Jump to content

Servera atvēršana - 12. Martā

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 02/01/2021 in all areas

 1. 16 points
  Sveiki, pie servera tiek strādāts ik dienu un jau tagad paziņošu iepriekš, kas serverī ir gaidāms un ap kuru datumu būtu gatavs. Pirmkārt, neviens stats nepaliek, viss tiek dzēsts (tēli, transporti, īpašumi). Netiek pārlikti īpašumi no citiem serveriem. Tāda iespēja ir bijusi un tā nepalīdzēja noturēt tautu. Serveris tiek gaidīts uz marta sākumu vai vidu. Tuvāk laikam nākot, tiks paziņots precīzs datums augšienes bildē. Serveris tika aizvērts, lai salabotu un uzlabotu esošās funkcijas. Servera versija paliks 0.3.7. Kas tad tiek gaidīts, ka tik ilgi gaidāms? (Viss minētais būs ieviests. Nekas nebūs izlaists!) Privātais bizness Aptieka Privātais bizness Black Market Bounty System (uz spēlētājiem) TOP 10 Paintball saraksts, kurš uzrāda K/D, tāpat arī tiks izveidota atlīdzības sistēma (balvas) Izņemts Drug Cartel, bet tas paliks kā mappings /gcreate grupas tiek izņemtas Jauns mafbizz - Bruņu vestes fabrika Jauns mafbizz - Patronu fabrika Warehouse tiek izņemtas narkotikas un tiek ievietotas bruņu vestes un patroni /sellgun nedos 999 lodes, bet vienu. Pēc tam ir nepieciešams pielietot patronu paku. Metāllūžņu vieta, kur pārdot transportus un tāpat arī serverī būs metāllūžņi, kurus varēs atrast un nodot. Ievietots redzams transportu nobraukums, tāpat arī pēc noteiktiem KM transports vairs nebūs ejošs vai varēs motoru uzlabot/nomainīt tūnētavā Textdraw Mafbizz un Terrām, kurš rādīs laiku un kilus. Uzlabots Anticheat Uzlabots cietums, tās sistēmas. Iepriekš pieprasījums > Braukšana bez tiesībām, Izņemtas prasmes priekš braukšanas. Limiter joprojām paliek. Stabilizēta ekonomika. Updated: Izņemta izglītības iestāde. /hotwire un /revive pieejams visiem ar nepieciešamiem priekšmetiem! (Aptieka, Black Market) Updated: /robatm dos vairāk, ja ir lielāks muskuļu līmenis. Paldies, Es.
 2. 4 points
  Sveiki mpsa.lv spēlētāji , īpašnieki un uzraugi , gan jau kāds mani pazīst no kovas servera, vai arī vienkārši pazīst, bet nu ja sauc mani Ernests man ir 18 gadu, dzīvoju Ventspilī , mācos Ogres Tehnikuma 2.kursa, kopa ar @Kenijs. Patīk man šad tad iekapat kadu pivaru, patīk makšķerēt nuu un šīs pārējās bezjēdzīgās lietas, ko dara jaunieši ( vizinaas apkaart un teere bezjega degvielu ), savu bildiiti nevarēšu atrast, nu baigi nepatīk fočeties. Kādus gadus 2 atpakaļ spēlēju šeit, ļoti patika serveris, roleplay līmenis un viss kopumā, bet tad serveris aizvērās un vispār sapratu, ka esmu jau pieaudzis, lai spēlētu kompīti, bet nu nesen sasniedzu pilngadību, tiku pie tiesībām un mašīnas , ja nu kādam interesē ar ko braucu, tad Audi A4 B7 avant , 2.0 tdi čipsots https://imgur.com/a/xFfTiZn . Bet nu jā kopumā sampu atspēlējies esmu diezgan daudz, savus 6 gadus vismaz, pieredze diezgan liela, gan kā servera uzraugs esmu pabijis, gan arī kā moderators forumā, gan arī vienkāršs spēlētājs. Gribu saņemt kaut mazāko roleplay no paša servera un no spēlētājiem, nevis klausīt kaut kādas stulbas cerības, ka būs update un viss pārējais. Ļoti gaidu servera atvēršanu, nu takaa ļoti ļoti , palasiiju un reali iepatikās. Vēlu visiem veiksmi un gan jau tiksimies spēlē.
