Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 11/20/17 in all areas

 1. 15 points
 2. 14 points
  20.gadsimts. Grupa Bratva «Три пика» nonāk ciņā ar kaujiniekiem.Slēpjoties kāda nelielā ciematā.Kad kaujinieki tika iznīcināti,viens no «Три пика» biedriem ir viņus nodevis.Viņš sāka atklāt uguni uz ciemata iedzīvotājiem,kurus uzturēja pašu grupu «Три пика» .Nodotajs biedrs ir viņus vainojis par līdzdalību ar kaujiniekiem.Grupa meiģina apturēt nodevušo biedru,bet tas pretojoties,nogalina vēl vienu biedru no «Три пика» .Grupa ir nolēmusi spert soli atpakaļ un ņemt līdzi ciemata iedzīvotajus,kas viņus uzturējuši.Nodevušais biedrs paliekot ciematā visi domāja ka viņš ir nomiris.Biedri ir nolēmuši neteikt nevieniem par notikušo lai nebojātu savu reputāciju citu acīs. 21.gadsimts. Gāja gadi,dzīve ir samētājusi biedrus pa visu štatu.Cits palika ārsts,cits palika celtnieks,cits biznesmens.Pēc ilga laika štatā ir ienācis bijušais nodevušais biedrs. Viņš zin visu par biedriem,viņu vājības un visu ko viņš iemācījas kopā ar viņiem un viņš iesāka spēli,kā to viņš nosaucis.Tie kuri nepiekrīt spēlēt pa viņu noteikumiem,vai arī izdara kādu kļūdu tiek nogalināti agri vai vēlu.Kādu mērķi ir izdomājis nodevušais biedrs? Atriebību,vai arī kādu sliktāku lietu? Tas ir jānoskaidro visiem «Три пика» biedriem.Viņiem atkal jāņem rokās ieroči un jāatceras kad viņi pieder pie «Три пика» Pienāca laiks,kad grupa ir apstādinājusi nodevušo biedri,pēc laika viņi šajā pasaulē vairs neuzticās nevienam,jo katrs ir atriebību pilns.Viņi visi iekārtojās kāda pilsēta Red County.Viņi kopā savāca nepieciešamos līdzekļus un iekārtojās kāda vietā.Viņi vēlas pārņemt šo rajonu un nelegāli atmazgēt naudu un nekas viņiem nevar stāties priekšā. P.S Tulkojumā Bratva «Три пика» ir Trīs pīķi ((Runājot par OOC,jā mums ir vajadzīgi biedri,bet ir noteikums,tev obligāti jābūt krievu vārdam un tev jābūt izpratne kā un kas notiek krievu mafijās un ja tu vēlies tai pievienoties brīdini,bet viss notiek caur IC.Tev jaiepazīstas kautkā ar mums,tas viss jāizdomā pašam.))
 3. 13 points
  Ahoj visiem ! Strauji tuvojas gada noslēgums (Domājiet par sekmēr, pretēji nāksiet vasarā strādāt). MPSA lomuspēlē esmu novēroji teju visus lomuspēles biedrus un iepazinies ar viņiem. Prieks būt kopā ar jums (FUNKS). Spilgtākajiem MPSA lojālajiem biedriem pienāksies MPSA gada balva (nominācija) 2017. (Bļin. Tramps jau balto namu izpušķojis.) MPSA gada balva "Gada foršākais puisis" - @Madars#LIFE MPSA gada balva "Gada Dievs" - @Stiivijs @LA FLAME MPSA gada balva "Gada šefs" - @OliversBaltaMercite MPSA gada balva "Gada kundze" - @Baby MPSA gada balva "Gada organizators" - @Alfreds_Dzervene MPSA gada balva "Gada partija" - @Reksis MPSA gada balva "Gada pedagogs" - @Nekad kopija2 MPSA gada balva "Gada atsaucīgais" - @Funk MPSA gada balva "Gada nedraudzīgais" - @likmajpusi MPSA gada balva "Gada nešpetnais" - @Elwyn. MPSA gada balva "Gada aizdedze" - @Ashhhh MPSA gada balva "Gada filozofs" - @Alpins MPSA gada balva "Gada daudzpusība" - @BRO MPSA gada balva "Gada kopētājs" - @Spriditis Ar cieņu, Peteris Indriksons
 4. 13 points
