Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 05/23/18 in all areas

 1. 5 points
  Vēlos,lai serverī tiek ieviesta frakciju sistēma,nevis reģionu,jo reģionu sistēma mums pamatīgi bojā spēli.\ Vēlos,lai man iedod administratoru ,lai varu banot uz nenoteiktu laiku spēlētājus,kuri griefo ,jo tas nav forši un vēlos vienkārši spēlēt ar draugiem,nevis tā,lai man visu mapi piespārda ar lavu un māju,jo reģions ierobežo claima lielumu. Vēlos, lai serverī ir naudas sistēma, ar /shop kaut kādā veidā pārdot un pirkt lietas,lai ,piemēram, pārdod akmeni un pa naudu nopērc smiltis,ja tās vajadzīgas, savādāk rakšana baigi tā nepatīkami. to visu var atrast kādās plugin mājaslapās vai kā tos sauc, noteikti,ka nav grūti.
 2. 4 points
  Nomierinies, kāds sakars tur tieši policistiem? Prosta izceļu to, ka būtu +1 loophole kā ar dgunu wepus uzčītot. Varbūt pat pašam tazerim uzčītot lodes varētu, hz kādi mēsli varētu būt. Moš man nav taisnība, bet katru reizi kad tiek mainīts kaut kas ar ieročiem cilvēki atrod veidus kā uzčītot tos.
 3. 3 points
  Cavinas. Ierosinu ideju PD ieroču komplektam pievienod deagle un ja vēlas paņemt taser, raksta komandu /taser, kas aizvieto deagle ar silencer pistoli ar tazer efektu, tā pati komanda lai atgrieztu deagle. Nomainīt mdc kas pašlaik ir uz dialogiem(tā kā /main) ar iespējām, personu meklesana, kur ir parādīta informācija par personu(vārds uzvārds, telefona nr, automašīnas ar nummurzimi, licenses, darba vieta(ja ir legala organizacija), vai ir sedejis cietuma un pagajusie registretie noziegumi un personas vecums, kas tika noradits kad tika veidots personazs), auto meklesana kur ievada auto nummurzimi kas parada auto modeli un kam pieder auto,ka ari sadalu izsludinatie meklesana kura var pievienot personas izskata aprakstu u par ko ir meklesana. Mazliet parveidot cietuma mappingu kura ir boksa rings, pievienot tur, teiksim ta, vestibilu, kura ir pagaidu ieslodzijuma vieta kamer raksta iemeslu kadel tiek arestets un ka var atvert cietuma kameras, lai nav tupi jasez tur, lai var paerpot. Nonemt maskai tas iespejas brilles, maska un cepure laikam, pec manam domam bezjedzigi. Kad noperk auto, uzreiz uzliekas auto nummurzime, jo gandriz neviens neregistre. Ja iedomasos vel ko, pievienosu. Rakstits caur telefonu. Parveidot auto sistemu ko lidzigu lsrp. Auto var par 2500 dolariem nopirkt park vietu kur auto spawnojas. Auto var noparkot taja vieta kura ir nopirkts parks, max vienu auto reize uzspawnot un ja auto nav noparkots, izejot off vins nepazud un policistiem butu darba konfiscet vinas. Pievienot sistemu ka lsrp ka var nozagt auto ar /uns un tur ir dotu burti sajaukta seciba, ir jaatmin vards un pienemsim 35 sek laika ir jaatmin teiksim 12 vardi. Pievienot apsleptu checkpoint ka var panemt thief darbu un ja tev ir sis darbs, var auto pardot noteikta vieta par summu. Pievienot ka var nopirkt laivas,laivas arī var parkot kā auto,tikai ūdenī. Lai neizmantotu fishbot,pievienot sistemu ka ja tu ker prominade,maksimums vari nokert 500 kg un pec tam tas zivis ir javed uz ls dokiem lai pardotu. Pievienot ka no laivam ari var kert zivis,tikai lielakos apmeros,jo lielaka laiva,jo vairak var kert zivis. Palielinat naudu par kg zivim. Palaist serveri bez terram,lai apskatītos kas būs ar cilvēku skaitu. Lai cilvēki paši veido bandas un veido turfus. Lai cīnās ar beisbolenēm,nevis tupi šaudās un saņem par to naudu. Lai tas viss notiek IC,bez nekādām krāsainām zonām. Pret mafbiziem man īsti nekas nav pret,jo tie nav publiskās vietās,bet vajag vairāk pavērot lai netiek pārkāpti noteikumi.
