Jump to content

Līderi


Populārais saturs

Rāda vispopulārāko saturu kopš 04/11/21 visās zonās

 1. 11 points
  Informācija par atjauninājumiem serverī: Ieviesta atpakaļ komanda /status (Jau tika pielietota, bet nekur publiski neminēju, ka tika atlikta atpakaļ) Mainītas ieejas biznesiem/mājam. Tagad, lai ieietu interjerā vajag spiest 'F' uz klaviatūras. Offline un Online Capture. 00-16 nepieciešams vismaz viens biedrs tiešsaitē, pārējais laiks ir offline capture. Iespēja apzagt biznesus ar komandu /robbiz ( no ārpuses, tāpat kā /robhouse. Skan neloģiski, bet netaisos pārveidot sistēmu, kuru neviens neizmanto!) Koferus var zagt no citiem, nošaujot spēlētāju, kuram ir koferis. Koferis nokritīs un parādīsies čatā. Divi jauni haltūras darbi - Kokzāģētava un Forklift darbs. Atrodas /GPS Domes darba lokācijas (Nav domes darbi; Darbi pieskaitāmi pie haltūrām) Info: Svētdien atkārtosim Konvoja vešanu, bet šoreiz no nelegālās puses. Tāpat arī 20:00 gaidam cilvēkus uz Paint-Ball Eventu!
 2. 9 points
  Sveiki. Pašlaik ir skolas lietas svarīgākas, bet es joprojām nodarbojos ar serveri brīvajā laikā, jo vēlos. Pa nedēļu salasīšu kaut kādus niekus, kuri papildina serveri. Pirmkārt, atvainošos katram par noslogotu serveri vakardien (18.04.2021). Es aizmirsu vienu funkciju izņemt, kura pārbauda katru spēlētāja darbību. Šodien jābūt kā vienmēr. Otrkārt, tika salabota ieroču zušana. Tie nezūd vairs? Vismaz spriežot pēc sevis, tie ielādējas pareizi un saglabājas arī. Tālāk.. Fallout ieeja tiek pārlikta stadiona sānā (labā pusē); Tās vietā tiek ielikta ieeja uz Motokrosu. Nav mērķis, bet varbūt kāds grib brīvā laikā pabraukāties ar Sanchez ar draugiem. Varēsim arī sarīkot kāda veida sacensības drīzumā. Ievietoti ratiņi slimnīcai, stumjamie / @Kyronnn ieteikums. Komanda /trolley (Jābūt pie ambulances) Iespēja sašaut tukšas mašīnas.
 3. 7 points
  Sveiki, sakarā ar aptauju, nolēmu ieviest trīs funkcijas, kuras ir svarīgas spēlētājiem /main ir iespējama spawn-change funkcija! Izvēlēties, kur Jūs vēlaties ielogoties serverī. Ievietota komanda atpakaļ /usedrugs [gr.].. Tas pats kas /usedrug marijuana, bet nevajag šķiltavas vai joint. /usedrugs tāpat ir nepieciešama marihuāna, kuru jūs iegūstat paši pērkot/ iegūstot no ražas vai /setdrugs noliktavās Ievietots Motelis, Jefferson Motel (https://gta.fandom.com/wiki/Jefferson_Motel), dzīvokļi pēc izskata ir oriģinālie . Nav dārza, bet maksā 25 000 $.
 4. 6 points
