Jump to content

Attīsti savu tēlu šajā serverī! Pievienojies mums!

Piedalies pasākumos, iejūties barā! Esi viens no mums!

-Hennessy

Lietotājs
 • Content count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About -Hennessy

 • Rank
  Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  03/25/03

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. -Hennessy

  (Unban/Server) Nico_Hennessy

  Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums :Nico_Hennessy Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : Nu karoce es tur braukajos mazliet gribej lidz bankai aizshaut a mani vnk panem un nobano. Incidenta laiks: 12:00 - 14:00 kkur, neatceros precizi. *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : URL (ikona:) F8 Ekrānšāviņš no servera : nav, es uzreiz izgaju off un gaju raudat mammai uz pleca, varu paradit shito http://prntscr.com/khn48h Ieejas Ekrānšāviņš: http://prntscr.com/khn4sr Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 2. -Hennessy

  Offline spams

  Tu tač esi āmurs, patiesība ir tāda, ka tu mums neko nevarēji padarīt un, ka tu visiem low liec rec, lai vieglākas terras.
 3. -Hennessy

  Offline spams

  Tak ej gulēt loh, neko tu nerubī. Terras pret jums bija pārāk vieglas. Tagad kad es aizgāju dēļ autisma tu vēl kko turpini cept? Tak nomierinies jefiņ un liec vēl rec lowakiem, lai dabūtu zonas kuras pret mums nevarēji dabūt.
 4. -Hennessy

  [Florencia 13] Leonardo Drake

  Autists esi? Kāda jēga mums būtu likt anti? Nu protams, ka es likšu anti šitam čuvakam, jo es pat viņu nahuj redzējis neesmu, bet tu jau kā autists atkal kautko piepisies. Aizej tak vienreiz uzelpo svaigu gaisu vai savai istabai logu attaisi bļe. Man tak nepis kas next līderis, savu darbu es esmu padarījis, pus ls dabūju, līdz 150 wep wh dabūju. Man tak pajāt , ja kkāds lows tgd ies to visu nodirst. Jums , ka tik lowakiem ielikt rec, lai nav jāpacīnās. Par tēmu : Anti, jo raud par to, ka ieliek anti + ar gsg jums būs geju partnerība pret citām bandām.
 5. -Hennessy

  Offline spams

  nu bladj vairak terras, no riita mes vismaz nemam kadas 2 - 3 terras, tad mes rl visi pisam ara, jo visus biedrus rla pazistu. un tad atkal vakara lidz kadiem 3 naktii uz terram gaju on.
 6. -Hennessy

  Offline spams

  bladj tu moralais invaliid nedelu offline? kautkads autists esi? katru dienu vismaz uz 4 terram biju stulbais lomik. tas ka pa dienu eju ara nenozime, ka esmu neaktivs stulbais luni nomirsti.
 7. -Hennessy

  Offline spams

  nu protams , ka jaa mpsa jau vajag noliferus lai tik tere naudinu un spele serveriti
 8. Nu sāksim ar to, ka offline spams iesūkā dirsu, jo tad mazi nolaiferīši, kā Manuels un visa gsg banda var laizīt viens otram dirsu un sēdēt visu dienu on. Kas tur slikts, ka mēs ieejam tikai uz terrām ? Lūdzu ieviest atpakaļ online spamu, jo tas Manuelam nāks tikai par labu, jo man interesē viņa veselība un viņa dzīvīte, nu labi man īstenībā ir pohuj pa to autistu, bet vajadzētu viņam tākā dzīvi dabūt atpakaļ mazlietiņ. Vienkārši visu dienu sampā sēdēt arī nav prāta darbs. Tātad galu galā ir ieteikums tāda komanda /banautism, lai serveris atbrīvotos no autistiem un nolaiferiem. Nu der arī /bangsg , jo vienīgie autisti ir no turienes. Sāksim ar to, ka bija normāls cilvēks, pieteicās gsg un nu jau autisms ir pārņēmis viņa ķermeni. Tas ir normāli? Es domāju, ka ar Manuelu kaut kas ir jādara, lai beidz visiem dot autismu. Es jūs visus mīlu, paldies tiem, kas nebija autisti. Sākumā bija tikai hoods, tgd pus ls. Nākamajam līderim vismaz būs bik ieroči, davaj, cya puika. P.S. Es aiziet no līdera dēļ tā, ka netaisos 10 no rīta celties un 10 vakarā iet nost no sampa? Kad tad atrodas laiks dzīvei? Nē nu Manuelam tāpat tā nav problēma, jo dzīves tāpat nav un nebūs :)))
 9. -Hennessy

  Los Santos Vagos

  Balsošu par Jordy, lai puikam vismaz ir izredzes.
 10. rec, būs vismaz pret ko karot, visi tagadējie gangi low, terras nav interesantas, nejūt spriedzi.
 11. -Hennessy

  [Florencia 13] Nico Hennessy

  Nu piedod mans draugs, ka es nebiju uzrakstījis kārtīgi. 10 gados es uzzināju, bet 10 gadu vecumā nejau tur palīdzēju tirgot n shit.
 12. -Hennessy

  free avatāri no peina #2

  Paķeršu šito, paldies. -
 13. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi nelegālā organizācijā : Nico_Hennessy Visa situācija notiek iekš servera, bet pierādījumi tiek ievietoti šeit - Par tēlu un tā darbību. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Nico_Hennessy Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Nico piedzima 1990. gada 25. martā mazā meksikas pilsētā. Diemžēl pilsēta bija bēdīgi slavena ar slepkavībām un narkotiku tirzniecību. Kā jau lielākā daļas pilsētas, Nico tēvs nodarbojās ar narkotiku tirzniecību. Kad Nico bija 10 gadi, viņam tika par visu biznesu izstāstīts. 14 gadu vecumā Nico savam tēvam palīdzēja šajā biznesā, bet diemžēl viena ļoti liela pasūtījuma laikā Nico tēvs mira. Nico gribēja nobeigt pasūtījumu un saprata, ka viņam šis bizness ļoti interesē un piesaista. 20 gadu vecumā Nico pastrādāja savu pirmo slepkavību dēļ kokeīna pasūtījuma, jo viens vīrietis mēģināja Nico apčakarēt ar naudu. Nico 28 gadu vecumā pārvācās uz Los Santosu un mēģina sākt nelegālu biznesu. Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās Ekrānšāviņos : Tiek nolaupīts cilvēks, aizvests, apzagts un beigās nogalināts. Tēls, kurš būs jūsu padotais (Aizvietotājs): Enriko_Hennessy Darbības laiks: 18:56 - 20:32 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Bandas izveide) : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL. ot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 14. -Hennessy

  (Pieprasījums/Nauda) Nico_Hennessy

  Naudas līdzekļu pieprasījums. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz pieprasījumu: Nico_Hennessy ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par situāciju: Naudas līdzekļu pieprasījumu veica: Nico_Hennessy / Nav organizācija, vnk gangsta. Iespējamais apraksts par situāciju, kura veikta ekrānšāviņos: Viens gangsta aizbrauca ceļojumā, tikmēr mazliet aptīrīju viņa māju. Pieprasāmā naudas summa : 20k *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzama darbība / Teksta fails/Log : URL (ikona:)
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.