  Sveiki! Mēs nekur neesam pazuduši, bet gan tieši otrādi. Esam uzlabojušies...kā rezultātā arī cietām mūsu neviršības dēļ! Esam pārgājuši uz jaunu kontroles paneli, tikai pēc kontroles paneļa instalēšanas sapratām, ka aizmirsām vienu svarīgu lietu - datubāzi. Tā rezultātā pilnībā visa datubāze tika sabojāta. Mpsa forums līdz nedēļas beigām tiks uzlabots. Tiks ieviesti noteikumi, informācija par serveri, smaidiņi, aplikācijas. Pilnībā visas sadaļas/profili ir no jauna! Kāmēr serveris ir ciet, varat droši rakstīt pieteikumus, beztēmas, spēles un citas lietas! Mpsa serveris gaidāms ~ 25.11.2017 datumā. Ja viss sanāks kā nākas. Diemžēl, bet gaidāms statu restarts, bet, lai nebūtu lieli zaudējumi, tad iedosim lielu starta kapitālu, samazināsim maksimāli inflāciju. Servera reģistrācijā būs iespējami gandrīz visi skini, tādējādi nevajadzēs nevienu pirkt vai role-playot! (Kā arī ar to būs jauns noteikums, ka tiks vispār aizliegts role-playot skinus. Kādu izvēlēsieties, tāds būs.. (Skapja sistēma joprojām aktuāla)) Sporta spēles netiek atceltas. Diemžēl, bet es nevaru atgriezt rakstu, pieteikumus, bet mappings serverī būs. Ja serveris atvērsies 25.11.2017 kā solam, tad 26 datumā norisināsies sporta spēles! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
 5. 11 points
  Mierīgāk gudrīti. Rekur tev mūsu lauku hostings: Backup nav, jo vienkārši nebiju uzlicis sistēmu. Mūsu hostam ir backup vieta 500gb. Mana vaina, jo nebiju uzlicis. Un ja tik ļoti interesē, tad panelis ko uzliku ir - https://vestacp.com/
 6. 10 points
  01.2012.2017 Jaunas. Galīgi jaunas animācijas!! komanda /anims Telefona modelis samainīts uz modernāku. Komandas var redzēt /komandas Komanda /moneta .. Atļaus uzmest ģērboni/ciparu Policistiem iespējas uzlikt/noņemt dzeloņdrāti. Komanda /spike , noņemt /removespike [Salabots] Mašīnām var uzlikt statusu. Komanda /carsign .. Lai noņemtu, komanda /removesign .. (Lūgums neizmantot to troļļošanās nolūkā. Viens piemērs bildē)
 7. 9 points
 8. 8 points
  Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : Rex_Strow Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : Jūs drauģi mīļie kas mani /skick un /ban pēc tam vispār negudri palikuši ? Kaunējušies būtu ! IENĀKU SERVERĪ UN LIEGUMS . Kā izbaudīt šo lomu spēli ,ja tu tiec banots ? @Linardo @Linardzēns PG līderis ir ticis arī līdz manis, Un ar kādu pamatu man ir forumā chatbox liegums ? Kas tā par diktatūru ,šausmas. You can not chat because you're in block list. Laikam kaut kāds ipašais bans. KAUNS UN NEGODS UN VĒL BRĪNĀS KĀPĒC ŠEIT TIK MAZ TAUTAS,TĀPĒC KA VISI IR BANOTI ,LOL XD PALIKUŠI TIKAI TIE DIRSĀ LĪDĒJI ,KURI SAKA TO LABO UN TĀ TĀLĀK. PĀRĒJIE TIEK BANOTI ĀRĀ. ŠAUSMAS! 21.GADSIMTS . 2015 .GADĀ ZĀLE BIJA ZALĀKA UN BIJA NORMĀLI CILVĒKI. Incidenta laiks: šodien 2017.12.10 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : URL (ikona:) F8 Ekrānšāviņš no servera : Ieejas Ekrānšāviņš: Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL. Sakarā ar šo incidentu atļauju šeit iebilst "Incidentu izmeklešanas komiteja" parstāvjiem. @Alfredo @Crosby @Harry_Nathan_Reynold @Wiliams @Linardo @OliversBaltaMercite @Owner @Reinis @candancE @CoDY* @Kaņepītes Kalifornijs @Piparmētru Alekū @Piparmētru Stivelis @likmajpusi @Pavļiks @GarCiks @ADVOKĀTS❤ @Alexander @YuntioR @karlis @Baldriānu Ashe @Mecux @Madars#LIFE @Heiskale @hensens @escobars @es milu pienu @Debess @Incomftw @Sarkangalvīte @Dumburs_Kadikis KOPĀ MĒS NOSKAIDROSIM KURŠ IR ŠĪS LIETAS UPURIS !