  Sveiki. Vēlos paziņot par atjauninājumiem serverī: Pirmkārt, ievietota roles anti-hph sistēma. Samp default (oriģinālais) veselības stabiņš nestrādā, tāpēc ir ielikts jauns, kuram būtu jāatrodas tieši virsū oriģinālajam. Tiem, kuriem ir modotie HUD/naudas/rociņas, tiem tas veselības stabiņš būs nobīdīts. Otrkārt, tika uzlabota banka, pielabota funkciju ziņā + ievietoti vairāki teksti, lai darbiniekiem ir skaidrs par tās darbību. Tāpat bankai ir pielikta /bank. Līderis saņems naudu par ATM nomaiņu, tāpat visas komisijas procentus no ATM lietošanas! Uzlabots produktu darbs, spēlētāji tagad pārpakos par 1 reizi 1000 (agrāk bija 50) Spēlētājs pats var notīrīt sev /missions Skini maksā 100 000 $ Turpmākā darbība: Turpmāk uzlabošu domes darbību ( Pašlaik gaidu no mūsu mēra jaunās algas organizācijām @Apelsīns ) Baznīcas pilnveidošana, uzlabošana, pārvietošana. ( @Ibrahim_Chotka ) Garāžas pilnveidošana; tās jēga/pielietošana Jewellery (Dārgakmeņi) priekšmeti un veikals, lāpstas pielietojums. Bildes par banku:
 5. 6 points
  Ir skaidri un gaiši teikts, pat vairākas reizes, lai ļaujat iebraukt pretiniekiem zonā, nezinu ko centies panākt ar šo sūdzību, bet Tu savā uzskatā saproti to nepareizi - ārpus arī skaitās, ja tu šauj pa pretiniekiem, kas atrodas ārpus mafbizz. Sūdzība nepatiesa.
 6. 4 points
  Tātad, vēlos apvaicāties par diviem jautājumiem: 1. Daudzi cilvēki aizgājuši no servera, jo es atļāvu C-BUG izmantot teritorijās. Mans piedāvājums ir sadalīt teritorijas divās daļās: Piemēram, bandās: Viena puse būtu ar C-BUG funkciju, otra būtu ar aizliegtu C-BUG funkciju. 2. Ieviest /spawnchange funkciju. Izvēle: Kur izgāji, tur ieiesi ; Bizness ; Māja ; Organizācija ; Garāža 3. Uzlabot esošo GYM > Pārveidot boksa cīņas ringu, muskuļa līmeņa iegūšanas sistēmu un vispārīgi GYM funkcijas uzlabošana. 4. Nu jau ir pagājis laiks un redzams, ka ir cilvēki, kuri vēlās attīstīes. Piedāvāju ieviest jaunu servera versiju ar iespējām 1) Iegūt/Rpot pašam savu skinu (Low-Poly) un 2) Iegūt custom vēlamos objektus. +Nāktu divas jaunas spēles kazino (Blackjack/..) 5. Garāžas sistēmas pārveidošana, uzlabošana. 6. Transportus ir iespējams carwash uzlabot tikai vizuāli, ne procentuāli. Procentus var uzlabot tikai mehāniķis. 7. Siltumnīcas sistēma - minidārziņi. Viņus varēs nopirkt. 8. Vecā /usedrugs G sistēma (tikai marihuānai, /usedrug komanda paliks pārējām komandām) 9. Dzīvokļu sistēma motelī (Viens liels interjers, iekšā mazi interjeri > istabiņas) 10. Nepieciešama māja, lai tiktu organizācijā. Vēlos neveidot jaunas milzīgas funkcijas serverī, jo pagaidām neredzu jēgu tajā, bet esmu gatava paskatīties esošās funkcijas un pielabot tās. Protams, ka kāds vēlās savas organizācijas uzlabošanu, papildus minijob darbu frakcijai vai kāda cita tipa intereses, droši iesakam!
 7. 4 points
  Bez šaušanas nedzīvojiet, Bez šaušanas viss ir mazs! Bez šaušanas dūmo krāsnis Un maizi negriež nazis ass. Un kāds ar atdauzītu cirvi, Ar trulu cirvi dienas tēš, Un dīvains apnicības velniņš Uz spožām gardīnstangām sēž. Un it ne velna nevar saprast, Kāpēc uz loga puķes zied, Kāpēc no rītiem vajag celties Un kāpēc vajag gulēt iet. Bez šaušanas nedzīvojiet, Jo nav kas ņem un nav kas dod! Un viens tu dzer no savas krūzes, Viens savā maizes rikā kod, Viens ej un pats pie sevis smaidi, Viens savu rūpju vagu ar… Cik daudzi cilvēki tā dzīvo, Un izrādās – tā arī var.
