Jump to content

20.10.18 - 20:00 - 0.3.DL - San Fierro

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 09/16/18 in all areas

 1. 14 points
  Sveicināti. Tātad,vēlējos ieteikt lai cuff tiek noņemts freeze un tu vari brīvi kustēties apkārt (ar animāciju ) Tālāk lai tiek noņemts lūdzu statiskais kameras stāvoklis kad guli miris uz zemes. Šis mappings ir manis veidots, komandas arī. Veidoju tā lai ir cietumam kāda jēga,nevis tupi sēdēt vienā kamerā. Šajā cietumā policijas darbinieks var atvērt vienu/visas kameras. (By default tās stāv vaļā). Video parādu kā izskatās kameras iekšpuse,tā arī izskatās pārējās kameras. Pa durvīm kas ved uz āru protams varēs iet tikai policisti, parastas personas to nevarēs izdarīt. Jā, dizains ir līdzīgs lsrp,bet citu neko nevarēju es izdomāt. Komandas priekš cietuma (Jau esmu izveidojis.) /opencell - var atvērt vienu/vai visas kameras /closecell - aizvērt kameras /open ja atrodies tieši pie kameras,atvērsies tā kamera /close aizvērt kameru ja stāvi viņai blakus
 2. 9 points
  Viss ir ļoti jauki, bet kādēļ pēc Tavām domām cilvēkiem parādīsies jauna iedvesma aktīvi spēlēt SAMP un nodarboties ar comunnity stuff dēļ tā, ka tagad māju, veikalu un citu sūdu atrašanās vieta būs kaut kur citur? Cilvēki San Andreas mapi jau tāpat zin no galvas jeb kā savus piecus pirkstus un visu spēli kā tādu. Nekas jauns jau no tā nebūs, ka tagad sūdi atradīsies kaut kur citur. Vienīgi tas, ka man tagad būs jādodas iepirkties/strādāt uz citu pilsētu. Būsim reāli jaunu spēlētāju šādai vecai spēlei nav, jo visiem jaunajiem ir citas intereses like yt,mc kaut cik, pubg, fortnite u.c. Vecajiem dot kaut kādu svaigumu sajūtu nav slikti protams, bet viņa diezgan ātri pazudīs atkal, jo kā jau minēju cilvēki šo spēli pazīst kā savus piecus pirkstus. Katrā ziņā cepuri nost protams par Tavu centību, jo man tādas nebūtu lai mainītu visas tās koordinātes tik bieži kā Tu to dari, bet padomā vai tas ko Tu dari ir tā vērts lai nebūtu tā, ka beigās būsi ar rūgtinātu sajūtu par pazaudēto laiku un nerviem tam visam. Labāk beidzat ākstīties kustinot šo novecojošo spēli un pievērsieties nākotnei (kaut tam pašam gta5). SAMP kustināt ir tas pats gandrīz, kas tagad atnākt un pateikt, ka cs 1.6 atkal ir topā un nākat spēlēt viņu. Šis ir tikai mans personīgais viedoklis, peace.
