Jump to content

Līderi


Populārais saturs

Rāda vispopulārāko saturu kopš 07/28/20 visās zonās

 1. 11 points
  Tikpat labi var uztaisīt, ka ar katru killu tev uzmetas bounty, ja tu nogalini publiskās vietās uz noteiktu laiku. piemēram, 5 minūtes. Bounty nauda būtu atkarīga no vietas, kurā veici noziegumus. Mafbizz un Terras neskaitās. Sistēma strādās tā: Pēc zvaigznēm.. Ja viena zvaigzne, tad bounty kādu 1000 $ >>> Spiediet Like, par šo idejas atbalstīšanu. Jaunu aptaujas jautājumu nelikšu.
 2. 8 points
  Postera autors- @skeips Sveiki. Šo piektdien, 9. aprīlī, plkst. 22:00 notiks Gun Heist events tikai priekš nelegālajām organizācijām, būs iespēja iegūt 25 ieročus klāt savam warehouse. Pasākuma norise - LSPD no iecirkņa vedīs uz Las Venturas armijas bāzi ieročus, pārvešanas laikā, būs iespēja uzbrukt, bet šī iespēja tiks vienai nelegālajai organizācijai. Ja tiks iznīcināta policijas kolona, jums ar RP palīdzību no Armored truck būs jāpārkrauj ieroči uz kādu no saviem transportlīdzekļiem un jānogādā uz savu hood. LSPD brīdina, ka tiks atklāts uguns uz visiem kuri pietuvosies par tuvu konvojam! Tikusi nopludināta LSPD transporta maršruta informācija: Prasības: Jāievieto screenshoti šajā postā no servera, kā jūs gatavojaties šim uzbrukumam. (Tiks izvēlēta viena organizācija ar random.org palīdzību) Jāpieraksta vārdi tiem, kuri piedalīsies uzbrukumā. Grupā, kura uzbruks drīkst būt tikai 5 cilvēki Noteikumi: Aizliegts CBUGOT/CROLLOT/ izmantot palīgprogrammas! Ja biedrs ir miris, viņu aizliegts atdzīvināt. Atļauts izmantot bandages, ja tēls ir knockouts (1 reizi) Noteikumu un neievērošanas gadījuma organizācijai netiks izsniegti ieroči! Grupas izvēle notiks 9. aprīli, plkst. 19:30
 3. 8 points
  2021. gada 30. martā štatā ieradās Rivera Ģimenes galva Edwards ar saviem 3 brāļiem - Hariju, Skeipu un Kruosu. Ģimene jau iepriekšējā štatā bija iesaistīta dažādās nelegālās darbībās - ieroču ievešanā lielpilsētās, narkotiku tirgošanā, dažādās slepkavībās. Dēļ nepatīkamās un satraucošās pagātnes, brāļi ieradās jaunajā štatā ar domu nekad neiesaistīties nelegālās darbībās un darījumos. Taču nepagāja pat dažas nedēļas un viens no brāliem jau bija iesaistīts konfliktā ar augsta līmeņa mafijas bosu kādā restaurantā. Šis strīds noveda līdz tam, kad bija izcēlies karš starp divām ļoti ietekmīgām mafijām - Triads un La Cosa Nostra. Triads Ģimene pieņēma brāļus pie sevis, jo tieši Rivera brālis bija tas, kurš šo konfliktu uzsāka. Tā nu šīs divas milzīgās mafijas karoja savā starpā. Kādā vakarā Triads galvenais šefs brauca uz savām mājām - Vinewood Hills. Piebraucot tuvāk mājai, viņš ieraudzīja svešu mašīnu piebrauktuvē. Pēkšņi no nepazīstamās mašīnas pakaļējām durvīm izlēca Russian Mafijas biedri, sākās apšaude. Tās rezultātā šefs bija smagi ievainots un nomira uz vietas. Tā nu mafija un tās biedri palika Rivera Ģimenes rokās. Tagad brāļi cenšas, gan atriebt Triadu Ģimenes galvas nāvi, gan celt savu reputāciju. _____________________________________________ Ģimenes locekļi Ģimenes galva (vecākais brālis) - Edward Rivera Vidējais brālis - Harry Rivera Vidējais brālis - Kruos Rivera Jaunākais brālis - Skeips Rivera _____________________________________________ ~ Bandu attiecības ~ Grove Street Gang - neitrālas The Ballas Gang - neitrālas Florencia 18 - sabiedrotie Varios Los Aztecas - neitrālas _____________________________________________ ~ Mafiju attiecības ~ Juarez Cartel - neitrālas La Cosa Nostra - ienaidnieki Russian Mafia - neitrālas Jamaicam Yardies - neitrālas _____________________________________________ Jaunus Rivera Ģimenes locekļus var pieņemt tikai ģimenes galva. (08/04/2021)
