Jump to content

Caine

Lietotājs
 • Content count

  36
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Caine last won the day on February 22 2019

Caine had the most liked content!

Community Reputation

32

1 Follower

About Caine

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  06/21/97

Recent Profile Visitors

556 profile views
 1. Caine

  Update 02.05.2020

  Nu, tur ir spēlētāji, tāpēc tiecas pēc tiem
 2. Caine

  Snapchat

  Kapūne
 3. Caine

  Snapchat

  Paļubom Rugāji
 4. Ja ko tādu taisa tad jātaisa lai nevar sūtīt, kad nav administrācija online lai nepiespamotu kāds prikolists. Kā arī tad būtu labi, ja adminam būtu iespēja restartēt sarakstu, jo var gadīties, ka saspamo ar sūdiem kamēr šis afk, bet nu to var apiet, ja uzliek 2-3 min cooldown. Ja ko tādu taisa tad varētu arī saglabāt cik daudz katrs admins atbild uz reportiem un to kaut kur saglabāt lai varētu redzēt cik katrs admins aktīvi palīdz spēlētājiem. @Baby Katrā ziņā ideja diezgan forša un laikam kaut kas tāds līdzīgs ir arizonā. Atbalstu.
 5. Caine

  NRG-500 | IZLOZE by PUMPKIN GANG

  1. Vitya Timosenko 2- 288115 3 -
 6. Vitya_Timosenko, 288115 Cipars - 5
 7. Caine

  Servera organizācijas

  Vienīgais legālajām organizācijām vari piedomāt vēl papildus funkcijas, taisīt jaunas nav baigā jēga, labāk daudz ko apvienot un sabāzt pēc iespējas vairāk esošām(tā kā Tu tagad to izdarīji ar slimnīcu) lai būtu gandrīz vislaik ko darīt, jo nelegālajām pārsvarā ir tikai ko darīt lielākoties un policijai kaut cik.
 8. Caine

  ezpez

  Flexeris
 9. Tur tekstam rakstīts, ka "blablabla Lai akceptētu rakstiet" un tālāk nekā nav, tāpēc runa iet par teksta pagarināšanu, jo var jaunie nezināt uzreiz. Sīkumi, bet padara serveri tikai vēl labāku. ^^
 10. Rec, čalis ar aktivitāti un pratīs novadīt organizāciju.
 11. Caine

  Mpsa Uzlīmes!

  mpsa merch
 12. Caine

  [Ieteikums] Priekš @UCP

  +1 lvl = 24h stundas cik daudz ir nospēlētas redz, kad uzspied labajā augšejā stūrī uz sava nika un tad uzmetas info - https://prnt.sc/oub3us
 13. Caine

  Terras uz kilu daudzumu.

  Nevajag, biju sev licis tādu herņu. Visi pēc tam ņēma pēc iespējas mazāk spēlētāju bandā un labus šāvējus. Kā jau augstāk minēja arī 3v1, ja bija tad novācot tas viens kādus 2 un viņš ded tad tur grūti vairs uzvarēt tiem 3 pret 1. Arī protams, ka bieži nebrauca uz terru, kad dabūja savā labā killus. Šī sistēma nav domāta latviešu serveriem. Tu vari teikt, ka tad lai filmē un liek līderiem wp, bet tas ir lielāks čakars mums visiem, gan spēlētājiem tad jāsāk filmēt, līderiem domāt ko viņi pieņem un adminiem visu to skatīties, un sodīt. (Tas viss tikai, tāpēc lai dabūtu to zonu, too much bs) Tagad ir iespēja visiem izpausties un principā jā, daudzums uzvar līdz ar to pofig ir gandrīz ko ņem un cik ļoti labi viņš šauj.
 14. Caine

  Ban edition lol

  Kā to pasi spamoj.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.