Jump to content

-Hennessy

Lietotājs
 • Content count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About -Hennessy

 • Rank
  Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  03/25/03

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. -Hennessy

  Offline spams

  Tu tač esi āmurs, patiesība ir tāda, ka tu mums neko nevarēji padarīt un, ka tu visiem low liec rec, lai vieglākas terras.
 2. -Hennessy

  Offline spams

  Tak ej gulēt loh, neko tu nerubī. Terras pret jums bija pārāk vieglas. Tagad kad es aizgāju dēļ autisma tu vēl kko turpini cept? Tak nomierinies jefiņ un liec vēl rec lowakiem, lai dabūtu zonas kuras pret mums nevarēji dabūt.
 3. -Hennessy

  Offline spams

  nu bladj vairak terras, no riita mes vismaz nemam kadas 2 - 3 terras, tad mes rl visi pisam ara, jo visus biedrus rla pazistu. un tad atkal vakara lidz kadiem 3 naktii uz terram gaju on.
 4. -Hennessy

  Offline spams

  bladj tu moralais invaliid nedelu offline? kautkads autists esi? katru dienu vismaz uz 4 terram biju stulbais lomik. tas ka pa dienu eju ara nenozime, ka esmu neaktivs stulbais luni nomirsti.
 5. -Hennessy

  Offline spams

  nu protams , ka jaa mpsa jau vajag noliferus lai tik tere naudinu un spele serveriti
 6. Nu sāksim ar to, ka offline spams iesūkā dirsu, jo tad mazi nolaiferīši, kā Manuels un visa gsg banda var laizīt viens otram dirsu un sēdēt visu dienu on. Kas tur slikts, ka mēs ieejam tikai uz terrām ? Lūdzu ieviest atpakaļ online spamu, jo tas Manuelam nāks tikai par labu, jo man interesē viņa veselība un viņa dzīvīte, nu labi man īstenībā ir pohuj pa to autistu, bet vajadzētu viņam tākā dzīvi dabūt atpakaļ mazlietiņ. Vienkārši visu dienu sampā sēdēt arī nav prāta darbs. Tātad galu galā ir ieteikums tāda komanda /banautism, lai serveris atbrīvotos no autistiem un nolaiferiem. Nu der arī /bangsg , jo vienīgie autisti ir no turienes. Sāksim ar to, ka bija normāls cilvēks, pieteicās gsg un nu jau autisms ir pārņēmis viņa ķermeni. Tas ir normāli? Es domāju, ka ar Manuelu kaut kas ir jādara, lai beidz visiem dot autismu. Es jūs visus mīlu, paldies tiem, kas nebija autisti. Sākumā bija tikai hoods, tgd pus ls. Nākamajam līderim vismaz būs bik ieroči, davaj, cya puika. P.S. Es aiziet no līdera dēļ tā, ka netaisos 10 no rīta celties un 10 vakarā iet nost no sampa? Kad tad atrodas laiks dzīvei? Nē nu Manuelam tāpat tā nav problēma, jo dzīves tāpat nav un nebūs :)))
 7. -Hennessy

  free avatāri no peina #2

  Paķeršu šito, paldies. -
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.