 8. 3 points
  Šonedēļ gaidāms update.
 9. 3 points
 10. 3 points
  EWESAGERSGEGRSGSERDRHHRTJDHJTRD KAS TAS IR PAR SŪDU??????????????????????????????? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 11. 3 points
  Rec aktivs esi rp proti novadisi labi un sakarigs jau nu ari esi , gl
 12. 3 points
  Tu ieliki sistēmu, kura atļauj taisīt C-BUG mbizz laikā. Vienkārši modificē sistēmu, lai atļauj balsot pie katra turf. Respektīvi sākas karš parādās čatā: Vai atļaut izmantot C-BUG biznesa ieņemšanas laikā? (( /vote 1 vai /vote 2, lai balsotu )) 1) Jā! 2) Nē! Balsis ņem no abām komandām, bet nerēķina pēc balsu skaita, bet procentuāli. Ja arī RM ir 3 un LCN ir 6, tad procentuālā vērtība abām komandām ir vienāda. Respektīvi, viena RM balss šajā gadījumā ir 33,3%, savukārt viena LCN 16,8%. Un no tā iziet arī puslīdz loģiska sadale par to visu balsošanu. Viegls algoritms un nevajadzētu būt grūti salikt kopā ar to sistēmu, kura atļauj C-BUG kara laikā uz doto brīdi, tikai jāpiemet otra puse klāt.
 13. 3 points
  super, vēl siltumnīcas vajadzētu, būtu pavisam labi
 14. 3 points
  Nav vajadzības no tā Cbug un Croll tas ir neerpiski,dzive tu takš nelekā kā pedējais idiots un nevārties pa zemi lai šautu! Ja jau mafijās visi ir baigie šāvēji gribu redzēt ko viņi darīs bez Cbug un croll,lai pierāda sevi bez bugiem!
 15. 3 points
 16. 3 points
 17. 2 points
  Nepatiess, jo Tu neapskatījies, cik viņai bija ping
 18. 2 points
  wow damn. tīri tāpēc, ka serverī nav gaidāmie 70/70, tas nenozīmē, ka viss tiek vērsts uz slēgšanu. mpsa ar saviem 7 online ir tāpat nr 1 serveris latvijā samp ziņā. Nu pārgāja hype, cilvēki aizgāja citas spēles uzspēlēt. Es nepadevos, tāpat arī man ir tagad skolas ģelas, semestra vidus. Tāpat uztaisīšu updates, kaut tukšam serverim.
 19. 2 points
  tu pat ar hph nevari izvilkt nabaga gabals
 20. 2 points
  rec pieteikims ķipa ir okay mosh spēsi novadīt gl
 21. 2 points
  GYM tika uzlabots un jā.. Samazināti punkti, paskaidrots, kas ir jādara, tāpat ir uzlabots cīņas rangs. Tas dos arī klāt GYM punktus.
 22. 2 points
  Viss labāk būtu, ja visi šāvēji ietu uzspēlēt CSGO vai kādu citu šaujam spēlīti.
 23. 2 points
 24. 2 points
  terras/mafbizz ooc tapec poh lai ir tas cbug atlauts
 25. 2 points
  Terras un mbizi vispār ir tāds roleplay pasākums. Labāk atļaut, lai katrs šauj kā grib, tpt tgd daudzi izmanto +C. EDIT: Esmu pārliecināts, ka ''Aizliegt visār'' uzspieda cilvēki kuri vispār nav saistīti ar terram/mbiz, kā vienmēr mēģina baigo rp turēt
×

Svarīga informācija

Mēs esam ievietojuši cookies jūsu ierīcē, lai palīdzētu padarīt šo vietni labāku. Jūs varat pielāgot sīkfailu iestatījumus, pretējā gadījumā mēs pieņemsim, ka esat apmierināti turpināt darbību.