Jump to content

Nēģers

Loyal (OG)
 • Content count

  62
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Nēģers last won the day on June 10

Nēģers had the most liked content!

Community Reputation

58

2 Followers

About Nēģers

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

861 profile views
 1. Nēģers

  Nākamais solis.

  Limits ir pa lielam tāds pats kā OneSync - nezināms. Vienīgais, cik skatos, RageMP tas viss ir bez maksas, kamēr fivem OneSync ir maksas huiņa. Kr4 punkts valīds, paldies.
 2. Nēģers

  Nākamais solis.

  Fivem smird jo?
 3. Nēģers

  Nākamais solis.

  Ahujenna.
 4. Nēģers

  Resursi vairs nenāk no zila gaisa

  SAMP vakars ar šņabi?
 5. Ņemot vērā, ka Dome ir absolūti bezjēdzīga dotajā brīdī, piedāvāju ieviest lēmējvaras funkcijas. Teorētiski, visos darbos dotajā brīdī nauda nāk no zila gaisa, tam tā nevajadzētu būt. Nauda, ko spēlētāji nopelna darot darbus nāk no domes budžeta. Dome savu budžetu pilda pārdodot no spēlētājiem darbā iegūtos resursus. Dome resursus var pārdot Ostā (pa lielam administrācija). Osta ir vienkārši funkcija, kas reizi stundā iepērk NOTEIKTU skaitu resursu, tāpat kā dzīvē. Šo skaitu gan var koriģēt, pieņēmsim, administrācija. Funkcijas, kas jāievieš: 1. Ostas punkts kartē un ostas funkcionalitāte (Iepērk katru stundu noteiktu skaitu resursu par noteiktu cenu un summu aizskaita uz domes kontu). 2. Domei funkcionalitāte ieslēgt/izslēgt darbus kā arī konfigurēt cenas darbiem. 3. Visiem darbiem, kas strādā ar resursiem no zila gaisa, šie resursi kaut kā ir jānogādā līdz ostai. 4. Uzturēšanas izmaksas darbiem. Elektrība raktuvēs, smago mašīnu uzturēšana tālbraucējiem utt. Šīs izmaksas reizi stundē tiek noņemtas no domes budžeta. That's about it. Dzīvē tas strādātu šādi... Scenārijs ar raktuvēm: 1. Spēlētāji raktuvēs sarok 10k rūdu, viņi naudu par šo rūdu saņem pa taisno no domes. 2. Tālbraucēji šo rūdu pārved no raktuvēm uz ostu, par šo darbu arī viņi saņem naudu no domes. 3. Paiet 1h un Osta nopērk rūdu, ko ir saveduši tālbraucēji un summu pārskaita domei. Šajā procesā visām vērtībām būtu jābūt konfigurējamām no domes puses: Cik viņi maksā par rūdu spēlētājiem, cik viņi maksā tālbraucējiem utt. Piemēram, Ja Osta iepērk 1t ar rūdu par 20k, dome pēc saviem aprēķiniem rūdas racējiem, piemēram, izmaksā 6k par šo 1t, tālbraucējiem arī 6k par vešanu un beigās pati nopelna 8k. Tas varētu likt spēlētājiem domāt, ka nu watafak, kāpēc tik sūdīgi maksā un viņi var iet protestēt uz domi, kas veidotu RP serverī. Ja, piemēram, osta iepērk 20t rūdas stundā, bet saved 40t stundā, tad Domei ir jāsāk štukot, vai šis darbs viņai ir rentabls un vai raktuves vajag paturēt atvērtas, jo šis resurss tiek vākts vairāk nekā vajag un dome par to maksā... Ieviešot visiem darbiem uzturēšanas maksu stundā, piemēram, raktuvēs utt, Domei būtu pienākums pa nakti, kad neviens nav raktuvēs, viņas izslēgt, lai nebūtu jāmaksā uzturēšanas maksa un pa dienu atkal ieslēgt. Ja domei nav budžeta uzturēšanas maksai, nav iespējams ieslēgt raktuves utt. Šāda veida sistēma būtu absolūti unikāla LV un, manuprāt, nemaz neprasa milzīgus koda palagus (Ja vajag, pats varu uzkodēt, bet tad litrs pretī). Bonuss sistēmai būtu, ka ir jēga no vēlēšanām, ir jēga no domes. Ja domes līderis neseko līdzi visiem darbiem un salaiž budžetu dirsā, tad, protams, administrācija var iedot domei budžetu, bet būs skaidrs, ka domes līderis vienkārši sūkā savā pozīcijā. Manuprāt, šis reāli labi paceltu RP līmeni. Čau.
 6. Nēģers

  Saules Dievs

  Ahujenna.
 7. Nēģers

  Servera atdzīvināšana - Palīdzība

  Tas viss ir ļoti idilliski, bet, diemžēl, nestrādās. 1. Noreseto visu. 2. Nekādu bonusu, visi sāk no 0. 3. Pohuj to RP. Atstāj visu to CS sūdu, bet neliec RPot, katru sūdu spēlē. 4. Ļauj džekiem izšaudīties.
 8. Nēģers

  atteikums!

  Dirs.
 9. Nēģers

  atteikums!

  REC. Forumā esi bieži manīts kā arī ir sanācis kopā RPot. Zinu tevi, esi centīgs. Noteikti pacelsi. Veiksmi!
 10. Nēģers

  Audi vs BMW fani

  Nu nez. Nedzīvoju 45 grādu kalnā, līdz ar to par savu behu bez x-drive neko sliktu pateikt nevaru. Pie tam tieši tādēļ ir domāta saķeres kontrole. Bez x-drive 45 grādos ziemā moš neuziesi, bet visādi citādi starpības nekādas. Ja izrubī saķeres kontroli, tad protams, ar slickiem pat lietus laikā kārpās katrā krustojumā.
 11. Ja Eldzis aka pusijs nebūs līderis, visi std parausiet.
 12. Nēģers

  ezpez

  Nelietoju.
 13. Nēģers

  ezpez

  Speciāli meklēji pēc iespējas sūdīgāku modu? Grafikas tev ir patiešām pretīgas, jā.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.