 4. 7 points
  Atceramies, ka laukos dzīve bija nepierasta, bet interesanta. Dažreiz braukājot tam cauri, atsit atmiņas, kā agrāk viss bija. Varbūt cilvēkiem patiktu arī, ja tiktu atlikts atpakaļ red county mappings + pāris ēkas/ieejas. Un nē, tas neskaitās pārcelties. Tas varbūt skaitās, pielikt klāt vēlvienu tūnētavas ēku, kur viņa bija, uzlikt mappingu, ēdnīcas, interjerus, transportus un otru slimnīcas interjeru. Būtu tīri ielikts klāt visam tam. Nav obligāti tas jāizmanto, bet varbūt? (Esošie darbi paliks domē), bet ar Red County varētu nākt klāt kaut kas kā piemēram kokzāģētava, kura ir agrāk bijusi un kaut kas tajā rūpnīcā.
 5. 6 points
  Esmu sataisijis paris avikus, ja patiks taisisu vel, par avataru apmeram 10k,, bet nu varam sarunat.
 6. 6 points
  Ir skaidri un gaiši teikts, pat vairākas reizes, lai ļaujat iebraukt pretiniekiem zonā, nezinu ko centies panākt ar šo sūdzību, bet Tu savā uzskatā saproti to nepareizi - ārpus arī skaitās, ja tu šauj pa pretiniekiem, kas atrodas ārpus mafbizz. Sūdzība nepatiesa.
 7. 6 points
  Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : andrjuha Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : Terroju Incidenta laiks: 13:01 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : URL F8 Ekrānšāviņš no servera : https://prnt.sc/10xz2g2 Ieejas Ekrānšāviņš: https://prnt.sc/10xyzjl Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 8. 5 points
  "Moments before disaster." "Kad ieej atpakaļ serverī pēc dažām dienām un ieraugi cik zonas esi papisis "offline terrojot"." "Kad mafbizzā iebrauc zonā bez cargm."
 9. 5 points
  loti centos ludzu novertejiet
 10. 5 points
  Tas, kas veidoja 1. tas metinot nelieto aizsargbrilles.
 11. 5 points
  Latviski mošk pajauta, tad jau sazīmēs
 12. 5 points
  Loģiski domājot, FBI / PD / Armija var atrasties zem vienas frakcijas, jo nekādā veidā nesavāksi pietiekami cilvēku, lai veiktu kaut kādu kustību no visām 3 pusēm. Ja visas trīs apvienotu vienā, tad loģiski, ka visa frakcija ietu zem PD vārda, bet tajā pašā laikā atļautu PD biedriem veidot RolePlay situācijas, kurās viņi imitē FBI vai Armiju. Vienkārši izveidot to kā vienu frakciju ar atsevišķām bāzēm un iespēju mainīt tēla apģērbu konkrētajā bāzē uz konkrēto frakcijas skinu. Vienīgais ir tas, ka visās situācijās, kurās PD imitē FBI/Armiju vajadzētu lietot masku, kuru serveris piedāvā, lai neveidotu tādu kā bezpirģeli, ka tevi apstādina ceļu policists Rex_Strow, vakarā jau viņš piedalās armijas parādē un nākošajā rītā jau veic FBI darbības. Tīri RolePlay ziņā tur nav īpašas loģikas, bet PD vismaz būs lielāka interese no cilvēkiem, ja viņiem būs ko darīt un nebūs tā, ka ir kaut kādas konkrētas funkcijas, kuras jādara it kā katrai organizācijai, bet reāli dzīvē aizņem kādu vienu stundu maksimums un, tad brīvajā laikā skrien sienā ar galvu, jo citu nav ko darīt. Es domāju, ka @YuntioR būtu priecīgs, ja viņam būtu tādas pieejas un iespējas veidot kaut ko vairāk kā tikai patrulēt un dzīties pakaļ cilvēkiem, kuri stacijā izdomāja padriftot. Paldies, Es.