 4. 3 points
 5. 3 points
  jap. vins teica, ka izdrazis ausis, deguna, mute, paduse
 6. 3 points
  Jēga izņemt terras nav. Atceros, kad pirmo reizi izņēma terras un kas notika? Nodropojas cilvēki kā maximā bulciņu cenas pēc plkst 9. #bring back 2014 mpsa!
 7. 3 points
  tatad sis bus lsrp.lv, ja? Loti nejauki. loti labi ieteikumi,bet tapat neviens tas nav vajadzigs,jo policija vienmer ir pilna ar izcili stulbiem cilvekiem . auto pardosana ir loti stulba,tad serveri visi zags auto un tas baigi cancer, mana bralena draugi visi velesies tikai zagt auto,kas atkal bojas musu reputaciju,tapec nevajag pagaidam pievienot tadas lietinas,ka bojas musu reputaciju,jo draugu draudze labaaaakaaaaa un negribam ,lai visi nepriecigi
 8. 2 points
  Hey . Man galvā radās ieteikums . Tātad , būtu elektrošoka vietā jāuzliek Desert Eagle . Taču , ja nepieciešams elektrošoks , tad kā LSRP uzraksti komandu /taser un čatā parādās /me komanda . Iedodas pēc /taser Silienced Pistol , kuram ir viena lode . Kad izšauj , tad iedodas atpakaļ Desert Eagle . Kāpēc šo vajag ? - Jo ir situācijas , kad kāds uzbrūk ar beisbola nūju , es taču nešaušu ar elektrošoku vai automātisko ieroci . Šos te ( M4A1 , Shotgun ) ASV policija neizmanto tādās situācijās , kā piemēram - Kāds skrien virsū ar nazi policijas virsniekam , viņš šaus ar letālo ieroci , taču nešaus ar automātisko ieroci , bet gan ar Glcok . Atpakaļ , kad biju vēl līderis SASD , bija šāda situācija : Mēs ar Degveli mazliet kaut ko troļļojāmies pie SASD . Tad sākās RP Situācija . Degveli sāka dirst virsū Cody'am , tad Degveli izņēma beisbola nūju . Protams , es bļāvu , lai met nost . Šis skrēja man virsū , bet ko man darīt ? - Ar Shotgun vai M4A1 nobērt , ko izdarīju . Tas nu itkā viss . @Baby
 9. 2 points
  Ak dievs.. Vārds umņik tik tiešām tevi aizskāra, noteikti. Dien dienā redzu kā tu dirs čatā kādam un es neskatos uz to. Tu tagad taisot topic pilnīgi turpini viņus nodirst un tu gribi lai tev atdod čatu. haha.
 10. 2 points
  vajadzētu noteikti pilnveidot meinkraft! noteikti buutu vairak cilveku, jancigaka, labaka spēlēšana, ja butu factions. Tagad ar draugiem nav ko darit, jo musu reihstaga zona tiek nolieta ar lavu :/
 11. 2 points
  Jā, atbalstu šo lietu pieņemsim komanda /buyfurniture, kas tevi automātiski iedod to mēbeli un tu viņu uzliec mājā.
 12. 2 points
  Iegāju serverī un uzbūvēju sev hatonu , tagad man tāda vairs nav , jo nav frakciju sistēma vienkārši sakot manu māju izgrīfoja BLED!
 13. 2 points
  Ievietot pluginus minecraft serverī aizņemt aptuveni 5minūtes, viss ir atrodams internetā,nekas pašam nav jātaisa.
 14. 2 points
  Pieņemsim,ka uztaisīs questus tavus,pēc neilga laika apniks.Liels darbs,bet jēga maza..Viss tiks veidots viena cilvēka izklaidei?
 15. 2 points
  Un jūs nevarat izlasīt tekstu līdz galam kur rakstīts Rakstīts no telefona.