 9. 8 points
  Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz pieprasījumu: yankayanka Jūsu pieprasītais skaits var būt samazināts. Viss atkarīgs no role-play veikšanas. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par situāciju: Pieprasījuma lieta: Organizācija - Colombian Mafia , tās ēkās iegāde. Pieprasījumu veica: Carlos Escobar Iespējamais apraksts par situāciju, kura veikta Ekrānšāviņos: Ēkas iegāde Darbības laiks: 12.02 / 12.03 (?) Pieprasījuma lietu daudzums: ? *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzama darbība / Teksta fails/Log : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 10. 8 points
 11. 8 points
  Pazuduši iepriekšējie raksti, bet minēšu dažas lietas, kas ir serverī, ar ko serveris atšķirās no pārējiem LVRP Samp.. Boombox (Novieto objektu uz zemes, uzliec mūziku/radio un visi apkārtējie to dzird), kā arī mašīnās URL var atskaņot, nevajag nekādus tizlos ''pašveidotos'' radio. Audzēšanas sistēma. Iespējams audzēt nelegālo zālīti vai arī augļus, kurus var pārdot tirgū vai apēst. Veikalu sadale. - 24/7, Makšķerēšanas, Ēstuves, Elektronikas, Mēbeļu, Ieroču un citi. Inventory sistēma, kurš sastāv no 54 slotiem. Tualetes nepieciešamības sistēma. Publiskās tualetes atrodas izvietotas pilsētās, mājās var pats uzlikt. Mājas ir tukši interjeri. Mēbeļu sistēma. Atļauj ievietot līdz 40 mēbelēm. Visa veida aksesuāri. Cepures/Brilles/Pulksteņi/Lakati/Maskas/Bandanas (Sejas maska) Maska jeb noslēpt savu identitāti ar random ciparu. Mašīnās ir savs čats. Tie, kas atrodas ārpus mašīnas Jūs nedzird, savukārt, lai Jūs dzirdētu, vajag atvērt logu ar komandu /clogs /trunk sistēma = bagāžniekā var ievietot ieročus/inventory Garāžas 3 veidi. Lielākajā ir 3 vietas. 3 Mašīnas var iegādāties, nevajag ne māju, neko. Skapja sistēma. Iespēja iegādāties 3 skinus mājas skapī. Reģistrācijai tiek piedāvāti 90% skinu. Savādāka damage sistēma. Ar ekrāna kratīšanos, parādīšana ar ko Jums iešāva, cik daudz atņēma. Iespēja iegādāties aptieciņu, izārstēt ar to citus. Handshake, Kissplayer, iespēja atdot savas puķes citiem. Pārmeklēt citus... Šis varētu būt tas, kas ir pats svarīgākais, kas varētu izcelties. Ir iekšēji sīkumi ar kuriem ir jāiepazīstas pašā serverī, izmantojot /BUJ komandu vai arī /main un izlasīt visu, ko piedāvā tur. Pēc servera atvēršanas gaidīts stockgarage jeb garāžā var ievietot to pašu kā Trunk (Nebūs 25 datumā, bet gan pēc tā..)
 12. 8 points
  kāda vaina? man virspar netrauce un nevajag samazināt.