 13. 5 points
  Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi Valsts organizācijā: Mike Campbell ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Pieteikumi uz nelegālajām organizācijām ir OOC! OOC-Character (OOC) Īsa tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Mike dzimis 1997. gada 15. jūnijā, māti sauca Elsa, tēvu Jose. Māte bija Amerikas Valsts pilsone, bet tēvs Meksikas Valsts pilsonis, bet tie abi dzīvoja Amerikā - Los Santos pilsētā. Mike ir pabeidzis Los Santos sākumskolu un arī Los Santos pamatskolu. Mike skolas laikos jau interesējās par bandu lietām, jo viņam tas ļoti patika un meklēja veidus kā ātri nopelnīt naudu, lai palīdzētu sev un ģimenei. Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās nākošajos ekrānšāviņos: Bandas apģērbšanās. * Pielikums - Ekrānšāviens/Video no servera, kurā veicat RolePlay darbību (Bildes/Video, kur MPSA serverī veic RolePlay) . Var arī rakstīt /me un /do komandu inscinētu RolePlay situāciju. Priekšroka gan ir bildēm/video no servera RolePlay. : URL /do Mike atrastos Latina Souls 13 štābā. /do Bandas drēbes atrastos skapītī. /me ar labo roku attaisa skapīti /me ar abām rokām sniedzas pēc krekla /do Krekls atrastos Mike abās rokās. /me velk to pāri galvai un aizpoga to /do Mike būtu uzvilcis kreklu. /me ar abām rokām sniedzas pēc biksēm /do Bikses atrastos Mike abās rokās. /me apsēžas uz krēsla un velk bikses virsū /me ar abām rokām aizpogā bikšu pogu /do Mike būtu uzvilcis bikses. /me pieceļas uz abām kājām un aiztaisa skapīti /do Mike būtu gatavs darbam. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Organizatoriskās spējas Kāpēc Tu vēlies serverī vadīt organizāciju?: Gribu pakarot par kubiciņiem un paspēlēt šajā projektā. Iespējamais panelis/otrs vaditājs: Nav vēl izlemts. Vai Tu spēsi organizācijā pieņemt minimums 2-3 stabilus un aktīvus biedrus?: Jā Vai Tu spēsi organizācijas reputāciju uzlabot un noturēt to?: Jā Vai Tu spēsi veidot Roleplay situācijas par un ap savu organizāciju?: Jā Vai Tu centīsies veidot RolePlay situācijas ar citām organizācijām?: Jā Vai Tu spēsi kontrolēt savus biedrus, lai tie nepārkāptu noteikumus?: Jā Vai Tu regulāri pieņemsi biedrus, lai arī gribētāji var tikt tavā organizācijā?: Jā Vai Tu padarīsi organizāciju aktīvu un redzamu serverī?: Jā Vai respektēsi MPSA administrācijas komandu?: Jā Vai Tu apzinies, ka neievērojot un pārkāpjot šos punktus, Tu vari tikt brīdināts, pēc tam arī atstādināts no līdera amata?: Jā
 14. 5 points
  Costa Campbell - Juarez Cartel vadītājs. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi Valsts organizācijā: Costa Campbell / KOstya. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Pieteikumi uz nelegālajām organizācijām ir OOC! OOC-Character (OOC) Īsa tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Costa dzimis 1991. gada Aprīlī Los Santos Centrālā slimnīcā, tā māti sauca Elsa , bet tēvu Jose. Māte bija Amerikas Valsts pilsone, bet tēvs Meksikas Valsts pilsonis, bet tie abi dzīvoja Amerikā - Los Santos pilsētā. Costa bērnu gados jau bija ļoti nepaklausīgs zēns un darija visu, ko viņš pats vēlas. Costa ir pabeidzis Los Santos sākumskolu un pamatskolu, bet skolas gados tas jau sāka skatities uz "ielu" pusi, kur visapkārt klaiņoja daudzu bandu gangsteri. Costa's klasesbiedrs pamatskolā bija iesaistīts jau bandā, tas viņam sastāstija daudz ko par bandu un ka tur var nopelnīt daudz