Reksis

Lietotājs
 • Content count

  608
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Reksis last won the day on October 17

Reksis had the most liked content!

Community Reputation

525

About Reksis

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 02/16/67

Servera tēla informācija

 • Vārds, Uzvārds
  Rex Strow
 • Tēla gadi
  36
 • Tēla gadi
  36

Publiskā Informācija

 • Kontaktinformācija
  N/A

Recent Profile Visitors

2630 profile views

Mood

 • Cool
 • Currently Feeling Cool
 1. Rekomendācija . Itkā sakarīga persona , kā arī RP māk , veiksmi!))
 2. Pievienoju,šis indivīds ir nearstējams,dalba... daunis vien viņš ir .
 3. San Andreas Sheriff's Department "A Tradition of Service" Cien.Bryan'a Alexander'a kungs. San Andreas Sheriff's Departaments ir izskatījis jūsu "CV"un ir izlēmijs jūs Akceptēt. Sakarā ar to ka jūs pēc mūsu domām iespējams pierādīsiet sevi un ka arī netika manīts ,ka jūs būtu kriminālajā rekordā. Kā arī jūs bijāt iepriekš SAPD,un pierādījāt no labākās,puses tāpēc , jūs esat parcelts un nodots nakošajam posmam,jeb darba intervijai ! Veiksmi ! Paldies par uzmanību. Nākošais posms.
 4. Dieviņš saka:. Ko tu tur murgo? Es visus mīlu,tikai dažu mazāk un dažu vairāk... Protams tu sanācis mazliet sliktāks,bet tur laikam cilvēki tevi grēcinieki ietekmēja
 5. Man personīgi curatgriba nepatīk,ieeju serverī un jau 100% Rekomended
 6. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi Valsts organizācijā: Login Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Vārds_Uzvārds Vadītā organizācija (Legālā), (Periods, cik ilgi vadat) : SAPD vadīju - 10 Augusts - 9 . Septembrim .. Tagad SASD 9 Septembris - .... Vadu jau šajā vietā .. 67. Dienas . Atskaite Teksta lauks, kurā ierakstīset atskaiti par sadarīto, OOC teksts. Darbības laiks: Pa šo laiku ,visu .. *Pielikums - Ekrānšāviens no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Atskaites par paveikto) : URL (ikona:) Akadēmija,treniņš. 14/08/2017 = Saruna ar valdību . Akadēmija. Akadēmija. aldies visiem kuri ir kopā ar mani SAPD ! Treniņš. SASD Vairāk redzams šeit - Pieprasu ieročus,tuvākajā laikā tiks ievietots vēl. Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 7. SASD Retur,uzsāku savas darbības,pa šodien dienu..
 8. "San Andreas Sheriff's Departamenta uzņemšanas nodaļa." Sveicināti cienījamais Carl'a Swang'a kungs Man diemžēl nākas Jums paziņot, ka Jūsu iesūtītā anketa tiek NORAIDĪTA! Apspriežoties ar Augstākās komandas pārstāvjiem, esam nolēmuši, ka Jūs tiekat noraidīts vairāku apstākļu dēļ.Kā arī mums ir pamats aizdomām,ka esat saistīts ar nelegālu grupējumu. Informācija. Atkārtotu pieteikumu varat iesūtīt, ne ātrāk kā pēc 2 mēnešiem! ((viena nedēļa,ja izveido jaunu ACC ,vari veidot jau tagad.)) ((Taisi jaunu ACC ,šis tev ir nelegālais,manīts ka tu rpo nelegālu personu,izveido jaunu ACC ,legālo un vari rakstīt CV))
 9. San Andreas Sheriff's Department "A Tradition of Service" Cien.William'a Street'a kungs. San Andreas Sheriff's Departaments ir izskatījis jūsu "CV"un ir izlēmijs jūs Akceptēt. Sakarā ar to ka jūs pēc mūsu domām iespējams pierādīsiet sevi un ka arī netika manīts ,ka jūs būtu kriminālajā rekordā. Kā arī jūs bijāt iepriekš SAPD,un pierādījāt no labākās,puses tāpēc , jūs esat parcelts un nodots nakošajam posmam,jeb darba intervijai ! Veiksmi ! Paldies par uzmanību. Nākošais posms.
 10. Vēlējos paziņot, ka 21/10/2017 norisināsies akadēmija. Ieplānotais akadēmijas norises laiks 20:00 - 23:00. Visiem pulcēties SASD HQ garāžā pie ieejas iecirknī. ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Akadēmijas vadītājs. PP. R.Strow's Atbildīgais par kadetiem un akadēmijas norisi. A.Cortez's (( @kortess))
 11. OOC Topiks ,only OOC Uzmanību ,visiem kas ir SASD , PD vispār ,jums tiek dots uzdevums ... 21.10.2017 būt IG 17:00 ,pilnīgi visiem kas ir PD ,savādāk tiksiet izmesti UCP . @kortess @Šmurgulis @kiwijs @Nebūs @Reinis @kassels / šis personas ,būs vadošais sastāvs. Visiem,ja ir iespējams būt IG ,pretēji tiksiet izmesti caur UCP Kā arī ja manis nav nenozīmē ka varat neko nedarīt. Ja jūs nevarat tikt ,ziņot apakša šajā topikā,ziņojuma paraugs. Paraugs,OOC ziņojuma. Vards Uzvārds: Kāpēc esmu nejojāls un nevaru izpildīt pavēli ? : Pakāpe: Ja kaut viens nepiederošais ,kas nav PD uzrakstīs kaut kādu hujņu te apakša ,tad tiksiet sodīts/a
 12. Labvakar.Cien.Kennedy kungs! Gaidīsim jūs norādītajā,vietā noradītajā,laikā 17.10.17 / 20:00.. Lūdzams nekavēt. Ar cieņu: San Andreas Policijas departamenta, rekrutēšanas nodaļa "Red County Dilimore "
 13. Labvakar.Cien.Nancy ,kundze. Gaidīsim jūs norādītajā,vietā noradītajā,laikā 17.10.17 / 19:00.. Lūdzams nekavēt. Ar cieņu: San Andreas Policijas departamenta, rekrutēšanas nodaļa "Red County Dilimore "
 14. "San Andreas Sheriff's Departamenta uzņemšanas nodaļa." Sveicināti cienījamais Cortez'a kungs Man diemžēl nākas Jums paziņot, ka Jūsu iesūtītā anketa tiek NORAIDĪTA! Apspriežoties ar Augstākās komandas pārstāvjiem, esam nolēmuši, ka Jūs tiekat noraidīts vairāku apstākļu dēļ. Informācija. Atkārtotu pieteikumu varat iesūtīt, ne ātrāk kā pēc 2 mēnešiem! ((viena nedēļa))