 13. 8 points
  San Andreas Bruņotie Spēki. "Army Strong" San Andreas Bruņotie Spēki. ((Ir Role Play Organizācija,kura izveidota lai attēlotu ASV armiju.)) San Andreas Bruņotie Spēki ir izveidoti ,tāpēc ka San Andreas ir daļa no ASV ,sakarā ar to ka San Andreas ir liels štats,tāpēc tika izviedota San Andreas Bruņoto Spēku organizācija,ne San Andreas Nacionālā Gvarde. San Andreas Bruņotie Spēki ir izveidoti lai aizsargātu San Andreas štata iedzīvotāju intereses un vajadzības gadījumā aizstāvēt pašus San Andreas štata iedzīvotājus. San Andreas Bruņoto Spēku pakāpes. Private (PV) Specialist (SPC) Corporal (CPL) Sergeant (SGT) First Sergeant (1SG) Warrant Officer (WO) First Lieutenant (1LT) Captain (CPT) Major (MAJ) Colonel (COL) Brigadier General (BG) General (GEN) ASV Armijas vēsture. ASV bruņotie Spēki vairākos laika periodos. 1775.gads un 19 gs, sākumā. 20.gs. 1.Pasaules karš. •1917. gadā Apvienotā Karaliste pievienojās Pirmās pasaules karam Lielbritānijā, Francijā, Krievijā, Itālijā un citās abās pusēs. ASV karaspēks tika nosūtīts uz Rietumu fronti un tika iesaistīts pēdējā uzbrukumā, kas beidzas ar karu. Ar 1918. gada novembra pārtraucienu armija atkal samazināja savus spēkus. 2.Pasaules Karš. ASV pievienojās II Pasaules karā 1941. gada decembrī pēc japāņu uzbrukuma Pērles okeānā. Eiropas priekšā ASV armijas karaspēks veidoja ievērojamu daļu no spēkiem, kas uzņēma Ziemeļfrikā un Sicīli, un vēlāk cīnījās Itālijā. D-diena, 6. jūnijs 1944. gadā, un pēc tam, kad tika atbrīvota Eiropa un nacisti Vācijas sakāve, centrālajai lomai spēlēja miljoniem ASV armijas karaspēka. Klusajā karā ASV armijas karavīri piedalījās Amerikas Savienoto Valstu jūras korpusā, apgūstot Klusā okeāna salas no Japānas kontroles. Pēc tam, kad 1945. gada maijā (Vācijā) un augustā (Japānā) tika atņemtas asis, armijas karaspēks tika izvietots uz Japānu un Vāciju, lai okupētu abas uzvarētās valstis. Divus gadus pēc Otrās pasaules kara armijas gaisa spēki atdalījās no armijas, kas septembrī 1947 kļuva par Amerikas Savienoto Valstu gaisa spēkiem. 1948. gada armija pēc prezidenta Harija S. Trūmena rīkojuma tika demodizētas. 1945-1960 Auksta kara laiks. Otrā pasaules kara beigas noteica austrumu-rietumu konfrontācijas posmu, kas pazīstams kā Cold War. Ar Korejas kara uzliesmojumu pieauga bažas par Rietumeiropas aizstāvību. 1950.gadā saskaņā ar Septīto ASV armiju atjaunoti divi korpusi, V un VII, un Amerikas spēks Eiropā pieauga no vienas nodaļas uz četrām. Simtiem tūkstošu ASV karavīru palika novietoti Rietumvācijā kopā ar citiem Beļģijā, Nīderlandē un Apvienotajā Karalistē līdz 90. gadiem, paredzot iespējamu somu uzbrukumu.is karš. Vjetnamas karš. 1960-1970. Vjetnamas karš bieži tiek uzskatīts par zemu punktu ASV armijai, jo tiek izmantoti sagatavoti darbinieki, kara nepopulārisms ar amerikāņu sabiedrību un amerikāņu politiķiem izvirzīti militārie ierobežojumi. Kamēr amerikāņu spēki tika izvietoti Vjetnamas Republikā kopš 1959. gada, izlūkošanas un konsultēšanas / apmācības lomās, tie tika izvietoti lielā skaitā līdz 1965. gadam pēc Tonkinsas līča incidenta. Amerikas spēki efektīvi izveidoja un turpināja kontrolēt "tradicionālās" kaujas lauku, taču viņi cīnījās pret partizanu uzbrukumu un komunistu Vjetkoga un Ziemeļmenes armijas taktiku. Taktiskā līmenī, amerikāņu karavīri (un ASV armija kopumā) nezaudēja lielu cīņu. 21.gs. Bruņotie Raņdžeri nav 1. Ranger bataljona veic MOUT vingrīgus Fort Bragg, Ziemeļkarolīna 2001. gada 11. septembrī teroristu uzbrukumā Pentagonā