Jump to content

moose

Lietotājs
 • Content count

  153
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35

About moose

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  03/27/03
 • Kontaktinformācija
  faliz<3#9594

Recent Profile Visitors

1616 profile views
 1. moose

  Nākamais solis.

  es busu admins?
 2. moose

  Nākamais solis.

  idk kpc man sis atgadina vagos gang liderus. "helo puto kuce ko dari mana rajona"
 3. moose

  Nākamais solis.

  Ir jau kkāds eta? Vai arī still paši nezinat kad esat gatavi vērt vaļā?
 4. moose

  Nākamais solis.

  imo. RageMP > FiveM, daudz vieglāk pieslēgties, cik skatos RageMP daudzos RP serveros ir Voips ingame, nevis smirdīgs ts3 jālieto kā FiveM. par tēmu: idk kā iznāks bet gl.
 5. Man itkā teica ka man došot LS13 līderi (cuz F18 jau ciffons ir). Bet nu ja @TigerX pārdomāja, tad nvm.
 6. Neesi īstais šim amatam tā pat kā otrs kandidāts, domei jābūt augstam RP un sapratnei, šaubos ka te tāda būs. Vēl neesi pieņemts bet jau blato citiem virsu. anti.
 7. sūdīgs iespaids ko atstājuši daudzi LV "High-rperi", daudzi latvieši uzskata ka rpot ar katru muskuli & locītāvu ir pareizi un tas padara tavu RP augstāku. Par tēmu: Anti, neuzskatu ka esi jēdzīgs šim amatam, sorry brother. Pašlaik rec, kāmēr nav cita kandidāta, izskaties pēc jēdzīgākā.
 8. Informācija par spēlētāju,kurš piesakās uz līderi nelegālā organizācijā: Moose -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par tēlu Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Lisabeth Henderson Tēla biogrāfija dzīvesstāsts. (iekļaut savu nelegālo dzīvi, kā Tu līdz tam nonāci, ko Tu darīji u.t.t) (7 teikumi minimums) :
 9. moose

  Informācijai.

  neoficiali viss ir pieejams hehe
 10. moose

  Informācijai.

  0.3DL nevarētu par cik čītošana nebūs aktuala? Vai 2 late?
 11. Tici man, Tu likmaju par Lowaku saukt vienkārši nevari. Tu esi 0 salīdzinājumā ar viņu, par tēmu. Kim Orn tiks sodīts uz 30min par OOC Insult. TC, paldies par sūdzību.
 12. moose

  (Bug) Servera kļūme

  ^ True. Nebiju ieskatījies, bet kad bija M4 iekš ganga (Bijām no PD ar rp dabūjuši un somās ielikām), vienmēr pazuda. Tiem kam bija AK & Dgl, nekad nepazuda.
 13. Title says it all, dažreiz pa naktīm ienākot acis izdeg.
 14. No, just no. Billys ir 10x labāks kandidāts par tevi. Liels anti.
 15. moose

  (Unban/Server) Drake_Kingsley

  Kravas atāķēšanās ir bugs iekš /spec. 0:49 -> 0:51 viss vairāk izskatās pēc SH, bet lai izskata augstākie. @Ashe @Vladimir
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.