Nekad

Lietotājs
 • Content count

  628
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12

4 Followers

About Nekad

 • Rank
  x

Servera tēla informācija

 • Vārds, Uzvārds
  David Benhem
 • Tēla gadi
  0
 • Tēla gadi
  0

Recent Profile Visitors

3444 profile views

Mood

 • Worried
 • Currently Feeling ;c
 1. 1. Nav viedokļa, nestrādāju nekad. Neitrāls. 2. Par, bet tad to ''Advokāta'' darbu pārdomāt kārtīgi. 3. Par, bet būs pret daudzi moneyrusheri, jo tagad reāli tur ir pārāk liels moneyrush. 4. Par, ir nepieciešams pret DM'eriem. 5. Nē, par AFK nekikot.(Pret) Bet par PD krāšānu gan kikot, pārbaudot vai ir uz vietas vai nē. (Par) 6. Nav viedokļa. Neitrāls. 7. Nekas nemainīsies pat, ja sodīs uz ilgāku laiku, man bija 365 par DM - Kaut kas mainījās? - Īpaši nekas nemainījās un ar jailu tāpat turpinās DM'ot. Neitrāls.
 2. Kāpēc es neesmu ietagots? Runājot par tēmu - Liegumi nepalīdzēs. Spriežu pēc sevis. Bet, jā, es jau Agnesei ieteicu, ka vajag ielikt Anti-Cheat pret sb spēlētājiem.
 3. Ok.. Viss tika nokārtots ar @Elwyn.. Bet iesaku Tev uzreiz paskaidrot, kāpēc un par ko, lai nav jāveido liekas sūdzības. TC
 4. Es neesmu dzīvnieks atšķirībā no Tevis. Takā droši - Vari doties un līst pats iekšā burkā. Veiksmi.
 5. Informācija par administratoru, kurš iesniedz sūdzību: David Benhem Informācija par adminitratoru, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Elwyn Rhiel Termins, kurš tika pārkāpts: --- Situācijas apraksts: Tātad, staigāju tajā pasākumā - Normāli. Bet šis nomaina man skinu uz kaut kādu un vēl neko nepasaka, 100x PM var rakstīt - NEATBILD. Tad uzrakstu PM necenzētu vārdu un uzliek WP. Watafak? Protams, vieglāk ir sodīt nekā paskaidrot. Incidenta laiks: 20 *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) Neuzņēmu. Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 6. InGame Nick - David Benhem. Skaitļi - 13 ; 7 Atgadījums - Mums nav bijuši labi gadījumi. Tikai DM'ošana. (Tiešām nav, nezinu, ko rakstīt.)
 7. Es Jūs atbalstu uz šo amatu, jo domāju, ka Jūs spēsiet vadīt šo iestādi pienācīgi. (( Atbalstu. Sakarīgs esi, serverī redzēts esi, RolePlay proti un tā nav sveša lieta. SASD Vadīt gan jau mācēsi. Veiksmi. ))
 8. Antirekomendācija. Nesajēdz, kas ir RolePlay. Vārds, Uzvārds neatbilst. (Nesaprotu, kāpēc vēl Tev atļauj spēlēt ar tādu niku.) Nespēsi savaldīt savus biedrus. Biogrāfija pilnīgākais fufelis. Ātri atteiksies, jo vēl neesi tajā vecumā, lai vadītu bandu. (Ar šo teikumu gribēju pateikt to, ka zaudēsi kādu terru, tā uzreiz skriesi prom no līdera.) Uz katru postu atbildi un tas nozīmē, ka nespēj panest kritiku.
 9. Tieši tā. EDIT: TC, VISS TIKA LABOTS.
 10. Antirekomendācija. RP'oju ar Tevi vakar - RP Avoid, OOC Insult. - Nebūsi labs līderis. RolePlay neizproti. RolePlay neatbilst. Ir nepieciešams, kā Tu to bandu izveido.. Biogrāfija pilnīgākais fufelis. Taisīsi mēslus gan jau.
 11. Informācija par spēlētāju, kurš nosūdz ķļumi: David Benhem Informācija par esošo situāciju: Tēls, ar kuru notikusi kļūme: David Benhem Iespējamais apraksts par Kļūmi: Karoč, @Baby man uzlika biznesu pie tūnētavas - Benzīntanku. Es to nopērku un kaut kādā veidā nopērk vēl viens cilvēks Carlos Escobar, kaut gan tas ir mans bizz un tagad eju iekš spēles, rakstu /bpanel - Rāda, ka man vairāk nav neviena biznesa. ATDODAT MANU BIZNESU!!! Īpašums, kurš pazudis : Montgomery Gas. Incidenta laiks: 13 *Pielikums - Ekrānšāviens no servera, ko uzrāda : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 12. ir nice tik vjg salabot bizz, bugojas n samazināt mājām bik cenu, 10k c klase?! wtf, + tukša
 13. TA NAV MULKOSANAS. MES ESAM ISTI POLICISTI. TC
 14. vards davis uzvards betmens vecums labs dzivesvieta ja dzivoju hobiji atveidot lomuspele jusu rakstura ipasibas ir ari ludzu novertejiet savu rolplay limeni (0/2) -1/2 vai jus varat runat pa telefonu kad spelejat? ne kads jums ir operators ( loti liels pluss bus, ja jums ir zelta zivtina )? nav telefona vai jums ir normala cilveka balss nevis kaut kada sika mudaka? man sobritas ir bals luzums cikos jus dzen gulet? kad mama saka vai sak sisti mani vai jus spelejat alkohola reibuma? man mama nelauj letot alkoholeskos vielas vai jus esat gatavi ciesam attiecibam ar sarmiti utuli? man nestav vai jums ir samaksats elektribas rekins par pagajuso menesi ( nevelos, lai sarezgita situacija kadam atsledz elektribu ) ? ja mama samaksaja ludzu atsutiet foto ar savu jebalniku
 15. Informācija par administratoru, kurš iesniedz sūdzību: David Benhem Informācija par adminitratoru, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: David Benhem Termins, kurš tika pārkāpts: CS Situācijas apraksts: Mani izkikoja, pēc kā nācu iekšā un saņēmu 3 stundu cietumsodu. Incidenta laiks: 22 *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.