tika nogalināti 53 armijas civiliedzīvotāji (47 darbinieki un sešus pasūtītājus) un 22 karavīri, kad amerikāņu aviācijas lidmašīna 77 vadīja piecas Al-Qaida lidmašīnu nolaupītājus, kuri tika uzklāti uz rietumiem kā daļu no 11. septembra uzbrukumiem . [35] Ģenerāldirektors Timothy Maude bija augstākā ranga militārā amatpersona, kas tika nogalināta Pentagonā un vecākais ASV armijas virsnieks, kurš tika nogalināts ārzemju darbībās kopš ģenerālleitnanta Simona B. Bucknera nāves 18 jūnijs 1945 Okinavas kaujā laikā Otrā pasaules kara laikā. Armēnijas Rangers piedalās operācijā Nahr-e Sarajā, Afganistānā Reaģējot uz 11. septembra uzbrukumiem un kā Vispasaules terorisma apkarošanas kara daļu, ASV un NATO spēki iebrukuši Afganistānā 2001. gada oktobrī, aizstājot Taliban valdību. ASV armija arī vadīja apvienoto ASV un biedru iebrukumu Irākai 2003. gadā. Tas bija galvenais sauszemes spēku avots un spēja nodrošināt īstermiņa un ilgtermiņa izvietošanas operācijas. Turpmākajos gados misija mainījās no konflikta starp kārtējiem militārpersonām un pretuzbrukumiem, kā rezultātā vairāk nekā 4000 ASV dienesta biedru (no 2008. gada marta) nāves un tūkstošiem ievainojumu. No 2003. līdz 2011. gadam Irākā nogalināti 23 813 nemiernieki. Kas tad īsti ir ASV Armija? ASV Armija. Amerikas Savienoto Valstu armija ( ASV ) ir lielākā Amerikas Savienoto Valstu bruņoto spēku filiāle un veic sauszemes militārās operācijas. Tas ir viens no septiņiem ASV vienotajiem dienestiem un Amerikas Savienoto Valstu armija ir norādīta Amerikas Savienoto Valstu konstitūcijā, 2.panta 2.daļas 1.punktā un Amerikas Savienoto Valstu kodeksā, 10. sadaļas B apakšnodaļas, 301. nodaļas, Sekcija 3001. Kā vecākā un vecākā ASV militārā nozare pēc kārtas prioritātes mūsdienu ASV armija ir sakņojusies kontinentālajā armijā , kas tika izveidota (1775. gada 14. jūnijā), lai cīnītos ar Amerikas revolucionāro karu (1775 -1783) - pirms Amerikas Savienotajām Valstīm tika izveidota kā valsts. Pēc revolucionārā kara konfederācijas kongress izveidoja Amerikas Savienoto Valstu armiju 1784. gada 3. jūnijā, lai aizstātu likvidēto kontinentālo armiju. Amerikas Savienoto Valstu armija uzskata sevi par nolaišanos no kontinentālās armijas un datumu, kad tā izveidojās kopš šīs bruņotajiem spēkiem, 1775. gadā . Kā armēta militārais dienests , ASV armija ir daļa no armijas departamenta , kas ir viena no trim Aizsardzības ministrijas militārajām struktūrvienībām. ASV armiju vada civilais vecākais ieceltais ierēdnis, armijas sekretārs (SECARMY) un galvenais militārais virsnieks , armijas štāba priekšnieks (CSA), kas ir arī Apvienoto štāba priekšnieku loceklis . 2017. fiskālajā gadā plānotā gala spēks regulārajai armijai (ASV) bija 476 000 karavīru ; armijas nacionālajai gvardei (ARNG) bija 343 000 karavīru un Amerikas Savienoto Valstu armijas rezervāts (USAR) bija 199 000 karavīru; ASV armijas kombinācija bija 1,018,000 karavīru. Kā bruņoto spēku vienība ASV armijas misija ir "cīnīties un uzvarēt mūsu tautas karus, nodrošinot ātru, noturīgu, zemes dominēšanu visās militārajās operācijās un konfliktu spektrā, kaujinieku komandieru atbalsts ". Šī filiāle piedalās konfliktos visā pasaulē un ir galvenais Amerikas Savienoto Valstu uzbrukuma un aizsardzības spēks. Kādas funkcijas pilda Nacionālā Gvarde ? ASV Nacionālā Gvarde. Amerikas Savienoto Valstu nacionālā gvarde, kas ir daļa no Amerikas Savienoto Valstu bruņoto spēku rezerves komponentiem, ir atbrīvojusi militāro spēku, ko veido Nacionālās militārās