Lil' Uzi Twerk

Lietotājs
 • Content count

  97
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

90

1 Follower

About Lil' Uzi Twerk

Servera tēla informācija

 • Tēla gadi
  23
 • Tēla gadi
  0

Publiskā Informācija

 • Dzimšanas diena
  01/07/97

Recent Profile Visitors

3060 profile views

Mood

 • Sexy
 • Currently Feeling Sexy
 1. zilo vali uzspēlē
 2. Sūdzību jau par jums lohiem nav nemaz, no. Tikai mani nodmojāt. ja
 3. Bani, bani, vecīt - bani! Apniks viņiem nedēļu bez sampa tupēt, sāks dm serveros sēdēt. Tāpat šaut neprot tas apniks un varbūt nomierināsies. Tad moš atkal dmos. So? Atkal bani. Tas pats kas ignorēt. Jo vairāk uzmanības loham pievērsīsi, jo sliktāk pašiem
 4. Red County City Hall Curriculum Vitae Vārds Uzvārds Adrese: Red County, Winston Street 14/2. Mob. tālr.:1034762 E-pasts:Lil'[email protected] Amats, uz kuru piesakās : Administrators Raksturojums un mērķis: Īss pieredzes kopsavilkums par pieredzi konkrētās sfērās, iegūtām zināšanām darba perioda laikā. Jānorāda vakance, uz ko tiek kandidēts, vai arī jomas, kurās tiek meklēts darbs. Esmu bijis administrators nelielās ciematu pārvaldēs jeb provinciālās pašvaldībās. Mans novirziens administratora darbā bija pārvaldīt zemākas amatpersonas. Vadīju pār pasākumiem, rīkoju banketus, veicu darba pārrunas ar apkopējiem, šoferiem, apsargiem un citiem darbiniekiem. Izglītība: Augstākā Juridiskā izglītība. Advokāts. Mācību iestādes nosaukums: Los Santosas Juridikciju augstskola Fakultāte, studiju virziens: Advokatura Grāds, izglītības līmenis: Bakalaura grāds no mm.yyyy līdz mm.yyyy (vai līdz šim brīdim): No 2009.09 - 2014. 05 Darba pieredze: Provinciāla pašvaldība, Angel Pine. SIA “Uzņēmuma nosaukums” / www.mājaslapa.lv Informācija par kompāniju (darbības sfēra, galvenie produkti/pakalpojumi, uzņēmuma lielums, darbinieku skaits). ''Angel Pine'' Government. Sfēra: Apdzīvotās teritorijas pārvalde. Sekondārie pienākumi bija labiekārtošana, cilvēktiesību aizstāvība. Uzņēmuma lielums: 7 darbinieku kārtas ar dažādiem pienākumiem. Darbinieku skaits - 42. Amats no mm.yyyy līdz mm.yyyy (vai līdz šim brīdim): 2014.11 - 2017.08 Galvenie darba pienākumi: Galvenie uzdevumi un atbildība: Administratūra jeb darbinieku pārvalde. Amata vieta struktūrā: Primārās vajadzības/kārtas darbinieks. Tieši un netieši pakļautībā esošie (skaits un funkcijas): Apkopēji, redaktori, miesassargi, šoferi un labiekārtošanas direktori. Cita svarīga informācija/pieredze: N/A Sasniegumi: Vairākkārt izsniegtas prēmijas. Uzslavas no priekšniecības un atzinība valsts mērogā. Papildus izglītība: Pamata, vidējā. Mācību iestādes nosaukums Kursa nosaukums, mācību stundas: Los Santos Middle School. no mm.yyyy līdz mm.yyyy (vai līdz šim brīdim)1999/09-2009/06 Valodu prasmes: Runāju Saprotu Rakstu Latviešu dzimtā dzimtā dzimtā Angļu atbilstoši vajadzībām atbilstoši vajadzībām labi Krievu Perfekti Ideāli Labi Citas prasmes: Autovadīšana un ieroču pielietošana aizsardzības vajadzībām. Datorprasmes: MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) - Pārzinu visas dotās programmas B kategorijas autovadītāja apliecība (no yyyy.gada) - 2010 Intereses: Lasīšana, futbols, ceļošana un mūzika. Sevis pilnveidošana, ceļošana, literatūra. - Ceļoju darba nolūkos lielakoties. Literatūru lietoju juridisko zināšanu papildināšanai.
 5. Ir tolks no šitādiem spēlētājiem? Es tagad netaisos nevienu aizskart, bet laikam nāksies. Es gribu Jums iedzīt galvā, ka serverim būs dirsā ar tādiem pajobakiem no sranā audio servera. No sūdubedres atvelkas tādi ujobaki kā Sprīditis Wood, kkāds Andris Domnieks. Da kas viņi tādi bļeģ ir? Ap nabassaiti aptinušies un skābeklis no smadzenes nedaudz izzudis. Mazgadīgie pajoļi. Kas tā par baznīcu? Kkāds klaunu bars, kurš sen vairs nav ne ar ko rēcīgs. Zinu, ka nodislaikos visi šitie bērnudārza klauni ar dauna sindromu. Cmon, ja jūs esat baznīca, nu pohuj tos dievkalpojumus, prosta sēžat savus PD, rushojat savu smirdīgo naudu. Kuru pis. Bet kad sākat pie domes ar smirdīgajiem automātiem šaut kā srani autisti, tad bļe besis uznāk maksimāls. Ko lai domā normāls cilvēks, kurš ienāk serverī? Viņš vēl nezin, kas ir nonrp, viņš nezin, ka ir tādi kropļi, kuriem patīk pie domes šaudīties. Viņš nehuja nezin. Tad parādas šitie sprāgoņi, kurus labāk būtu maisā iemest un daugavā zem ledus. Kur prieks spēlēt? Vai nu aiziet no servera, jo kur jēga spēlēt RP serveri bez RP. Šodien tu centies lietot RP MPSA, un rīt tu skaties porņiku bez vecenēm. Iemetīšu skrīnus, lai nedomājat, ka pa tukšo diršu. http://prntscr.com/h0mkn2 http://prntscr.com/h0mkwm http://prntscr.com/h0ml73 http://prntscr.com/h0mlgf http://prntscr.com/h0mllj http://prntscr.com/h0mlvn Veri fani. Kkā ar katru dienu sāk piegriezt šitā geju huiņa. Būsim reāli. Vairumam pleijeru ir zem 11. Joks. Zem 12. Labi - ap 15-18. Ir vecāki, ir jaunāki, bet tas ir vairums. Vai tiešām tajā vecumā var likties rēcīgi ķēmot gramatiku un uzvesties kā aborta kļūdai. Daudzi gan neuzvedas, daudzi ir Prāts ir laba lieta, un ļoti gribētos redzēt, ka katram tāds ir. Viss ko es gribu teikt ir tas, ka (!!!!!!!!!!!!!!): ja nebanos šitos mērkaķus, nevis metīs cietumā, ko dara arī reti, tad nebūs kārtības. Tos baznīcas klaunus es neesmu redzējis esot cietumā tikpat kā ne-kad. Es nepiepisos adminiem, bet te jau sanāk paša piepišanās par sevi. Labi, Jums spamojas čats, Jums raksta tizlus reportus, bet bļ* ja forumā ir pilns ar sūdzībām par tiem idiotiem kā utīm kusā, vai tik grūti pakontrolēt? Ja izdara vienreiz - atkārto, jo parasti nesoda, parasti čats nospamots līdz dirsai. Viņi jūt, ka nevienu nepis un neviens nesodīs, tad arī aiziet kā sniega pika kas ripo no kalna bļeģ. Ar katru dienu aizvien vairāk idiotu. Es saku kā ir - nahuj viņus. Nahuj. Banu katram dmerim uz nedēļu - un ticiet man! Nebūs nekādas baznīcas, nekādu Eināru Dildoriņu, Pēteru Hujinsku, Alfrēdu Pidreņu - viss būs normāli. out neger.
 6. tas ir vecis xd))
 7. Ja nemaldos, es jau nedēļu esmu zem čata bana. Varat beidzot lūdzu noņemt?