 16. 2 points
  Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: RihardsMC Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: RihardsMC Termini, kuri tika pārkāpti : SS slims Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Incidenta laiks: 19:45 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 17. 2 points
  vins teica ka madars vina cela nav nekas, vins pats to visu daris
 18. 2 points
  Uztaisīt Ugunsdzēsēju dienestu un uztaisit ka pec 30 min aizdegās un brauc nodzēst un saņemt naudu Ielikt Hitman kurā var pasūtīt slepkavības un hitmans var nogalināt to cilvēku un saņem naudu Uztaisīt ka ik pa stundu pazūd cilvēks un policijai tas jāmeklē un kurš atrod saņem bonusa naudu Uztaisīt ka var apzagt veikalus kurus apzogot var saņemt naudu Uztaisīt mehāniķa botu un var uzlikt nitro,riepas,krāsas,salabot,bet bots saņem naudu Uztaisīt ka var pārdot zagtās mašinas dokos vienreiz 24 stundu laikā,pārdodot mašīnu cilveks var saņemt naudu
 19. 2 points
  es pilnigi un oficiali piekritu viedokliem ko izteica picins, jamu un alfreds bet vel es gribu ierosinat lai kopperiem ka raibo karogu parnesatajs raivo kortes tiktu izsniegts dure preteja gadijuma vins ar citiem ierociem savainosies un ieraus pirkstus un citas lietas vinam rokas nedriks dot neko jo vins attelo rigas pasvaldibas policiju kura brauka ar businiem un pie iecirkniem nelauj piknikot jo tas ir valsts privatipasums. pec manam domam labakaja gadijuma varetu siem personaziem izsniegt monitora iedegumu zila krasa kungi un labakaja gadijuma atlaut istiem cilvekiem kas zin ka darboties ar saujamierociem jo savadak tas butu loti nekrietni atlaut braukat kopperiem pa majam un saudit nost pilsonus!
 20. 2 points
  Informācija, uz kura tiks uzlikts čata liegums : husband un trophype Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : unbanot husband un trophype no main profiliem, slinkums visu laiku iet caur inkognito Incidenta laiks: seeeeeen Kas tika pārkāpts: es tiku nobanots jo pajautaju ka ir spelet ar 2 cilvekiem serveri Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 21. 2 points
  Sveiki visiem, iespējams, ka daži zina jau šādu iespēju, kā var uz SAMP 0.3.dl klienta spēlēt 0.3.7. SAMP Addons ir mods, kas salabo daudzus spēles klienta puses bugus, crash'us, kā arī pēdējās versijas piedāvā iespēju spēlēt uz 0.3.dl klienta 0.3.7. 1. Dodamies šajā mājaslapā ( https://gtaforums.com/topic/760017-relsa-samp-addon/ ), nospiežam Download rar 2. Kad lejupielādējies .rar atveram to, vajadzētu būt šādi - Visus failus pārliekam uz GTA SA mapi, replace'ojot tos. Veiksmīgu spēlēšanu. Šis mods nav mans, to esmu veiksmīgi atradis gtaforums.com, tādēļ apakšā ielikšu credits. Credits - nonamenoname, brbsh, uninstance
 22. 2 points
  LĪDERU SARAKSTS VALSTISKĀS ORGANIZĀCIJAS. Los Santos Dome : Los Santos Police Department : Los Santos Hospital: UZŅĒMUMI Los Santos Customs: Mini Casino: NELEGĀLIE GRUPĒJUMI / UZŅĒMUMI Nelegāls grupējums "Grove Street Gang" : Nelegāls grupējums "Florencia 13" : Nelegals grupējums "The Ballas Gang" : Nelegālā organizācija "La Cosa Nostra" : Nelegālā organizācija "Русская Мафия" : Nelegāla organizācija "Triads Family" : Nelegāla organizācija "Jamaican Yardies" :
 23. 2 points