grupas locekļi vai katras valsts vienības, kā arī Guamas, Virdžīnu salu teritorijas un Puertoriko, kā arī Kolumbijas apgabalā kopumā 54 atsevišķas organizācijas . Visi Amerikas Savienoto Valstu nacionālās gvardes locekļi ir arī Amerikas Savienoto Valstu milicijas dalībnieki, kā noteikts 10 USC § 246. Nacionālās gvardes vienības atrodas divādās valsts un federālās valdības kontrolē. Lielākajai daļai Nacionālo gvardistu karavīru un lidmašīnu ir pilna laika civilais darbs, kas nepilna laika strādājis par nacionālās sardzes locekli. Šos nepilnas slodzes apsardzes darbinieki papildina pilnu slodzi aktīvas aizsardzības un rezerves (AGR) personāla sastāvā gan armijas nacionālajā sardī, gan gaisa nacionālajā gvardē, kā arī armijas rezervāta tehniķiem armijas nacionālajā sardīnē un gaisa spēku rezerves tehniķiem (ART) Air National Guard. Nacionālā gvarde ir Amerikas Savienoto Valstu Aizsardzības departamenta (DoD) kopīga darbība, ko veido Amerikas Savienoto Valstu armijas rezerves komponenti un Amerikas Savienoto Valstu gaisa spēki: Amerikas Savienoto Valstu armijas nacionālā gvarde un Gaisa valsts glābējs Amerikas Savienotās Valstis. Vietējās milicijas veidoja no agrākajām Angļu kolonizācijām Amerikā 1607. gadā. Pirmā koloniju mēroga milicija tika izveidota Masačūsetsā 1636. gadā, apvienojot mazākās vecākās vietējās vienības, un vairākas nacionālās gvardes vienības varēja sekot šai milicijai. Dažādās koloniālās slepkavības kļuva par valsts milicijām, kad Amerikas Savienotās Valstis kļuva neatkarīgas. Nosaukums "Nacionālā gvarde" 1824. gadā izmantoja dažas Ņujorkas milicijas vienības, kas nosauktas Francijas nacionālās gvardes vārdā vārdā Marquis de Lafayette. 1903. gadā "Nacionālā gvarde" kļuva par standartu vispasaules milicijas virsrakstā un īpaši norādījusi rezervju spēkus, kas tika saukti valsts un federālā kontrolē kopš 1933. gada.
 14. 8 points
  28.11.2017 /Fish sistēma pārtaisīta. Centāmies apiet fishboterus. Fish ir jaunas zivis. 10 savādāki veidi, kā arī ir iespēja noķert aļģi (neko) /me /do komandas krāsa pielīdzināta mta. Karjerās maksā ļoti labi tagad, bet rūdu dod 2x mazāk kā iepriekš. Uzlabots tālbraucēju darbs. Izdevīgākais ir vest metālu/detaļas. Produkti nogriezti. (5:00 gaidāms) Bug fix / Armijas pārlikšana
 15. 8 points
  es piss cepumi papisās
 16. 7 points
  Šeit jūs varēsiet apskatīt pāris avatārus, kuri man nav vajadzīgi vairāk. Ņemt variet līdz 2 avatariem .
 17. 7 points
  Bans paliek ,bet par WH - http://prntscr.com/hmi843 TC
 18. 7 points
  Veidos jaunus profilus, tikai lai aizņemtos un pārskaitītu uz main profilu. Ja piedomā kaut ko klāt, tad jā. Piemēram, ka aizņemties varētu no 5lvl, or kā, un aizdevums būtu jāapstiprina (forumā raksti pieteikumu uz aizdevumu, bankas darbinieks, vai administrators izskata)
 19. 7 points
 20. 7 points
  Rec,varkar agnese pateica to kā ari teica @drakeN
 21. 7 points
 22. 7 points
  Varat sataisīt topiku par Administrātora izniegšanu "@Reksis"
 23. 7 points
  REALIFE: Kāmert lasat tikmēr paklausās šo dziesmiņu. Sveiki ! Mani sauc Raitis.S un es esmu 17 gadus vecs/jauns (2000 žēl ka ne 1999), kas kuram tuvāks. Pašlaik dzīvojos Tukumā un tur arī mācos. Esmu liels NBA fans un mans mīļākie spēlētāji ir Kristaps Porziņģis . Brīvajā laikā es spēlēju CS.1.6,Samp,CSGO, iečilloju ar draugiem un šad tad kautko uzhujāriju uz photoshop. Pašlaik uz datora spēlēju trīs spēles tās ir SAMP/CSGO/CS1.6/ un reti kuras spelēju ir BLACK OPS 3 un Mortal kombat, bet tā neskaitās kā spēlēšana jo