 3. 4 points
  Ilgi stostijos vai rakstīt sasveicināšanos vai nē. Nolēmu, kad vajag rakstīt cik saprotu būšu pirmais pirms reopening kurš raksta sasveicināšanos. Tad nu sākšu ar kādu manuprāt foršu un mierīgu mūziku, lai labāk lasās mana sasveicināšanas kurš nu lasīs - Sākšu laikam ar pamatinformāciju pēctam pastāstīšu sīkāk par sevi. Mani sauc Emīls S. Uzvārdu pateikšu privāti ja nu kādam ir vēlme zināt. Man ir aprilī paliek 20. Gadi Mācijos Rīgas 47. Vidusskolā. Vidusskolas laikā biju pārliecināts, kad pēc 12. klases noteikti iešu uz armiju pienāca 12. klases beigas sāku saprast, kad tomērt gribas vēl kādu džointu uzkūpināt un iečillot ar čomiem. Tad nu izlēmu aiziet pie seņča pastrādāt nedaudz autokrāsotavā nu tā jau tur strādāju otro gadu. Kā hobiji noteikti basketbolam došu priekšroku lietus/karsts vienalga iešu kapāt ar čomiem ja būs tāda iespēja. Kādreiz skrūvēju rollerus.. īsi sakot nu pilnīga hui**. Par spēlēm. Pa ziemu piesēžos pie kompja kapāju csgo, nesaprotu ko vēl Īpašnieki saskata samp projektā, lai vērtu vaļā. gribat/negribat atdzīt, bet nu samps priekš 21.gds ir ded spēle. Pašlaik cik saprotu vaļā ir 4. Samp projekti un nu tie 50. Cilvēki, kas vēl spēle latviešu role plat serverus ir par mazs priekš 4. Serveriem Es šeit nāku iečillot un tīri labi pavadīt laiku forumā. Šeit biju ienācis pirms vairākiem gadiem ļoti,ļoti daudz pat īsti neatceros kāds man šeit niks bija .Nezinu nu vai kādam tas galīgi interesē, bet nu mans mīļākais dziedātājs laikam ir Makss Koržš, lai gan es nesaprotu varteikt nevienu vārdu ko viņš saka, bet nu ritms ir labs, man ar to pietiek. Nu pastāstīšu idiotisku atgadijumu ar mani. Tātad tiesības lieku jau 2.gadu ( jā bļ* 2. nah*** gadu ) tagad esmu visu nokārtojis līdz pēdējām braukšanas csdd eksāmenam , bet ir tā ārkārtas situācija tapēc nevaru likt eksāmenu, bembis jau gatavs stāv. Bmw 320D e91 2008.gada nav nekāda super duper mašīna, bet uzskatu, kā pirmā mašīna tīri okey. Nopirkām ar senci kā projektu - Vecena sajauca pedāļus un iepisa grāvī. Ja nu kādam interesē varēšū bildes pievienot par visu projekta gaitu.. Aii man vairs nav tās motivācijas, kas bija pirms tiem 3. gadiem rakstīt tās mega garās sasveicināšanas kuras tāpat neviens nelasa so nu iemetīšu kādu bildi no sevis. peace out https://files.fm/u/mvtvkqstg#/view/2spxn4nkb @Linčs sataisi lūdzu, lai šīs bildes var uzreiz redzēt. paldies jau iepriekš
 4. 3 points
  Pēc ļoti spraigām diskusijām foruma čatiņā nonācām pie secinājuma, ka varētu izveidot tādu Eventu/Pasākumu, kā Policisti pret Bandītiem. Un ir jāuzraksta ieteikums, jo neviens cits to mūsu vietā nedarīs. Prieks redzēt, ka katru dienu ar vien vairāk cilvēku apgrozās forumā un notiek jau dzīvība, tā jāturpina gan forumā, gan DC grupā. Pavisam vienkārši, izveidot eventu. !Kas nebūtu saistīts ar MPSA RP un to neietekmētu! Eventi jau parasti ir OOC , tīri priekš jautrības un kaut kā jauna. Kas gribēs - piedalīsies, kas negribēs - nepiedalīsies. Protams, nedrīkstēs lietot palīgprogrammas, CBUG , u.tml. Tā, kā viss RolePlays notiek LS, priekš eventa var paņemt LV. Un LV būs aizņemts tikai eventa laikā, pēc tam būs brīvi pieejams visiem. Ko darīt? 1. Uztaisīt serverī divas brīvas organizācijas priekš šī eventa. 