Jump to content

Attīsti savu tēlu šajā serverī! Pievienojies mums!

Piedalies pasākumos, iejūties barā! Esi viens no mums!

Nēģers

Lietotājs
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

1 Follower

About Nēģers

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

235 profile views
 1. Nēģers

  PĀRCELŠANĀS?

  O jā, varētu izņemt terras un bandas, lai paliek tikai RP bandas. Tā čist būtu laba ideja. Pie reizes varētu arī aizvērt serveri, tā būtu tik pat laba ideja, ja izņem terras and shit. RPist bled.
 2. Nēģers

  Uzraugi #2

  Eldzis nūbs.
 3. Nēģers

  MPSA MEETUP 25 AUG.

  Mums ir sava samp cancer grupa, kurā ir vairums core lietotāju. Esam kopā dzēruši, pāris pacani ir bijuši pie manis Universitātē utt. Pa lielam piekrītu, neredzu jēgu satikt kaudzi ar nepilngadīgiem samperiem, no kuriem 60% man ir solījuši saluzt kājas haha.
 4. Nēģers

  Offline spams

  Neļaut spamot, kamēr neviens no bandas nav on ir fkin stulbi. Ja neviens, teiksim no 18:00 līdz 21:00, kad visi zipā sampiņu, no kādas bandas nav on, tad banda pati ir vainīga, ka nav pietiekoši aktīva, lai noturētu savu teritoriju, so yea. Takš atstāj, ka var spamot.
 5. Nēģers

  ip kods

  @xo. Neņemiet ārā, uztaisiet to par lietotāja izvēli lietot to figņu vai nelietot. Mani viņš arī tracināja, kad es vēl sampiņu zipāju. Mājās zipā, viss ok. Aizeju uz universitāti, gribu uzzipāt, BAM gaidi ble 30 mins, jo kā microsoft fanāts lieto microsoft live nevis kkādu gmail ble. Profilus tāpat nozog tikai ne visai apdāvinātām radībām. Tiem, kuri jūtas droši, ka viņiem profilu nenogopīs, ļaujiet takš to sistēmu parubīt.
 6. Nēģers

  MPSA MEETUP 25 AUG.

  Būšu. Lol.
 7. Nēģers

  Jamaica Jardies Jony Star

  ((Piekāst RP, RP overrated. Rec))
 8. Nēģers

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  @Yoet man absolūti nav ne jausmas, kas tu esi.
 9. Nēģers

  Ieteikums mājaslapai

  Ja čats ir pieejams tikai autorizētiem lietotājiem, prost pie ielādes, ja lietotājam nav pietiekoši daudz postu, čatu vispār neielādē yo.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.