naudas, par to, ka Costas tēvs bija cietumā, un māte knapi varēja savilkt galus, lai apmaksātu mājas nodokļus, jo tēvs nevēlējās viņai sūtīt naudu, jo bandīti varētu to redzēt un nogalināt gan viņu, gan Costu. Costa pieņēma pievienoties bandā. Gadiem būts bandā, tas 24 gadu vecumā tika cietumā, viņu iesēdināja vienā cietumā kopā ar tēvu. Cietumā tēvs viņam izstāstija visus biznesus, jo viņa tēvs bija Juarez Karteļa galva, kas Los Santos pilsētā un daudzos Amerikas štatos pārvalda ļoti lielu narko-biznesu, vienā gadā Costa un Jose izgāja no cietuma, Costa sāka būt sava tēva labā roka visos viņa biznesos, kas vēlāk arī kļūs par Juarez Karteļa galvu, pēc tā tēva nāves. Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās nākošajos ekrānšāviņos: Ieejot veikalā, Costa nozog no plaukta stāvošus krāsas baloniņus, pēc kā aizbrauc uz "Ghetto rajonu" un uzzīmē uz sienas piederīgās sev Bandas graffiti. * Pielikums - Ekrānšāviens/Video no servera, kurā veicat RolePlay darbību (Bildes/Video, kur MPSA serverī veic RolePlay) . Var arī rakstīt /me un /do komandu inscinētu RolePlay situāciju. Priekšroka gan ir bildēm/video no servera RolePlay. : URL *Costa atrodas veikalā pie letes, uz kura stāv daudz krāsas baloniņi* /do Uz plaukta stāv vairāki krāsas baloniņi. /me ar kreisās rokas pirkstiem atver ap vidukli uzvilkto barsetku /me nolūkojas apkārt, vai neviena kamera neskatās uz šo veikala stūri /do Veikalā atrodas vairākas kameras, bet neviena nav pagriezta uz šī veikala stūri. /me pasniedzas pakaļ krāsas baloniņiem, satver to un ieliek barsetkā /me pasniedzas vēl pakaļ diviem krāsas baloniņiem, pēc kā ieliek to barsetkā /do Barsetkā kopsummā atrodas trīs krāsas baloniņi /me lēnā solī dodas ārā no veikala *Ārā iesēstos mašīnā, pēc ka dotos uz Idlewood rajonu* *Atbraucis, izietu no mašīnas un pieietu pie sienas* /do Aizmugurējā bikšu kabatā atrodas bandana sarkanā krāsā. /me pasniedzas ar roku uz aizmugurējo kabatu, satver un izvelk no tās bandanu, apsien to ap seju /do Barsetka joprojām ir vaļā, jo to nevarēja aiztaisīt. /me nolūkojas apkārt, vai neviens cilvēks nelūkojas uz šo pusi, vai nebrauc kāda patruļa /do Apkārt nav neviena cilvēka, tikai tumša nakts, ko apgaismo ielas lukturi. /me pasniedzas pakaļ melnajam baloniņam un izņem to no barsetkas /me sāk pūst ar melno krāsas baloniņu, veidojot zīmējuma kontrūru /do Pēc dažām minūtēm zīmējuma kontrūra būtu uzzimēta. /me nomet melno krāsas baloniņu uz zemes /me paņem no barsetkas sarkano krāsas baloniņu, pēc kā sāk krāsot zīmējumu /do Zīmējuma galvenā daļa būtu uzzīmēta un sarkanais baloniņš būtu beidzies. /me nomet uz zemes beigušo sarkano baloniņu /me izvelk no barsetkas pēdējo krāsas baloniņu un sāk veidot pēdējas zīmejuma daļas /do Zīmējums tika līdz galam pabeigts, krāsas baloniņš ir pustukšs. /me pietupjas zemē, noliek krāsas baloniņu uz zemes, pēc kā pieceļas kājās /me atiet dažus soļus atpakaļ /me labo roku iebāž labajā bikšu kabatā, pēc kā satver kabatā telefonu un izvelk to ārā /me pārliek telefonu no labās rokas uz kreiso /me ar labās rokas radītājpirkstu pārvelk ekrānu no labās uz kreiso pusi, lai atvertos kamera /me pagriež telefonu 90 grādu leņkī, pēc kā nofokusē zīmējumu un uzspiež foto pogu /do Fotoattēls būtu uzņemts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Organizatoriskās spējas Kāpēc Tu vēlies serverī vadīt organizāciju?: Esmu ļoti atbildīgs, zinu visas