 3. 8 points
  Sveicināti! Esam atkal nonākuši pie situācijas, ka pārceļamies un šoreiz, pēdējo reizi, uz San Fierro! Red County bija labi, bet pārāk saspiesti. Los Santos bija labi, bet pārāk plaši. San Fierro - risinājums abiem! Red County bija hype - viss būs jauns, jauna versija, jauna vieta, bet personīgi pati pievīlu un pārspīlēju ar skiniem un netika izmantoti objekti. Lai atgrieztu situāciju no Red County, tika pārvietots uz Los Santos, bet Los Santos bija pārāk plašs un tur darīt nebija ko! Nesaku, ka to pašu var sagaidīt San Fierro, jo puse tiks aizpildīta, puse sastāv no mājām. Informācija par Bandām/Mafijām: Bandas būs 3 - San Fierro Rifas (Zils Clist) , San Fierro Triads (Dzeltens Clist) , Da Nang Boys (Oranžsarkans Clist). San Fierro Rifas atradīsies Pier, Triads atradīsies vecā Triads Family vietā un Da Nang Boys pie Jizzy. Terras būs pēc vecās sistēmas un būs 2/3 no San Fierro. La Cosa Nostra/Russian Mafia tiks pamainītas vietas, tāpat arī Clist krāsas. Tāpat arī gaidāmi Mafbizz citās vietās. Plāns: Serverī ir plānots sākotnēji pārcelt esošās vietas, papildināt tās vai izveidot vietas ar mappingu, paralēli labojot bugus/nepilnības, kuri bija sastopami Los Santos/Red County atvēršanas/spēlēšanas laika gaitā. Plāns īstenot jaunu veikalu, jaunu ēstuvi, papildināt audzēšanas iespējas, 3 jauni darbi, kuri nav saistīti ar timer, Jauns Mafbizz, Kuģošanas Skola, Kurjera papildināšanas iespējas; un citas lietas! Nekas jauns un no interneta netiks ņemts. Pilnveidotas sistēmas/pievienotas no esošām līdzīgām funkcijām. Plāns ir izveidot/pārveidot mājas izskatu, bet, ja visi vēlās tos tik reālistiskus, cik San Fierro ir ēkas, tad tas izskatītos apmēram: Bildē var slikti redzēt, bet tā ir viena istaba, maza, kura atbilst vienai mājai San Fierro: Dati: Serverī tiks atstāti esošie profili (Logins,Epasts,Parole + Vārds_Uzvārds). Tāpat arī paliks piederošās mašīnas. Nauda tiks uz profiliem uzlikta vienas vērtības. Ideja ir atstāt arī Inventory priekšmetus. Bet nu blakus ir izveidota arī aptauja. UCP tiks papildināts un ievietots, ka var samainīt un atgriezt paroli. Kapēc ir tik ilgi jāgaida? Negribam nekur steigties un gribam pārdomāt 10x pirms, ko īstenojam serverī. Serveris ir jau pārcelts 2/5, bet nav nepieciešamības sasteigt procesu. Sekojam līdzi plānam, izpētam, kas notiks paralēli, kas būs. Iespējams, ka datums var mainīties, bet par to tiks paziņots publiski. Sakarā ar to, kapēc nav tautas - Nesatraucaties! Tauta redz manus rakstus (~500 cilvēki) Instagram, Snapchat, Facebook un Steam grupa. Daudzi ir informēti un ne visi ierodas forumā, pat ja šķiet, ka serveri neviens nespēlēs. Tauta parādīsies dažas dienas pirms atvēršanās datuma. Pie servera strādā cītīgi divi cilvēki. Es un @xo. Serveris tiks pasludināts Mid-Level Roleplay līmenī.
 4. 8 points
  Tak beidziet. Es daru savai vēlmei to. Ir atbalstītāji un ir tie, kuri tikai novēros procesu no malas. Gribu izdarīt, tad to daru! Neviens man nespiež un neviens man neliek darīt to. Mpsa man ir pie sirds, brīvajā laikā lieku savu domāšanu un skatos kas un kā. Man sagādā prieku kodēšana, tas ir tikai sākums. Tāpat izveidoju mpsa uzlīmes un par brīvu aizsūtīju visiem, kaut man tas izmaksāja ap 20 eur. Man prieku sagādā viens niecīgs paldies no spēlētāja puses!
 5. 4 points
  Hey! Šeit es Grafake, dažiem zināms kā Vitax/BRO/SnuLL , vēlējos izveidot topic, kur tiks veikti gan nelieli, gan lielāki mapping, kas iespējams uzlabos skatu priekš San Fierro. Pie datora es pavadu diezgan maz laika, taču pa reizei atrodu laiku, lai varētu uzmappot kaut ko priekš servera, pašam man to patīk darīt, tāpēc nolēmu ar jums padalīties. Uzreiz saku būs dienas, kad pie datora nevarēšu pavadīt tik daudz laika un būs dienas, kad varēšu vairāk pacensties un pievērsties nopietnāk mappingošanai. Vēlos patiesi serveri papildināt ar dažnedažādiem mappingiem, kas padarīs serveri unikālāku ar vizuālo izskatu.
