Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 10/21/19 in all areas

 1. 1 point
  MPSA 2014-2019
 2. 1 point
  Serveris ir on, ja kāds ko vēlās, tad iedošu, kaut ļimakus, bet tas netiks attīstīts, tajā netiks nekas darīts, officiāli. Labi, raksts laikam bija aizsvilšanās gadījums, bet īstais iemesls ir mana neaktivitāte un skola. Es esmu cilvēks, kas noraka visu ar neaktivitāti, ikdienā man ir 1,5 - 2h stundas pie datora, brīvdienās galīgi nav vēlmes skriptot. Kā arī redzams, ka ja es neko nedaru, tad projekts vien ātri nomirst. Drīz pieķeršos pie gta v.
 3. 0 points
  Sveiki. Šis laikam būs diezgan smieklīgs raksts, bet, tā nu sanāca, ka es paziņoju par beigām. Iemesls būs viens, vainošu es tikai Jūs. Latviešu SAMP Community ir ļoti neglīts, ļoti. Cilvēki nenovērtē pilnīgi neko. Neviens projekts nevar pastāvēt ilgstoši. Man ir žēl, ka cilvēki nonicina viens otra projektu un.. godīgi, man aptrūkstās vārdi. Man ir žēl visus arp, cgrp, playhard un citus projektus, ka pie viņiem sēž ļoti maz cilvēku. Latviešu sampam nav nākotnes kāmēr pastāvēs vai nu bezsmadzeņu tauta vai arī samp.lv projekts. Tik tiešām projektu es atvēru, jo domāju, ka kaut kas mainīsies beidzot. Domāju, ka tik tiešām varētu ilgāk noturēt visu tautu, bet viņiem nepatīk, ka pret to izturās jauki un dod visu nepieciešamo. Viņiem patīk, kad viņus nodirš, bano, liek pirkt kredītus, aizsmērē acis un vēl patīk, kad viņus saukā par kucēm. Tas ir patiešām patīkami, ja latviešu jaunatnei tas patīk. Samps kā tāds ir ļoti novecojis un to ir smieklīgi atdzīvināt. Mēs neesam krievu projekti, kā arī latviešiem samps vairs neinteresē. Lielākā daļa neinteresējas par sampu vai arī sēž tikai samp.lv.. Patiesi žēl un ļoti ienīstu lielāko daļu, kas izrīkojās šādi. Discordā bija 140 cilvēki, kuri bija mpsa ieinteresēti, bet tā problēmu situācijā, tie aizgāja prom un atļāvās izsmiet projektu. Protams, ka mpsa var tagad nosaukt par appisēju projektu un kopētāju projektu, bet jums stulbeņiem ir tikai brilles virsū vai arī akli aizsmērētas acis ar sūdiem. Vai tiešām mpsa ir appisēju un kopētāju? Cilvēkiem tiek izskalotas smadzenes un tie tikai tic gaismai un mūžīgai samp.lv pastāvēšanai. Tās īpašnieks jums liek ticēt mēsliem, bet pats ir ļoti labs enģelītis, kurš vienmēr ir laikā iedevis jums "roleplay attīstošus" updeitus un VIENMĒR veidotus no 0. Viss viņa gamemode ir Engine RP + pāris skripti no youtubes ņemti un ielikti klāt. Mappings nav 3 mēnešu darbs, mappings ir 5 minūšu darbs, kā arī textdraws ir 30 sekundes, ko izņemt un ielikt, pārlikt uz savu nosaukumu. BET, atkārtošos, Jums tas patīk. Katrā ziņā, varat totāli iet tā smagi dirst visi tie samp.lv atbalstītāji un citi heiteri. MPSA is closing.. 2014-2019.
 4. -2 points
  Cau diezgan interesants raksts. Butii esmu daudz maz vērojis šo abu serveru karu no 2014 gada. Pašam toreiz vēl bija 14 gadi, dzivoju ilūzijās utt. Bet nu mēģināt atdzīvināt samp??? beidz lūdzu un nodirst kadu ka nesanaca tas ir vaji. realaa situacija ir tada ka nevienu jauno kam tagad ir 12-14 gadi nav iespejams piesaistit tik vecai spelei. tagad ir gta v, fortnite, un vel dazadas speles. palielam vienigais ko piesaistit tie ir vecie buki Labi es nezinu, bet manuprat samp atdzivojas tikai del ta ka vinu var spelet no android. Viena lieta mani fascinē par tevi, tu nereali cīnies/cīnijies dēl rp, cik es zinu tevi. Bet tagad atskatoties man uz to visu, tas liekas nedaudz smiekligi reali 12-14 pat 16 gados, berni ur rp? maaceet piekapties un zaudeet video spelee? nop, ta nekad nebus. Roleplay lielakoties nav domats šādai vecuma auditorijai, protams ir ari daži kas māk vinu spelet, tada vecumaa. Pašlaik paskatoties uz gta v roleplay ainu, es ieraugu to pashu, ir siici un vini nemaak speleet roleplay. Serveri kuros ir augsts roleplay limenis videjais vecums ir 18+gadi, secinajums ir tads, ka reti kuru tu 18 gados un uz augsu piespiedisi spelet vecu speli. Visiem jau ir nauda, neviens nedzivo no sencu kabataam, un tapec vini izvelas gta v. Tava problema vienmer ir bijusi augsta rp limena pieprasisana, tapec arii sis projekts neturas tik ilgi ka samp. Ja samp no rp viedokla ir mesls es piekrtisu, bet tur ir viss ko velas siicu auditorija, un kad man bija 12 -13, es arii gribeju spelet kautko taadu kaa samp.lv kur man ir sameraa briva vala. protams augu lielaks saaka gribeties speleet pasu rp, bet tad 16 gados mani parkera lols, taa arii lidz 19 gadiem speleju vinu un par samp vairs neliekos nezinis paslaik kadu nedelu nedaudz taustu gta v rp, bet lai es atgrieztos jebkadaa samp projektaa, es nezinu. Es drizak beidzot pieaaugtu un fokusetos vairak augstskolai, darbam un kautkam nopietnakam dzivee. Pašlaik situacija ir sada, ka sikos nepiesaistisi ( nu tikai android speletajus, bet tur nekada baiga rp nebus) jo viniem patik jaunakas speles, un vecie buki vai nu nespelee speles vai arii velas kautko vairak kaa gta sa piedavatas extras. Bet nu overal GJ HF, darbu jau esi labu padarijusi, bet vai jeega izpluust sadaas emocijas par to ka kautkas nav sanacis? Logiski ka nee. sis projekts jau bija jaaizmirst kadaa 17-16 gadaa ja ne atrāk. Brinos vienkarsi ari par to ka tu vel tādos sapnos dzīvoji savā vecu, isti neatceros cik veca esi, bet nu kadus 4 gadus vismaz biji tatad tev pie 23 vairak gadiem butu jabut no hate from me, vecie buki ilgi atceresies samp un mpsa karu big shits LV rp vesturee, saki ko gribi
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.