mafijas lietas, jo ļoti daudz reizes esmu bijis mafijas līderis, ir savs sastāvs priekš mafbizza un roleplay'a, vēlos tieši iet uz Karteli, jo var daudz roleplay'ot sakarā ar narkotikām, jo, kā jau zināms, Karteļi ir lielākie narko-baroni. Iespējamais panelis/otrs vaditājs: Daudzi kas ir. Vai Tu spēsi organizācijā pieņemt minimums 2-3 stabilus un aktīvus biedrus?: Jā Vai Tu spēsi organizācijas reputāciju uzlabot un noturēt to?: Jā Vai Tu spēsi veidot Roleplay situācijas par un ap savu organizāciju?: Jā Vai Tu centīsies veidot RolePlay situācijas ar citām organizācijām?: Jā Vai Tu spēsi kontrolēt savus biedrus, lai tie nepārkāptu noteikumus?: Jā Vai Tu regulāri pieņemsi biedrus, lai arī gribētāji var tikt tavā organizācijā?: Jā Vai Tu padarīsi organizāciju aktīvu un redzamu serverī?: Jā Vai respektēsi MPSA administrācijas komandu?: Jā Vai Tu apzinies, ka neievērojot un pārkāpjot šos punktus, Tu vari tikt brīdināts, pēc tam arī atstādināts no līdera amata?: Jā
 15. 5 points
  Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi Valsts organizācijā: CIFFON ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- OOC-Character (OOC) Īsa tēla biogrāfija : Henrique Fuentes dzimusi 1990. gada 9. aprīlī East Los Santos slimnīcā. Mācījusies publiskajā Los Santos pamatskolā / vidusskolā. No 2008. līdz 2011. gadam strādājusi Idlewood picērijā. Ģimenē jaunākais bērns, ir brālis - Omar Fuentes. No 2015. līdz 2021. gadam kopā ar brāli strādā vietējā auto darbnīcā. Nav bērnu vai publiski pieejamas informācijas par attiecībām, kurās Henrique varētu atrasties. Nav iepriekšējas sodāmības. Pēc 2017. gada nav atjaunota pase, pašreizējā informācija par personas deklarēto dzīvesvietu vai apstākļiem nav zināma. Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās nākošajos ekrānšāviņos: Frakcijas izveide * Pielikums - Fuentes Cartel ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Organizatoriskās spējas Kāpēc Tu vēlies serverī vadīt organizāciju?: Iepriekš jau vadīju. Pati frakcija ir nosaukta par Fuentes Gang, bet es tā nostaļģijas pēc pieturējos pie VLA virsrakstā. Iespējamais panelis/otrs vaditājs: Metīsim monētu, viens no Fuentes droši vien arī būs. Vai Tu spēsi organizācijā pieņemt minimums 2-3 stabilus un aktīvus biedrus?: Jā Vai Tu spēsi organizācijas reputāciju uzlabot un noturēt to?: Jā Vai Tu spēsi veidot Roleplay situācijas par un ap savu organizāciju?: Jā Vai Tu centīsies veidot RolePlay situācijas ar citām organizācijām?: Jā Vai Tu spēsi kontrolēt savus biedrus, lai tie nepārkāptu noteikumus?: Jā Vai Tu regulāri pieņemsi biedrus, lai arī gribētāji var tikt tavā organizācijā?: Jā Vai Tu padarīsi organizāciju aktīvu un redzamu serverī?: Jā Vai respektēsi MPSA administrācijas komandu?: Jā Vai Tu apzinies, ka neievērojot un pārkāpjot šos punktus, Tu vari tikt brīdināts, pēc tam arī atstādināts no līdera amata?: Jā
 16. 4 points
  Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Informācija par spēlētāju, kurš vada kādu organizāciju: Slavik ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par neaktivitāti. Tēla vārds uzvārds: Slavik Putin Organizācija: Russian mafia Neaktivitātes laiks: Sākot no 13.09.2021-10-15 dienas nebūšu. Iemesls (nav nepieciešams): Sakarā ar to, ka braucu uz Spāniju. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Vai organizācijai ir panelis? Ja jā, tad miniet tēla vārdu: @CIFFONmani aizstāj.