  SERVERĪ PIEEJAMĀS FUNKCIJAS Veidoja "RHIEL", pilnveidoja "Baby" T Ē L A A T T Ī S T Ī B A ''Inventory'' sistēma ar kuras palīdzību spēlētājs var ielikt ēdienu, instrumentus visos pieejamos 36 slotos. Iespēja tēlu dekorēt ar 3 priekšmetiem. Rokas objekts, Galvas objekts, Sejas objekts. Sākotnēji, reģistrācijā tiek piedāvāti 182 vīriešu tēla izskati un 56 sieviešu tēla izskati. (Ar 0.3.DL tiks pievienots klāt) Iespēja slēpt savu identitāti ar masku. 3 veida apslēpšanas iespējas. Sporta zāle, kurā var iegūt spēka līmeņus, kā arī iespēja iegūt 5 kaušanās stilus. Iespēja aizvērt acis un atvērt, komandas /closeeyes un /openeyes Iespēja uzlikt staigšānas stilu ar /walkstyle un izmantot to ar /walk Iespēja iegādāties rokas somu, kurā var ielikt maza tipa jeb rokas ieročus un tie nepazudīs pēc "nāves" Iespēja uzlabot sev dzīvības līmeni, ja ir aptieciņa, komanda /cure Iespēja uztaisīt sev ieroci, komanda /craftwep Iespēja izmantot 7 veida narkotikas, komanda /usedrug Iespēja, pirms "log off", ievietot datubāzē drošībai ieroci, kurš atrodas rokās, komanda /putaway. Komanda, lai viņu izņemtu ir /takeout Iespēja klusi runāt, /low vai /l Iespēja kliegt, /s Iespēja domāt pie sevis, /self Iespēja izvēlēties akcentus, /accent Ja traucē vārdi virs galvas, tad varat izmantot /nametagoff un /nametagon Iespēja aprakstīt sevi statusā, komanda /status rādīsies jums virs galvas gaiši violetā krāsā S A S K A R S M E A R C I T I E M S P Ē L Ē T Ā J I E M Iespēja pārmeklēt citus spēlētājus , lai pārbaudītu tā saturu, komanda /frisk Jūs varat pārbaudīt spēlētāja iegūtās traumas un ievainojumus, komanda /damages Iespēja iegādāties pirmās palīdzības aptieciņu ar kuras palīdzību Jūs varēsiet arī ārstēt citus, komanda /plive un /heal Spēlētāji var sasveicināties savstarpēji, komanda /handshake Spēlētāji var noskūpstīties, komanda /kissplayer Spēlētājs var uzdāvināt savas puķes kādam, komanda /gpukes Iespēja pārdot 7 veida narkotikas citam, komanda /selldrug Iespēja pārdot savu ieroci citam no rokas, komanda /sellgun Iespēja padot/atdot savu ieroci citam par brīvu, komanda /passwep Iespēja pārdot savu transportu citam, komanda /sellcarplayer Iespēja sazināties OOC ar citiem, komanda /PM.. Ja ir apnicis, ka kāds jums raksta, tad /blockpm Iespēja iegādāties rāciju, IC saziņa ar citiem. Komanda /rac un /rfrek Iespēja atdot savas mantas caur Inventory citiem Iespēja sazvainīties ar citiem, komanda /phone .. Iespēja saglabāt arī spēlētājus, kā jūsu kontaktus. I Z K L A I D E Serverī atrodas Montgomery Paintball, divas komandas. Samērā liela mape. Blueberry atrodas gan Kartings, gan Derby Kazino iespēja spēlēt laimes spēles, gan pie galdiem, gan loteriju (/lottery) Speciālas vietas, kurās var rakstīt jebkuru izvēlēto tekstu uz sienas jeb graffiti, komanda /graffiti. (Montgomery) Boombox. (Novieto objektu uz zemes, uzliec mūziku/radio un visi apkārtējie to dzird) Iespēja spēlēt parastu izklaidi(?), mest monētu, komanda /moneta (Izvēle būs vai nu ģērbonis, vai Cipars) Iespēja mest kauliņu, random no 6, komanda /dice Iespēja iegādāties Uguņošanas kasti un novērot uguņošanu Iespēja iegādāties pie "Dealer" visāda veida kastes un izveidot kaut ko no tām speciālā noliktavā, komanda /craftparts Iespēja savstarpēji spēlētājiem cīnīties Montgomery GYM, komanda /fight T R A N S P O R T S Iespēja ievietot mantas no Inventory, Ieročus mašīnas bagāžniekā /trunk Iespēja atvērt un aizvērt logus ar komandu /clogs. Iespēja aizvērt/atvērt mašīnas kapotu un bagāžnieku ar /chood un /ctrunk Iespēja uzlabot jūsu transportu ar instrumentu kasti. Komanda /useik (Instrumentu kaste atrodas Dillimore) Var iegādāties trīs transportlīdzekļus neatkarīgi no tā, vai Jums pieder