tur tik ieeju 3x nedēļa un tās pašas uz 1/2h. Bet CS.1.6, CSGO,SAMP visu brīvo laiku. Patīk dzīvoties pa forumiem, pašlaik uzturos ari playhard forumā, iespējams varbūt kāds no šejienes viņu zin. Mana mīļākā mūzika ir Chill un Trap. Chill Nation un Trap Nation var atrast daudzas dziesmas kas ir iekļautas manā playlistā. Mīļākais ēdiens man ir Karbonādi ar sieru un friškas...... bet kā tad čipsiem, picas un kolas. Neesmu no tiem kas ēd veselīgi. Nav manī kaitīgu ieradumu, es nepīpēju un nedzeru, bet svētkos dažreiz iedzeru poh ;D[ Virtuāla Dzīve: Par virtuālo dzīvi saku tā sāku spēlet cs no 10 gadu vecuma,nu jau pagāja gadi pieredzīte jau ir 7 gadus esmu piedalījies visādos turnīros ,HUSKIES ESPORTS,fastcup utt. klani man bija daudz tadi ka , FADE,FireFun,uPlay utt. Csā pavadu daudz laika tā itkā būtu kautkāda atkarība ;D Domāju cs šauju normalā skillā ;D 80/100 skills pagaidām ( ;D gribētos vairāk . (ļoti) Mani settingi csā,un devaisi Temeklis: Small (Sarkanā Krasā) Rezolūcija: 800x600 Pelīte: SteelSeries Kinzu v3 Austiņas: SteelSeries Siberia v2 Mouse pad: Aula Gaming Ingame niks - def. walle SAMP: Vards_Uzvārds: Alisher_Urzametov Tēla Gadi: 20 gadi Pilsēta kur piedzimu: Los Santos Kontakinformācija - [email protected] ,Steam - dangdang1337, vai arī tepat PM
 24. 7 points
  Organizācijas / vadītāji Legālās organizācijas Red County Valdība: Sophia_Quattros Red County Sheriff Department: Oliver White Red County Glābšanas Dienests: Aleksa Capone Armija: Abraham_Cross Red County News: Dwayne_Monroe Montgomery Tūnētava: Alexander_Semenov Montgomery Autoskola: Lucas_Crawford Atkritumi un Apstrāde: Archie_Wolf Casino "STARFISH": Curt_Collin Nelegālās organizācijas Los Santos Vagos Gang: Elijah_Gambl Varios Los Aztecas Gang: John_Jefferson Grove Street Gang: Anthony_Carfano The Ballas Gang: Abraham_Cross The Rifa Gang: Cody Strow La Cosa Nostra: Vladimir Bank Jamaician Yardies: Harry_Reynold Russian Mafia: Artjom_DeMayo Triads Family: Jayden_Gonzalez Saraksts rediģēts: 12.12.2017.
 25. 7 points
 26. 7 points
 27. 6 points
  Čau, nerakstīšu gari - tātad esmu Olafs, man ir gandrīz 16 gadi, šeit MPSA esmu no 2015. gada, pa laikam laidu pārtraukumus jo upgreidoju pats sevi RP ziņā, aizspēlējos MTA, owl, lsrp vairākkārt adminēju vairākos serveros, beast, kick utt. Tātad dzīvē esmu dzīvespriecīgs, jautrs, bet slippery čuvaks, neesmu īpaši lecīgs, ja nevienam nav pretenziju pret mani, ĻOTI NECIEŠU RASISTUS, vai citādus komunistus, kas cenšas cilvēku izspriest pēc ārienes un noteikt ko viņš var un ko nē. Es pats esmu afro-amerikānis man tēvs ASV dzīvo esmu pats tur bijis, LA. centrā dzīvot ir vienkārši fantastiski. Mamma loģiski latviete. Es esmu diezgan sportisks puisis, pirms gada spēlēju futbolu profesionāli klubā JFA '' Jelgava '' 2002 gadi, Elites divīzija, bet beigās sāka trūkt laiks, tusiņi utt un man sāka parādīties spēlēšanas laika deficīts, spēlētājs es biju ļoti labs, bet dēļ manas nolaidības treneris mani mazāk laida uz laukuma, nu mēs sastrīdējāmies un es pametu klubu, tagad atgriezos pie tā ar ko sportu sāku - Florbols, spēlēju 1. līgas komandā FK JeNo. Par Roleplay dzīvi : Tā man ir ļoti plaša un neaprakstāma forumā mani vienmēr saucis ir šādi bet ingame varu minēt dažus: Mike Cyne, Jamal Hudith, Dejerius Hall, Amaru Crawford, Shayaa Quartz, un vēl daži kurus neatceros. Kā jau teicu vairāk esmu spēlējis uz blakusplatformas MTA instagram: @kingolafs Izskatos šādi - http://prntscr.com/hg251l nerēcat tur ir pilnīga koma uz kuģa.
