Jump to content

Attīsti savu tēlu šajā serverī! Pievienojies mums!

Piedalies pasākumos, iejūties barā! Esi viens no mums!

krishG

Lietotājs
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-2 Poor

About krishG

 • Rank
  Newbie

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  09/12/01
 • Kontaktinformācija
  112

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Žēl gan, ka jums šeit ir prost tukša runa bez jebkādiem pierādijumiem. Es zināju, ka tu man rakstiji ka karošu pret mc ? Jā, zināju. Noteikumos ir teikts , ka tā drīkst? Nē, nav. Jautājumu vairs nav. Kā jau teicu, 15 minūtes šaudīties ejat paintballa + jābraukā uz bizz nebūs. Parādi man kaut vienu noteikumu, kur kas tāds ir atļauts un es likšos mierā, es neraudu, es vienkārši zinu, pat ja jūs mani par to informējat tas ir aizliegts. Pieņemsim, kāds admins tev uzrakstītu, ka tu nedrīksti vairs spamot nekad, tu klausītu? Tas ir tas pats, tikai lielākā termiņā, un tagad beidzat piedirst manu topiku, ja kaut kas nepatīk manā skilla filmējat .
 2. For fun 15 minūtes pašaudīti3s jūs drīkstat iet uz paintballu nevis mafbizzu. Tādu noteikumu, ka for fun bizzus nedrīkst spamot neesmu redzējis so yē. Varēju vēl mierīgi taisīt sūdzību par kara zagšanu
 3. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Ethan_Campbell Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Vladimir_Semenov, Nick_Cuntwell, Xavier_Butler Termini, kuri tika pārkāpti : Man bija karš pret LC mafiju , bet pret mani karajo MC un neviens no adminiem ne kickoja, ne jailoja tos 4 lowakus , kuri neprot šaut Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Respektīvi, LC šodien iekaroja fabriku pret MC, es karoju pret LC, bet brauc tikai MC un to ko admins saka var redzēt skrīnšotos, man patīk, ka viņš man rakstija, ka lika viņiem aizvākties no zonas , bet tie kādas 5 minūtes no vietas pret mani karoja un no adminu puses nekādas pretenzijas pret to. Teica, ka for fun pret viņiem fabriku karoja, bļe tu for fun vari paintballa iet sev pa olām pašaut ne mafbizzus pist. Nabagi 3 atvičaj, tā jau tikai weekendos tieku pie sampa un tāpat 3 autistiem viss jāsapis. Incidenta laiks: 21:00 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://failiem.lv/u/a5eqj9ck Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL. PS, ja šitā for fun karojot ir jaatdo zonas un tās nedrīkst karot , tad es vēlētos atpakaļ karjeru, naftu un citus biznesus, paldies.
 4. krishG

  Uzraugi #1

  Kāpēc tur Cunts nav? Viņam toč adminu nevajag
 5. Pacels ez šitas čuvaks, REC
 6. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Ethan_Campbell Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Daphne , uzvārdu skrīnā var redzēt Termini, kuri tika pārkāpti : OOC INSULT Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : OOC insultoja prost ko tur daudz paskaidrot + man piedur tas , ka admins visu laiku speco un pasaka ka neko neredzēja Incidenta laiks: 19:00 +/- *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://failiem.lv/u/nrq89csj#_ Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 7. krishG

  (Sūdzība par spēlētāju) Vārds_Uzvārds

  Es tevi nošauju, atņemu ieroci, kā es varu nezināt ka tev ir weps ja nošuaju tevi?
 8. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Ethan_Campbell Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: James_Zelts Termini, kuri tika pārkāpti : RP avoid Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Viņš bija miris karjerā, es viņam ar rp atņēmu ieroci pēc kā ārsts viņu izārstēja un viņš prost sāka šaut Incidenta laiks: 15:00 +/- *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://failiem.lv/u/q72xfjwk#/view/sa-mp-001.png https://www.youtube.com/watch?v=mQBu3KurcOI&feature=youtu.be Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.