 17. 4 points
  īpašumiem un naudai serverī nav vērtības un nav arī nevienam tik zema pašcieņā, lai 24/7 sēdētu un kaut kādus darbus darītu. Spēlējam, lai divas reizes dienā atnāktu uz mafbizz un, tad čīkstam, ka otra puse hako, bet paši atsakāmies godīgi arī spēlēt, jo nav jēgas. RP šaubos vai kādu interesē, bet var ik pa laikam ienākt vakarā un pačakarēt kādam cilvēkam smadzenes prieka pēc. Pārmaiņām, kas saistās ar RP vispār jēgas nekādas. Var likt funkcijas, bet tajā pašā laikā par viņām zina 30% un izmanto 10%. Ilgtermiņā neviens nespēlē un vēl ir kategorija cilvēku, kuri lojāli kalpo blakus serverim, kaut gan tas ir tik pat miris kā šis. Pēc loģikas visvairāk cilvēkus interesē šaudīšanās, bet tā ir lieta, kuru nevar nokontrolēt SA:MP, lai notiktu godīgi. Pāriet uz MTA ir visloģiskāk. Kaut gan MTA arī pēdējā laikā atsakās daudzi no vecajiem serveriem, jo nav vairs tās kvantitātes cilvēku, kuriem interesē kaut ko mēģināt. Var dirsties vai nedirsties, bet faktu nemainīs. Paldies par uzmanību, cīsiņu banda ftw.
 18. 4 points
 19. 4 points
  Tātad, vēlos apvaicāties par diviem jautājumiem: 1. Daudzi cilvēki aizgājuši no servera, jo es atļāvu C-BUG izmantot teritorijās. Mans piedāvājums ir sadalīt teritorijas divās daļās: Piemēram, bandās: Viena puse būtu ar C-BUG funkciju, otra būtu ar aizliegtu C-BUG funkciju. 2. Ieviest /spawnchange funkciju. Izvēle: Kur izgāji, tur ieiesi ; Bizness ; Māja ; Organizācija ; Garāža 3. Uzlabot esošo GYM > Pārveidot boksa cīņas ringu, muskuļa līmeņa iegūšanas sistēmu un vispārīgi GYM funkcijas uzlabošana. 4. Nu jau ir pagājis laiks un redzams, ka ir cilvēki, kuri vēlās attīstīes. Piedāvāju ieviest jaunu servera versiju ar iespējām 1) Iegūt/Rpot pašam savu skinu (Low-Poly) un 2) Iegūt custom vēlamos objektus. +Nāktu divas jaunas spēles kazino (Blackjack/..) 5. Garāžas sistēmas pārveidošana, uzlabošana. 6. Transportus ir iespējams carwash uzlabot tikai vizuāli, ne procentuāli. Procentus var uzlabot tikai mehāniķis. 7. Siltumnīcas sistēma - minidārziņi. Viņus varēs nopirkt. 8. Vecā /usedrugs G sistēma (tikai marihuānai, /usedrug komanda paliks pārējām komandām) 9. Dzīvokļu sistēma motelī (Viens liels interjers, iekšā mazi interjeri > istabiņas) 10. Nepieciešama māja, lai tiktu organizācijā. Vēlos neveidot jaunas milzīgas funkcijas serverī, jo pagaidām neredzu jēgu tajā, bet esmu gatava paskatīties esošās funkcijas un pielabot tās. Protams, ka kāds vēlās savas organizācijas uzlabošanu, papildus minijob darbu frakcijai vai kāda cita tipa intereses, droši iesakam!
 20. 4 points
  da kaut 50. uzlikts.