  1. Gvidijs

   Gvidijs

   Tik ilgi, jomojo! :D

 8. Mhm, tautību arī nomainīsi?
 9. Markuss Āboliņš? Nu cmon, mēs neesam sūdubedre. Pret, latvieti, kurš grib iekļūt meksikāņu bandā.
 10. da es tev vispār gribēju teikt, lai tu vnk pisies nahuj, sprāgoni. zinu, ka man nav daļas gar tevi nekādas, tikai gribu teikt, ka labāk būs, ja šito autistu izbanotu uz mūžu. sranais dmeris bļeģ. tev vispār nets nav vajadzīgs, ej bumbu paspārdi, psihopāts mazgadīgais.
 11. Vismaz kkas jauns - db no musormašīnām rec, jo nu ir šitas te skils))
 12. A ja gribi nodarboties ar lomu spēlēm pagrabā? Cik tādā gadījumā man būs jāmaksā?
 13. *Will Kill* Ja nespēj sadzīvot ar kādu cilvēku uz vienas zemeslodes, tad tikšu galā ar viņu. Satikt mani varēsi, ja ļoti vēlēsies to. Treileru mājiņas ir mana lieta. Samaksa atkarīga no upura. Jo biezāks ir viņš, jo biezāka būs mana samaksa. Meklējiet Indiešu Šamani jebkur apkārtnē un pēc laika ar Jums sazināšos.
 14. 1. Nahuj klistu, jā! 2. It kā jau var, būtu labi, BET (!), ieročus bugotu. Iepriekš tā tie mēsli bugojās. 3. Tas ir tīri normāls ieteikums. Par. 4. Par šito es pagaidām hz, ko teikt. 5. Vot šitā lieta ir ļoti vajadzīga. Takšiem, piemēram, TX sākumā un tad numurs. 6. No šitā čist nav jēgas, jo nešķiet tīri rpiski. RL jau kādas 100 lodes maksā naudu, tie ir izdevumi, tad padomā kādi IG būtu izdevumi uz 100 lodēm vien.