1.1 Cops [Un izveidot viņiem bāzi, jau esošā Las Venturas Policijas vietā, pielikt mašīnas] 1.2 Robbers [Izveidot arī Robberiem kaut kur LV bāzi, kur vienkārši pielikt mašīnas] Kad norisinās events visi, kas vēlas - tiek sadalīti uz divām pusēm randomā un samesti organizācijās. Kas notiktu? Varētu būt vairāki mini games savā starpā. 1. Kaut bandīti ieņēmuši Z51, menti brauc atgūt un sāk cīņa! [Līdzīgi, kā Mbizz, ja nomirsti, tad atspawnojies bāzē un brauc atkal šaudīties, piemēram, 10-15min. Vai arī, ja nomirsti, tad nomirsti un viss, kas izdzīvo vai ilgāk paliek zonā.] 2. Bandīti aplaupa banku vai jeb ko citu. (Apmēram tāpat kā jau LS banku, tāpat arī varētu LV, ielikt vienkārši vēl vienu banku LV, kuru varētu aplaupīt. Vai arī aplaupīt to pašu banku LS) 3. Bandīti uzbrūk mentu konvojam. Piemēram, menti iesēdinājuši busā bandītu un jānogādā ar konvoju no sf līdz lv policijas bāzei un zagļi dara visu, lai to nepieļautu. Varī arī kaut menti ar konvoju pavada fūri, kura no Sf līdz LV jānogādā, da jeb ko. 4. Paņem vienu bandītu un bēg ar mašīnu no visiem policistiem. .... Vispār, teorētiski visu Las Venturas varētu pārvēst tādā event/pasākumu pilsēta. Daudzi raksta to, ka vajag serveri par PRG ne RP, bet šeit ir lieliska alternatīva. LV pilsētā tad var mierīgi vēl trasi izveidot, kur var arī race eventus taisīt, un daudz ko citu, nepiemēslojot LS.
 5. 3 points
  Darbadienās 17:00 - 22:00 Brīvdienās 12:00 - 22:00
 6. 3 points
  Tak mainiet to gamemode, visiem vienalga uz to RolePlay partu, visi grib chillot un pašaudīties, sadalīties grupās utt... Nevienam nevaig sen to RP piedevu bezjēdzīgo. Pārtaisiet par Cops n Robbers, vai visa pisēta kā terras sadalīta un visu laiku karo, DM, freeroam serveris. Katrs atradīs to, kas viņam interesē. Daudz vairāk atjauninājumu iespēju, vairs nebūs RP kā back in a day, those days are gone.
 7. 3 points
  Vairums tikai skrien uz statusiem, kāpēc viņus nolikt pie vietas, ja to var izmantot savā labā. Pievienot mapping komandas pieteikumus. Prasības - 2x Interjera dizaini, 2x eksterjera dizaini (bildes + kods), noteikts vecums (16 optimāli), ts3 + dc + mc (strādājošs), noteikts darba rāmītis. Apmaiņā par servera mapping papildinājumiem (ilglaicīgiem) credit + nauda, apmaiņā par servera mapping (īslaicīgiem), kas ir priekš kaut vai prastākās 2 dienu Armija - Zombiji event sistēmas credit. Aksesuāru sistēmu limitēt tikai uz credit, respektīvi nebūs čibriki nokrāvušies ar vairogiem, ja nebūs to nopelnījuši - grūtāk tikt pie ekskluzīvām lietiņām. Atļaut tūnētājiem piedāvāt funkcijas par credit, respektīvi - karogi, ragi, ceļa trijstūri un tādas lietas, kuras parasti netiek piedāvātas tūnētavā (liekas, ka resurss ir publiski pieejams). Pilnveidot grupas sistēmu, kas atļauj to pārveidot par frakciju. Ja pievieno funkciju, kura ļauj caur ucp pārsūtīt credit viens otram, tad teiksim var par noteiktu nominālu arī nopirkt interjeru izvēlētajā vietā. Atļaut pašiem izveidot paliekošu eksterjeru ap bāzi. Teiksim uzstādīt frakcijas eksterjera mēbeles 0/10. Uzliek pozīciju un tur tas arī paliek. Protams, tas atkal kaut kā jālimitē, jo būs klauni ar saviem homoseksuāļu klubiem, kuri gribēs skatuvi pie mājas, tāpēc atkal eksterjera mēbeļu funkciju jāpērk par credit, lai ierobežotu. Pievienot cietuma salas (uz ūdens, eskterjers) sistēmu, kura ļauj izbēgt no cietuma. Lai atvieglotu procesu vienkārši atļaut PD arestēt kaut vai tajā pašā LSPD un viņu vienkārši no interjera teleprotēs uz to salu. Izbēgšanas veidu ir diez gan daudz, tevi