atlantas medicīnas universitātē, kuru pabeidza ar izcilību. Pēc pāris gadiem, kad viņa māte bija jau mirusi viņš atgriezās atpakaļ uz savu dzimto pilsētu. Iestājās policijas departamentā, jo tobrīt viņam piedāvāja augstu amatu ar piemērotu algu. Viņš nostrādāja Los Santos policijas departamentā 2 gadus, kad pēkšņi iekļuva auto avārijā un satraumēja muguru. Šī trauma viņam lika saprast, ka nu ir pienācis laiks, lai policijas uniformu uz ko citu. Aizejot no policijas departamenta, viņš sāka strādāt slimnīcā. Bet redzot to drausmīgo situāciju slimnīcā viņš nolēma ķērties vērsim pie ragiem un mainīt to. Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās Ekrānšāviņos: Veidoju situāciju ar ārsta darbu.. Neizdevās, jo visu laiku kārās internets. Tāpēc ievietoju roleplay situāciju, kur kā Domes darbinieks pārdodu māju. Esmu tas cilvēks maskā. https://failiem.lv/u/62umzhg8#_ Vēlos mainīt to, kas pašlaik tur notiek. Neapmācīti cilvēki, neaktīvs līderis. Manuprāt šīs organizācijas, ir tās svarīgākās ar ko celt roleplay serverī. Mans plāns ir veidot visu, pēc līdzīgāk dzīvei. Apmācības, internatūra utt. Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 11. Rekomendācija, var redzēt potenciālu. Ceru izveidosi labu grupējumu ar cilvēkiem, kas vēlas rpot un veidot bandu tādu, kādai tai jābūt,
 12. Olivers

  (Unban/Server) Adam_Sparks

  Atvainojos, mana vaina. Nepaskatijos uz ping. Redzēju, kā brauc caur sienām. Būs unban.
 13. Olivers

  [Spēle] Ko izvēlēsies tu?

  booty Nauda / Slava
 14. Olivers

  (Sūdzība par spēlētāju) Dan_Vegas

  Ja nezināji, ir roleplay komandas ar ko to var uzzināt, kā piemēram: /do Kādus ievainojumus es varētu redzēt uz XXX ķermeņa? Principā ārstam kā tādam, roleplay spēlējot būtu ļoti daudz jāizmanto /do komandas un jākomunicē ar citiem tā, lai zinātu kas notiek un nebūtu force rp. Tas pats, ja tu atdzīvini vai dur adatas, jebko dari... Ir jāraksta /do komandas, lai zinātu kā otra persona reaģē..
 15. Olivers

  Vai vajag /iznas atpakaļ?

  Uzskatu, ka nevajag. Cik cilvēki šo komandu izmantos tiešām tam, kam viņa ir domāta. Būs pārāk daudz troll cilvēki. Radīsies tādi momenti, piemēram: Pēkšņi stacijas vidū kāds izvaro kādu.... Tā būs,
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.