 21. 4 points
  ((Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi valsts organizācijā: Kenijs) Vārds Uzvārds: Pablo Fuentes Datums, Laiks: 22.02.2021 plkst. 18:20, Los Santos bibliotēka --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Iesniegums Los Santos Customs vadītāja amatam [Teksta lauks, kurā aprakstīsiet, kāpēc Jūs vēlaties vadīt attiecīgo organizāciju un kāpēc mums ir jādod Tev iespēja to vadīt? Ko Tu plāno darīt ar organizāciju, kādas aktivitātes? Vai tev ir plāns, kā uzlabot organizāciju un vai Tu spēsi organizācijas reputāciju pacelt? Apraksti savu darbu ar organizāciju, u.t.t. Minimums 10 teikumi] Pirms kāda laika biju aizgājis uz bibliotēku, pie ziņojumu dēļa bija visādas lapas izliktas un vienā no tām bija konkurss uz Los Santos Customs (turpmāk - LSC) direktora vietu. Izlēmu, ka es varētu būt labs un piemērots kandidāts šim amatam, jo man ir pieredze. Es domāju, ka mēs, LSC komanda, spēsim uzlabot uzņēmuma darba efektivitāti, mēs koncentrēsimies uz kvalitāti nevis kvantitāti. Iepirksim auto rezerves daļas no ražotāju atzītiem dīleriem, pieņemsim zinošus un spējīgus darbiniekus. Veiksim darbinieku pārbaudes un to apmācīšanu. Rādīsim darbu sabiedrībai šajā uzņēmumā. Ir plāns uzlabot apkārtnes izskatu, iestādot kokus, apkārt LSC izveidot jaunas autostāvvietas. Ja būs iespēja, izveidosim iepirkumu jaunai tehnikai un uzstādīsim vel vienu pacēlāju, lai darbi ritētu ātrāk uz priekšu. Organizācijas reputāciju nevajadzētu būt grūti pacelt, jo šī ir vienīgā vieta pilsētā, kur var salabot un uzlabot automašīnas. Veiksim vairākas izlozes, kurās varēs iegūt vairākas vērtīgas balvas, piemēram, auto uzlabojumus vai automašīnas. Dzīvesstāsts/biogrāfija (Biogrāfijā iekļaut iepriekšējo darba pieredzi, izglītību [Minimums 7 teikumi]: Pablo ir latīņamerikāņu asinis. Dzimis un līdz 19 gadu vecumam uzaudzis Spānijā, Madridē. 1986. gadā Pablo nāca pasaulē. Viņa tēvs bija parasts mehāniķis, tēvs iemācīja Pablo visu par tehniku, praktiski Pablo otrās mājas bija tēva serviss. Māte tirgoja augļus vietējā tirgū. Pablo ir brālis Liams. Skolas laikā Pablo ieguva dažus tuvus draugus. Pabeidzot skolu, kopā ar saviem brāļiem pārvācies uz Los Santos. Iestājās Los Santos universitāte, sāka mācīties biznesa vadīšanu, saprotot, ka tas nav tas ko vēlējies iestājies mehānikā un mašīnbūvē, ieguvis doktora grādu. Paralēli studijām strādājis ātrās ēdināšanas restorānā, vēlāk pieņemts vietējā auto servisā par galveno mehāniķi. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ((Out of Character sadaļa)) Informācijas pārbaude: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Pablo Fuentes Vārds, vecums: Niks, 17 Kāpēc Tu vēlies serverī vadīt organizāciju?: Esmu iepriekš vadījis šo organizāciju, kļuvis jau kā ieradums pieteikties, būs interesanti RolePlayot, gribās pabeigt iesāktos topikus Organizatoriskās spējas [Atbildēt ar Jā/Nē]: Vai Tu spēsi organizācijā pieņemt minimums 2-3 stabilus un aktīvus biedrus?: Jā Vai Tu spēsi organizācijas reputāciju uzlabot un noturēt to?: Jā Vai Tu spēsi veidot Roleplay situācijas par un ap savu organizāciju?: Jā (ir jau izveidoti topiki no iepriekšējām reizēm, kad vadīju LSC) Vai Tu centīsies veidot RolePlay