 6. 4 points
  nezinam, mums tacu nav tadas, dvj atver mums pasauli un pasaki
 7. 4 points
  Downtown Garage Mapping
 8. 3 points
  pilnigi laba ideja, bet vareja uz kadu mazaku vietu, bet nu pox ta jau redzes kaa cilvekiem patiksies.
 9. 3 points
  Doherty Factory Mapping
 10. 3 points
  Būvplacis Garcia rajonā.
 11. 3 points
 12. 3 points
  Tuneļi Queen rajonā !
 13. 2 points
  Prieks redzet,ka tiesam sis serveris nepadodas pie grutibam,visi zinam ,ka sii nav pirma reize,kad sis komuns piedzivo kaut ko tadu ,ka vajag kaut ko mainit. Respect visiem,kas joprojam seit uzturas un censas padarit MPSA serveri labaku un labaku. Nevaru sagaidit,kad atversies un visi varesim normali uzkapat. Nevis tagad ieiet sudubedree, pabraukat un tikt nosautam ar minigun. Runajot par temu, esmu par to, ka vajag visu iztirit -status and inventory. Lai saktu visu no jauna, lai butu atkal jega krat naudu , staties orgas utt. Par majam arii laba doma. Jo bij ieprieks majas,kas ir reali budina,bet interjers ir kaa nezin kas. GL servera taisisanaa/labosanaa un tad jau tiekamies uz atversanu .
 14. 2 points
 15. 2 points
  vajadzētu nopirkt reklāmu yt ta ka tas pistais wish vislaik metas varētu mpsa reklāma
 16. 1 point
 17. 1 point
  Ja dvj runa es ari gribu zinat kapec es nespeleju samp! Varbut labosos, ja pateiksi.
 18. 1 point
 19. 1 point
  Vnk tagad būs pa vidu san andreas mapei ,tāpēc mid.
 20. 1 point
 21. 1 point
  4. NĒ! Man tur vēl pāris graņas palik..
 22. 1 point
  Uldonam nomet 1e, lai pareklamē.
 23. 1 point
  Redneck Community jeb vienkāršiem vārdiem sakot, lauķu grupējums tika izveidots nelielā San Andreas pilsētiņā ar nosaukumu Angel Pine. Viss aizsākās ar lauksaimnieku Jon Porter un viņa brāli Alan Porter. Abi kopīgi nodarbojās ar lauksaimniecību un viņiem piederēja lieli zemes īpašumi. Jon un Alan bija tie, kuri nodrošināja pilsētiņu ar lauku produktiem. Viņiem piederēja neliels veikals, kurā tirgoja savus produkciju, taču laika gaitā Angel Pine pilsētiņa sāka strauji attīstīties un tajā ienāca daudzi citi uzņēmumi, kas nodarbojās ar ražošanu. Viens no šiem uzņēmumiem bija ražošanas cehs "Gateris" . Pilsētiņa piekrita arī tam, ka no lielajām pilsētām tiek ievestas un tirgotas dažādas preces, tai skaitā arī pārtika. Šī iemesla dēļ Jon un Alan uzņēmumam pienāca beigas. Abi brāļi nespēja maksāt par zemes īpašumiem un viņiem tos atņēma neatstājot neko. Jon un Alan bija palikuši bez mājām un zaudējuši visu. Viss mainījas vienā liktenīgā naktī, kad abi brāļi sēdēja vienīgajā Angel Pine pilsētas bārā un malkoja pa alus kausam, kad pie viņiem piegāja klāt kāds vīrietis vārdā Steven Creek un piedāvāja interesantu darījumu. Viņš piedāvāja abiem brāļiem nozagt uzņēmuma "Gateris" projekta plānojumus ( Blueprints ) un nogādāt tos