māja vai garāža. Mašīnām var uzlikt uzrakstu, kas rādīsies kā 3D teksts. (/carsign - /removecarsign) Tranportlīdzekli var arī pilnībā salabot četrās autodarbnīcās , kuras darbojas neatkarīgi no tūnētāju organizācijas (NPC). Mašīnās ir savs čats, apkārtējie to nedzird, ja nav atvērti logi. Animācija. Iespēja atskaņot gan ielikto radio, gan Jūsu izvēlēto URL adresi. M Ā J O K Ļ I Pirms mājas pirkšanas, var pārbaudīt kāds interjers ir iekš tās. Komanda /checkhouse Mājas ir tukši interjeri. Mēbeļu sistēma. Atļauj ievietot līdz 30 mēbelēm. Caur Inventory uzspiediet "Izmantot" un tad pārvietojiet paši. Skapja sistēma. Iespēja iegādāties 3 skinus mājas skapī. Iespēja ieslēgt/izslēgt gaismu mājās, komanda /houselights Iespēja aizslēgt māju no ārpuses, komanda /lockhouse Mājās ir iespējams uzglabāt ieročus/narkotikas. Ieročiem nepieciešama ir paredzēta siena un narkotikām seifs. Iespēja aplūkot mājas statusu, kas tiek glabāts un balanci. Komanda /checkstock Mājās ir iespēja pašiem gatavot (cept) sasaldētos ēdienus. Tos var iegādāties produktu veikalos, pēc kā , izmantojot cepeškrāsni/plīti, sagatavot tos. Iespēja ārpus mājas audzēt gan zālīti, ko var iegūt no "Dīlera narkotiku kastes", vai arī Apelsīnus, Banānus un Ābolus, kurus var vēlāk pārdot vai paši lietot. P A L Ī D Z Ī B A Serverī ir pieejami palīgi, kuri spēs palīdzēt atsevišķos jautājumos par projektu, palīdzēs iejusties un produktīvi sākt spēlēt serverī. (Lai izsauktu palīgu - /help) Serverī ir administratori, kuri novēros spēlētājus un sagalabā kārtību, noteikumu ievērošanu. ( Lai nosūdzētu spēlētāju - /report ) Iespēja apskatīt serverī pieejamās komandas, kuras ir sadalītas attiecīgās kategorijās. (/main) D A R B S Pamata standarta domes darbi, kuri ir gandrīz visos serveros : Taksists, Mehāniķis, Kurjers, Degvielas piegādātājs, Saldējuma pārdevējs. Tālbraucēji. 6 iespējamie ceļi. Iespēja apbraukt visu San Andreas Mapi. Kokcirtējs, lai pieteiktos, darbs atrodas Blueberry. Veikala darbinieks, lai pieteiktos, darbs atrodas Blueberry. Plastmasas detaļu veidotājs, lai pieteiktos, darbs atrodas Blueberry, pretī Kokzāģētavai. Picas Cepējs, lai pieteiktos, darbs atrodas Montgomerry Pizzeria Karjerās var vest rūdu ar buldozeri vai arī nest pats šahtā. Makšķerēšana (Izklaide), Iespēja iegādāties vairāka tipa zivis vai pat neko. Medūzu sala, atrodas Los Santos, pie Promenādes. P A P I L D U S Garāžas sistēma Biznesu sistēma, kura payday ieskaita naudu Foto Radari Legālās Organizācijas Nelegālās organizācijas - 3 veidu bandas, 4 veidu mafijas. Mafbizz (OOC 20 minūtes) Red County Teritoriju Kari (IC 3 minūtes)
 24. 1 point
  Sveiki ,draugi! Vēlos pateikt,ka vēlos NPC sistēmu iekš spēles, jo tādā veidā varēšu pavadīt laiku kaut ko sev iegūstot, pilnveidojoties un tā tālāk, izklaidēties tad,kad drugi guļ vai izbauda vasaru! Jo visi ir piedzīvojuši to ,ka IEKŠ SERVERA NAV KO DARĪT !!! Tā ir gandrīz visu laiku ,ja kaut kāds Alfrēds neizdomā kaut kādu atrakciju ar ko iesaista pusi servera,bet tas parasti nepatīk administratoriem. 1. Tas nemaz nav nonRP, vajag vienkārši questus izdomāt,kuri nav nonRP, piemēram, atbraukt un aizvest, vai nošaut kādu citu NPC,kurš uzspawnojas un nogalināms vai kaut ko tādu un par to saņemtu dažādas atlīdzības. tas arī viss! #freemyniggamudinsnolaukiem shoutout Alfrēds mans īstākais brālēns representojam draudzīgos draugus whole lotta gang shit , ja
 25. 1 point
  Liar tu mani vienkārši mēģini iegāzt,kā tas tā nākas?