situācijas ar citām organizācijām?: Jā, ja citām organizācijām būs vēlme roleplayot Vai Tu spēsi kontrolēt savus biedrus, lai tie nepārkāptu noteikumus?: Jā, cik vien būs iespējams Vai Tu regulāri pieņemsi biedrus, lai arī gribētāji var tikt tavā organizācijā?: Nē, visi gribētāji netiks pieņemti, lai visās organizācijās būtu aptuveni vienāds spēlētāju skaits. Vai Tu padarīsi organizāciju aktīvu un redzamu serverī?: Jā, organizācija pati pa sevi ir redzama, pēc kāda laika daudziem vajadzēs uzlabot transportus. Vai respektēsi MPSA administrācijas komandu?: Jā, principā atkarīgs, kāds būs administrācijas sastāvs un kā izturēsies pret spēlētājiem. Vai Tu apzinies, ka neievērojot un pārkāpjot šos punktus, Tu vari tikt brīdināts, pēc tam arī atstādināts no līdera amata?: Jā *Pielikums - Ekrānšāviens/Video no servera, kurā veicat RolePlay darbību (Bildes/Video, kur MPSA serverī veic RolePlay) Apjoms nav noteikts, bet lai nebūtu pārāk mazs. Var arī rakstīt šeit apakšā ar /me un /do komandām inscinētu RolePlay situācija. Priekšroka gan ir bildēm/video no servera RolePlay. /do Pablo atrodas LSC, mugurā ir darba forma, fonā skan mūzika /do pie pacēlāja atrodas BMW E34, tam būs nepieciešama riepu nomaiņa uz ziemas riepām ar jauniem diskiem /me iekāpj automašīnā ,iedarbina to un uzbrauc uz pacēlāja /me noslāpē auto, izkāpj no tā, pieiet pie pacēlāja vadības pogām un uzceļ automašīnu gaisā, tā lai ērti strādāt /me pieiet pie instrumentu galda /do pie pacēlāja atrodas ieslēgts kompresors un pie tā ir piestiprināta pneimatiskā pistole ar piestiprinātu 12 muciņu, tā atrodas uzlikta uz kompresora /me paceļ pneimatisko pistoli un notestē vai tā darbojas /me pieietu pie katras riepas , atskrūvētu skrūves, noņemtu disku un noliktu to apakšā pie mašīnas, katru skrūvi atstātu tai paredzētajā vietā diskā /do visas riepas ir noskrūvētas un atrodas pie automašīnas, skrūves atrodas diskos, kamēr skrūvēju nost diskus, citi darbinieki jau būtu sagatavojuši jaunos diskus ar ziemas riepām, nobalansējuši un nolikuši blakus vecajiem diskiem /me apskata katru bremžu disku un bremžu klučus /do nav redzams nodilums, viss ir darba kārtībā /me paņem no galda jaunu piemērotu skrūvju paku un attaisa to vaļā, izber to kabatā /me uzliek diskus uz auto, izvelk no kabatas skrūves un paceļ pistoli, pieskrūvē, dodas pieskrūvēt nākamos diskus /me apseko vēlreiz automašīnu un pārbauda visus diskus /me izņem visas skrūves no katra diska, aizripina visus diskus uz pacēlāja aizmuguri, tā, lai tie būtu aiz auto /me pieiet pie pacēlāja vadības pogām un nolaiž to līdz zemei /me atver auto bagāžnieku un saliek visus diskus bagāžniekā, skrūves noliek tiem blakus /me sakārto darba vietu, noliek pneimatisko pistoli uz kompresora un to izslēdz ārā /me aizver bagāžnieku, iekāpj auto, piedarbina to un nobrauc no pacēlāja /me novieto auto blakus pacēlājam, izslēdz dzinēju, atstāj atslēgas iekšā aizdedzē un izkāpj ārā. /do darbs ir pabeigts, klients ieradīsies pakaļ auto un LSC tiks slēgts
×

Svarīga informācija

Mēs esam ievietojuši cookies jūsu ierīcē, lai palīdzētu padarīt šo vietni labāku. Jūs varat pielāgot sīkfailu iestatījumus, pretējā gadījumā mēs pieņemsim, ka esat apmierināti turpināt darbību.