Jump to content

Wolfiinc

Lietotājs
 • Content count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About Wolfiinc

 • Rank
  Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wolfiinc

  MĒBELES

  Kā Tu to vari zināt, es moš tur gribēju rpot, bet mājā kurā nav normāli mēbeļu nahuj neko neerpošu. + Ja nav jēga no mēbelēm tad moš vienkārši izdzēst mēbeļu veikalus un viss? Pēc tava teksta tā apmēram var spriest.
 2. Wolfiinc

  MĒBELES

  Izlasi tak ko es esmu topika sākumā uzrakstījis. Plus kādēļ Artim ir tada privilēģija, ka viņam ir madd dog māja un tur ir oriģinālās mebeles pa pilno
 3. Wolfiinc

  [Spēle] Ko izvēlēsies tu?

  Nauda. elegy/sultan
 4. Wolfiinc

  MĒBELES

  Nu tur jau tas prikols, man ir A klases lielākā māja, un tur ar 30 mēbelēm galīgi nepietiek. Man nav aizpildītas 2 istabas, virtuve nav pabeigta, viesistaba vispār, un 2 vannasistabas
 5. Wolfiinc

  MĒBELES

  Tātad, man teica lai veidoju aptauju tad varbūt tas tiks mainīts. Tātad, vajadzētu palielināt skaitu ko var uzlikt mēbeles mājā. Jo piemēram A klases mājai var tikai 30 mēbeles, es pat neesmu kārtīgi virtuvi, istabu. 2 vannasistabas un 1 istabu vispār aizpildījis, un man jau ir sasniegts maksimālais mēbeļu skaits iekš A klases mājas, tāpēc manuprāt vajag palielināt vismaz uz 60 mēbelēm iekš A klases mājas, savādāk nav reāli aizpildīt māju. Tas arī viss.
 6. Wolfiinc

  Mēbeles.

  Tātad, vajadzētu palielināt skaitu ko var uzlikt mēbeles mājā. Jo piemēram A klases mājai var tikai 30 mēbeles, es pat neesmu kārtīgi virtuvi, istabu. 2 vannasistabas un 1 istabu vispār aizpildījis, un man jau ir sasniegts maksimālais mēbeļu skaits iekš A klases mājas, tāpēc manuprāt vajag palielināt vismaz uz 60 mēbelēm iekš A klases mājas, savādāk nav reāli aizpildīt māju. Tas arī viss. Ja noraidi ieteikumu, tad lai ir oriģinālās mēbeles. Un ja nē, tad kādēļ Josepham ir madd doga māja + tur ir oriģinālās mēbeles.
 7. Wolfiinc

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  nav ne mazākās nojausmas kas esi, bet ganjau esi normāls čalis, ja zinātu tavu IG nickname moš zinātu.
 8. Wolfiinc

  (Pieprasījums/Cits) Danny_CartWright

  Pieprasījums Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz pieprasījumu: Danny_CartWright / Janis_Cangalis (login) ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par situāciju: Pieprasījumu veica: Danny CartWright Iespējamais apraksts par situāciju, kura veikta ekrānšāviņos: Tātad, es noskatīju māju kuru vēlos iegādāties, tad devos uz domi noskaidrot vai ir iespēja nopirkt, tad apskatījām iekš mājas visu, un izdomāju pirkt. Pieprasāmās lietas: Māja kura redzama ss. *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzama darbība / Teksta fails/Log : URL (ikona:) https://failiem.lv/u/62umzhg8#_
 9. Wolfiinc

  Roleplay termini un sodu sistēma.

  Itkā ir daži, kas iespējams ir par daudz, bet nu vismaz.
 10. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Janis_Cangalis Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Chong_Marley Termini, kuri tika pārkāpti : CS, PG Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : čalis piebrauc pie manis traffic stopā, pietam taisa PG, jo ar moci ķipa spolē un met uz apli. Un nodirš mani Incidenta laiks: screen redzams *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) http://prntscr.com/k63af1 http://prntscr.com/k63ajb Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 11. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Janis_Cangalis Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Cortes Delacruz Termini, kuri tika pārkāpti : Iemeta jailā mani par ooc insult, ka čali nosaucu par lowaku. Nekad tas nav skaitījies, kā ooc insults. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : nepaspēju paņemt ss, ir chatlogs Incidenta laiks: 16:11 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 12. Wolfiinc

  Moose ir back? I guess.

  Tiešām žēl, ka Tev tā sanācis uzaugt, lai veicās turpmāk.
 13. Rec, jo pratīs novadīt un nenolaidīs kā to izdarīja tas Mike Sumahers.
 14. Wolfiinc

  [Ballas Gang]Micheal_Green

  ANTI, nespēsi novadīt + esi tas pats Mike Sumahers. ))
 15. Wolfiinc

  (Sūdzība par spēlētāju) Danny_CartWright

  Jaja, tāda diršana, nez kāda jēga man būtu sev uztaisīt lieki sūdus lai Tevi nošautu? Nekad es nešauju nevienu bez iemesla. Pats vienmēr man piepisies vai dauzi, vai kko uzdirs
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.