Jump to content

Caine

Lietotājs
 • Content count

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Caine last won the day on February 22

Caine had the most liked content!

Community Reputation

20

1 Follower

About Caine

 • Rank
  Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  06/21/97

Recent Profile Visitors

257 profile views
 1. Caine

  Turpinājums.

  Pašai pox, nav vēlme ko darīt, bet tāpat kaut ko vēl centies darīt, wtf? xD
 2. Caine

  Hi.

  Kārtējā nostaļģija dažiem kam ātri viņa arī pāries.
 3. Caine

  Beigas.

  Es Tevi laikam kādreiz esmu aizvainojis vai arī Tev pašam ir tāds dators, jo lasot šo tekstu man liekas Tu gribi kaut ko izpiest uz manis, bet tā arī līdz galam nespēj. Es jau vispār neko pat negrasījos debatēt, bet Jūs paši mani tā cienīgi uzrunājāt lai es ar Jums ieslīgtu šajās debatēs. Atvaino, ja Tevi aizvainoja, ka norādīju uz Tavu loģiski salikto teikumu un nesaprasto domu, kuru pat līdz šodienai nespēj saprast. Laikam problēma ir manā domu izteikšanā, ka nespēja ir dažiem saprast. Tu tik mal vienu un to pašu, ka dators ir vājšs utt. (Laikam sāpīga lieta) Bet es taču neteicu, ka tas ir iemesls, kāpēc tur spēlē, es tikai saku, ka ded game lv, kuru spēlē lielākoties kam vēl ir slikti datori. Šausmas. Chill my friend. P.S. - Ja nepamanīji jau kārtējo reizi tad nepiesējos Tavai gramatikai, bet Tavam loģiski saliktajam teikumam.
 4. Caine

  Beigas.

  Lasīt nejēdz? Lai gan ko jautāju.. Rakstīt jau arī nejēdz.. gtfo, iet runa par LV un tiem, kas tur lielākoties spēlē, ja nemāki izlasīt un saprast domu. Es teicu, ka lielākā daļa, kas tur atrodas nevis vispār, ka tagad visiem kam pc slikts spēlē samp vai arī ir jāspēlē. Tiešām jocīgs cilvēks esi. Es jau Tev norādīju, kur Tev jāiet skatīties
 5. Caine

  Beigas.

  Yeye un mēs atrodamies mpsa.ru? Priekš lv samps ir ded variants un vari necensties pierādīt pretējo. Aizej apskaties monitoru, mēnešnieki, ja tādi vispār vēl ir un tad padomā vai lv vispār kādam vēl īpaši interesē samps ilgtermiņa spēlēšanai. Diezin vai. Teiksi par sb? Ieejot tur un apskatoties dažu labu screenshot jau vien var secināt, ka tur lielākajai daļai ir kartupeļu pc, jo pat uz windows ir uzlikta sliktākā kvalitāte 😂😂 Tā kā secinājums viens, ka sampiņ lv spēlē vairs tik kam pc neļauj neko jaudīgāku. Gudrais Aivariņ. Ru vēl aktīvi spēlē? Nu, tad ej un taisi ru serveri un ceri, ka pārsitīsi viņu milžu serverus, gl. Lai gan pat tajos milzeņos vairs nav tik daudz cik bij agrāk. Arizonā agrāk bij pilni serveri (999) tagad skatos, ka vairs tik pa 300+
 6. Caine

  Beigas.

  O, saprati arī, ka samp old ded shit kā cs 1.6. Nice, pats arī labprāt uzrautu kādu gta 5 lv serveri. 😁
 7. Caine

  AIMLOCK

  Activate Windows pls
 8. Caine

  quest sistēma - testam?

  Protams, ka no quest lielāka jēga nekā no updeitiem, kas tāpat jau ir salikts dahuja, bet cilvēkiem nekad nebūs par daudz un gribēs vēl, un vēl. Quest ir tam atrisinājums, jo vislaik varēsi pievienot dažādus uzdevumus ko pildīt, bet galvenais lai būtu iesācējiem diezgan viegli un pēc kaut kādiem līmeņiem paliktu garāki / interesantāki. Kā jau minēja te iepriekš tad krievu serverī šie kvesti ir ļoti labi sataisīti kopā ar servera ekonomiku, jo piemēram quest liek Tev darīt darbu kaut kādu ko ikdienā neviens kam ir nauda negrib darīt, bet tā lieta ikdienā ir vajadzīga (ķip produkti veikalos, sēklas, rūda or smth). Bet protams galvenais jau ir tas lai quest balvas būtu labas un iegūstamas ne jau ar ig naudu. ( exp, līmeņi vai kaut kas tāds). Kaut kā tā.
 9. Cerams, ka šis lielapjomīgais darbs būs tā vērts. Veiksmi.
 10. Caine

  PĀRCELŠANĀS?

  Neredzu jēgu pārāk mainīt tās lokācijas tik bieži. SAMP tas tāpat nepadarīs dzīvāku.
 11. Caine

  IP Drošība

  Rec, nevajag uzspiest tādas lietas lietotājiem.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.