Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 11/19/18 in all areas

 1. 4 points
  Serveris paliek vaļā, ja kādam ir interese vai nostaļģijas sajūta tajā spēlēt. Forumā tiek izņemtas sadaļas par serveri. Projekts pastāvēs, jo paralēli notiks darbība ar gta v serveri. Egles pasākums tiek atcelts. Ja kādam ir vēlme, lai es serveri atgriežu, tad gaidu vismaz 20 cilvēkus, kuri gatavi spēlēt serverī ikdienā. Pierādat paši, ka vēlaties. Pretēji - uzredzi, cits projekts ir dorši atvērts. #1 un pārējie taču ir kopijas latvijā, ne tā?
 2. 3 points
 3. 3 points
  Ne sūda nevaru nosodīt cilvēku, kurš vēlas nodot savu laiku kaut kam jēdzīgākam. Nav vērts kaukt atjauninājumus, kad nav kas spēlē lielā mērā... Paldies par to, ka darīji lietas, cīnijies servera labā. Es te daudz laba laika pavadīju :)
 4. 2 points
  ko tu pisies klat visu laiku pedin tev nav nekas jasaprot
 5. 1 point
  Tak nav jēgas veidot/uzturēt "Latviešu SA-MP projektus",Jo nav kas lai spēlē,daudzi nespele tik dēļ tā,kad apnika. Katrs grib but administrātors,owners.. Ņemiet piemeru no mums,9k cilveku vienā projektā. Tagad aizejiet uz Arizona RP vai Revent RP.. Un padomājat kas tur ir tāds kad tur online ir labs.. Izņemot to ka ta ir Krievija. Cik es redzu,daudzos projektos mappings ir tuvu nullei,īsti nav nekādu intresantu skriptu vai sistēmas. Comoon nevajag jau pīkstēt. Jus nekad neesat aizdomajusies uztaisit pilota darbu Latvian SA-MP'ā ?? Kaut mes to sākam veidot jau 2k17.. Arizona RP. Nav jau gruti atrast normalus skripterus normalu admin sastāvu,youtuberus piestaistit, Support sastāvu -3personam. Kādu māju uzlikt ar savu mapingu"paštaisītu" Nedaudz pamainīt karti un uzlikt norm hostingu. "BigHost.org" P.S Kad atversies GTA V servers ?
 6. 1 point
 7. 1 point
  jaiet visam mpsa familijam rpot samplv
 8. 1 point
  Informācija, uz kura tiks uzlikts čata liegums : kundalini Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : neko nebiju pārkāpis Incidenta laiks: neatceros Kas tika pārkāpts: kā jau minēju, ka neko nebiju pārkāpis. Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 9. 1 point
 10. 1 point
  Iedod man arī čata unbanu tak ;(((
 11. 0 points
  Žēl žel. Tagad paliks atmiņas no mūsu mīļā servera. Vienu gadu tikai te spēlēju bet atmiņu daudz. Lielāko daļ labas. @deadass Paldies par šo darbu ko biji ielikusi serverī. Red County laiks bija labākais
 12. 0 points
  O, saprati arī, ka samp old ded shit kā cs 1.6. Nice, pats arī labprāt uzrautu kādu gta 5 lv serveri. 😁
 13. 0 points
  Nabag Tev spec dators izskatās drausmīgās paskaties manas ja Tev slikums, pateikšu šeit i5 gtx 1050 4gb 8gb ram
 14. 0 points
  Plika diršana,nebūs pat 5 cilvēku,kas spēlētu.
 15. 0 points
  Diezgan LOW IQ esi, ja tavs prāts ir ticis līdz kaut kam tādam,lai veidotu kaut ko šādu.
 16. -1 points
 17. -1 points
 18. -1 points
  Informācija, uz kura tiks uzlikts čata liegums : kaliforna Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : calis iemeta cringe bildi chata uzdirsu paris reizes vinam Incidenta laiks: 10 00 Kas tika pārkāpts: nekas isti Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 19. -1 points
 20. -1 points
  k bus jaiet pie madara izšaut tavus gejus, rec
 21. -1 points
  es ded http://prntscr.com/lep0md
 22. -1 points
  un vel los santosu ka ari red caunty lai vel forsak
 23. -1 points
  Atkal beigas pienāca? Ko tik nejauki domāt par savu projektu? Es gaidīšu gta v roleplay!
 24. -1 points
  Nabadziņ, tev PC aizdegsies no GTA V!
 25. -3 points
  https://www.youtube.com/watch?v=41R7XX4BsZI&t=7s
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.