Jump to content

20.10.18 - 20:00 - 0.3.DL - San Fierro

Atjauninājumu Ziņojums - 17.10.2018

Olivers

Lietotājs
 • Content count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

2 Followers

About Olivers

 • Rank
  Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  03/01/01

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Olivers

  Uzraugi #1

  Uzspiedu nē tikai tiem, kas nebija iepriekš administratori. Pārdomāju par billiju, gribu jā spiest bet vairs jau nevar mainīt.
 2. Olivers

  Iesniegums [Bounty Killer]

  Padarītu spēli nedaudz interesantāku tiem, kam patīk šaudīties, bet sāktos atkal visas problēmas ar DM, cilvēki neizprastu kam tieši ir šī organizācija. Tie cilvēki, kas izsludinātu to Bounty par kādu cilvēku, neizprastu tā jēgu.. Tiktu likti bounty bez pietiekama iemesla un viss kļūtu par absurdu. Tāpēc esmu pret. E: Atbalstītu šo ideju, ja tiešām tā tiktu pārdomāta vairākkārt un uzlikt Bounty varētu tikai ar administratora atļauju... Un jā, administratori redzētu, kam ir uzlikts un kas ir šie bounty hunter cilvēki.. bet pagaidām esmu pret.
 3. Olivers

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  @Wiliams Sen zināms cilvēks iekš mpsa, atceros kā rpojām pirms kāda pusotra gada, vai pat vairāk. Esi diezgan interesants cilvēks,
 4. Olivers

  [Spēle] Ko izvēlēsies tu?

  booty Nauda / Slava
 5. Olivers

  Vai vajag /iznas atpakaļ?

  Uzskatu, ka nevajag. Cik cilvēki šo komandu izmantos tiešām tam, kam viņa ir domāta. Būs pārāk daudz troll cilvēki. Radīsies tādi momenti, piemēram: Pēkšņi stacijas vidū kāds izvaro kādu.... Tā būs,
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.