savāc ar helikopteri, uzlikt sētām kaut kādu hp sistēmu teiksim 1000/1000, ar kulakiem var nosist kaut cik, bet ja sargs ierauga, tad viņam ir komanda, lai salabotu /fixgate vai kas tāds, bet ar 2 minūšu intervālu, lai nespamo bez apstājas. Nu un ideja tāda, ka ar ieročiem no ārpuses tāpat tos vārtus varētu nogāzt. Kad kāds izbēg policija saņem paziņojumu un tad ik pēc kāda laika parāda, kādā apkārtnē bēglis atrodas. Ja bēglis ieiet interjerā, tad automātiski parāda paziņojumu par aptuveno vietu neatkarīgi no taimera. Papildinot iepriekšējo ieteikumu, policijai atļaut pieņemt atlīdzības piedzinējus, jo neviens par ātruma pārsniegšanas biļetēm nemaksā domē. Kā arī viņi tik pat labi var ķert bēgļus kopā ar policiju, ja nu tur pēkšņi kāda leģenda izbēg, kuru pat dieva acs neredz. ieročus nevajadzētu viņiem izsniegt, tikai cuff un tazer, kaut gan visi labi zinām, ka viņi būs tāpat bruņojušiem līdz zobiem kaut kādā veidā. Atkarīgi no tā uz cik ilgu laiku iemeta variē arī atlīdzība, nevajadzētu iet kosmosā, bet nu tā lai patīkami noķert vismaz. Uzlikt kaut kādu 10% iespējamību, ka tevi aiztur vietējā policija vai apsargi, ja tu apzodz māju/atm un tevi uzreiz aizmet uz to cietuma salu, lai tu kā čigāns to sienu nodauzītu un atkal bēgtu no policijas. Kā cietuma laiks beidzas tā arī meklēšana pazūd.
 8. 2 points
 9. 2 points
  Gaidu ar nepacietību, Es.
 10. 2 points
  imo. ko vajag ir vairāk eventus etc. Piemēram toreiz tā pati zemestrīce instantly pievērsa visiem uzmanību, bija fun asf. kko tādu vēl vajadzētu.
 11. 2 points
  Es domāju, ka tas ir ļoti cringe spamot un ziņit visiem par atvēršanos. Es personīgi no savas puses pateikšu tikai forumā. Tad būs kā būs. Serveri taisu. Neko citu nevaru teikt. Esmu viens un ierūsējusi.
 12. 1 point
  tuvāk nāks laiks, tad ievietošu rakstu ar bildēm.
 13. 1 point
 14. 1 point
 15. 1 point
  ja svx, welcome in audi club
 16. 1 point
  1.Maze eventu iekš area51. Pāris admini bandīti paslēpjas kaut kur iekšā area51 un pārējie spēlētāji koperi meklē. Pirmie, kas atrod saņem balvas. 2. Spēlētāji bandīti slēpjās iekš area51 (vai kāda citā lokācija, tagad īsti galvā nenāk neviena tho) un viņus meklē admini koperi tie, kas visilgāk izdzīvo saņem balvas ( tos, kurus atrod tie tiek nošauti, lai nevarētu vēlreiz paslēpties) Atļauts kustēties un mainīt pozīcījas.
 17. 1 point
  Zinu, bet pašlaik nav jēgas patronu pakām, kuras stāv uztaisītas kopš 20-4 gada. Neredzu nevienu, kas tos pirktu.
 18. 1 point
 19. 1 point
  Tieši tā, nevis kā iepriekš. Serveris vaļā - nākiet kas grib spēlēt un spēlē. Vienkārši saviem draugiem, kuriem kopā spēlē samp, iedod link, pasaki ka drīz re-openings un viss. Tikmēr pārtaisīt kaut ko, salabot un viss. HYPE mierīgi var uzcelt.
 20. 1 point
  Tēma: Brīva izvēle Darbi ir jāiesūta līdz 19.01.2021 19:00 Darbus sūtam man Discord'ā (Skeips#8039) vai arī PM'ā Darba izmērs 900x500 Pirms sāc taisīt darbus iepazīsties ar noteikumiem!
 21. 1 point
  Pagarinu darba iesūtīšanas laiku līdz 20.01.2021 20:00
 22. 1 point
  Tēma: 2020. gads Balsošana beigsies 22.01.2021 19:00 1. dalībnieks 2. dalībnieks 3. dalībnieks Veiksmi visiem dalībniekiem!
 23. 1 point
  varetu stacijas vieta gsg hoodu prost iebazt
 24. 1 point
 25. 1 point
  until
  Montgomery, 18:00-19:00
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Informācija: Mājaslapa ievāc sīkdatnes (Cookies)