 28. 6 points
  Sveiki un uz redzi Kā jau ieprieks izteicos, ja @CoDY* netiks banots es aizeju no komuna. Es turu savu vārdu un pametu MPSA . daži domāja esmu kaut kāds dirsā līdējs, bet atvainojiet man piedavāja es pieņēmu. Tagad saprotu kad nebija to vērts to darīt un censties. Paldies visiem kas atbalstija, Atā īpašs paldies @Owner @Funk @lil Aykardo @Stiivijs @Alpins @Alexander @QuercusLv @Andersons @Skritchio @Bman @Kalifornijs @Madars#LIFE @[email protected] FLAME Un visiem pārejiem kurus nepiemineju
 29. 6 points
  Sašam būdams bārā,pazvanīja saviem brāļiem,lai nodotu informāciju svarīgu,ko viņš ir ieguvis,pēc kā brāļi atbrauc,viņi parunājās,iedzērā,pēc kā Mahovam zvanīja kāds nezināms vīrieties,pēc kā vēlēšoties satikties noteiktajā vietā.Mēs paņēmām mantiņas un aizbraucām.Aizbraucot tur viņiem bija liels pārsteigums,viņi satika savu mirušo draugu,viņi tā uzskatīja Alisheru... Turpinājums sekos......
 30. 6 points
  ((Kūra orga? Došu rec vajag but vienreidz par līdera's Jo tas ir jautrī kā ari garlāciīgi.))
 31. 6 points
  Diršana. Tevi atsaka uz visām org, kurās tu piesakies, tāpēc ķipa atvadies, lai visi aizmirstu par Madaru. Izveidosi jaunu profilu, lai pieteiktos atkal un iespējams, kur tikt. Cilvēciņ. Lai arī kur tu būtu, tevi vienmēr pēc gramatikas atpazīs. Vakar jau 2 tav jaunie profili bija pamanāmi ig. neticu.
 32. 6 points
  Rec. 1.esi mana meitene (rly) 2.maki rp 3.maki šaut Me:tak beidzst muldet šo vińa nav madars lol man ir mods gta san viņai nav man ir lābaks fps bet viņa macas mana skola es šodien nebiju mpsa JO gajy lauka un astavu savu kontu savai meitene.tak veizat buldet.))
 33. 6 points
 34. 6 points
 35. 6 points
  Oba man būs māja dzivnieks ir noderigs lieku Rec.
 36. 6 points
  Ok,mēgiņasu uzimet ar rokam nav ilgi zīmets cerams jiemetisu velak šeit.
 37. 6 points
  Saša un Mahs ir uzzinājuši bēdīgas lietas,ka viņu brāļi Alishers un Anatolijs ir gājuši bojā,ejot lietā ar kādiem apasniem cilvēkiem,pēc kā tad abi viņi nebija uz vietas,viņi bija izbraukuši ārā no štata,atgriežoties,viņi jau bija apglabāti un mēs nolēmām viņus apciemot.
 38. 6 points
 39. 6 points
 40. 6 points
  Naudas ziņā nē. Jau vairāk kā gadu praktiski maksāju no savas kabatas, bet MPSA nepastāv tāpēc, lai mēs varētu nopelnīt naudu. Ja tā būtu, tad SMS shops tiktu ieviests uzreiz, bet tā nav prioritāte. SMS shop būs, bet ar jauno UCP kopā.
 41. 5 points
  Rec 1. Māki rp 2. Māki šaut. 3.māki ari vādit. 4. esi mans draugs ic un foruma.
 42. 5 points
  Sveiki es vēlejos ziņot kad nopirksu vazadzigos lietus bet kau kādus laiku nēbusu iekša mpsa.lv,gaidīšu ļoti savu preci laikam likšu youtube unboxing to redzešim vel es nekūr nepāzudišu būšu foruma.Lai jūms vaiksmi! Edit:00:00
 43. 5 points
 44. 5 points
  ((Anti Butu labi ss rp bet lkm labi rp,vajag but lābakam līdera amata pieteikumu izlabots,cērams maki vadit.))
 45. 5 points
  until
  Montgomery, 18:00-19:00
 46. 5 points
 47. 5 points
  O, Paldies ea ņemu elegy un sultan.
 48. 5 points
  Rec, jo nav aktivitātes no Jamaikiešu Jārdiju puses. Lai veicās
 49. 5 points
 50. 5 points