vienam no viņa biedriem, kas atradās San Fierro, pretī saņemot zemes īpašumu ar vairākiem treileriem Angel Pine pilsētiņas centrā. Jon sakotnēji atteicās no šāda darījuma, bet Alan viņu bija pierunājis apgalvojot, ka tā ir iespēja uzsākt ko jaunu. Tika noslēgta vienošanās un jau pēc nedēļas Jon kopā ar savu brāli Alan pa nakti ielauzās uzņēmumā "Gateris" telpās, nozaga prasītos projekta plānojumus un nogādāja tos konkrētajai personai uz San Fierro. Nākamajā dienā notika izmeklēšana uzņēmumā, taču policija neatrada nekādus pierādījumus un pavedumus, kas varētu vest pie laupītājiem. Kā jau vienošanā bija minēts abiem brāļiem piešķīra īpašumu ar treileriem. Tas bija brīdis, kad tika izveidots grupējums "Redneck Community", kas sākotnēji sastāvēja no Jon un Alan, taču vēlāk viņiem pievienojās arī citi biedri, tai skaitā Jon dēls Nathan Porter. Kādu ilgu laiku šis grupējums īpaši neuzdarbojās, bet kopš Jon Porter nāves vadību pārņēma un par līderi kļuva viņa dēls Nathan. Tagad šis grupējums veic dažāda veida nelegālās rīcības - cilvēku apzagšana, ieroču zādzības, nodarbošanas ar kontrabandu un orgānu tirgošanu, šīs ir tikai dažas darbības ar ko grupējums nodarbojās. Ja noteikumi netiek ievēroti, tad sākumā jūs par to brīdinās, ja turpināsiet pārkāpt noteikumus, tad jūs tiksiet izmests no frakcijas ! Frakcijas Story var tikt papildināts, tas pats attiecās arī uz noteikumiem. [ Tiks veidotas RolePlay situācijas ] Pašlaik frakcijas noteikumi nav tik būtiski, jo tiek meklēts pamatsastāvs, ja vēlies pieteikties, tad droši uzsit [ PM ] Iekš spēles esmu atpazīstams kā Nathan Porter, lūdzu droši piesakaties. Šobrīd pieņemšu OOC ceļā, jo ir nepieciešams pamatsastāvs, vēlāk ar laiku visi noteikumi paliks spēkā un pieteikties varēs tikai un vienīgi IC ceļā.
 24. 1 point
  Ieteikums pavisam vienkāršs, kurš izskanēja vienā no topikiem ar @TigerX priekšgalā. Tēma ir tāda, ka uz doto momentu izskatās, ka spēlētāju skaits serverī manāmi ir samazinājies, un viena no idejām izskanēja ļoti forša, kāpec gan uz SAMP platformas/versijas neizmēģināt mūsu visu bērnības spēlēto spēli VICE CITY? Domāju to ir iespējams realizēt , izbaudīt fantastiskās bērnības atmiņas, kā arī uzsākt RP gaitas tieši šeit. Domāju, latvijā šis būtu vienīgais serveris/komūns, kuram būtu spoža nākotne kā arī parastais SAMPS'' nebūtu interesants nevienam latvijas playerim'. (( Tas paliek tas pats GTA.SA tikai VICE CITY MAPE )) Šeit būs neliels video apskats, kurš man lika par to aizdomāties un izveidot šāda tipa topiku: P.S. Izsakat savas domas, PAR/PRET, jo? Vai mūsu mīļie Juris un Agnese varētu šo sapni REALIZĒT?!!!!!!!!
 25. 1 point
  OOC Es pat īsti neceru, ka šis izdosies, bet ir vērts pamēģināt vēlreiz. Man pašam gribās kaut nedaudz izbaudīt roleplay, ar kuru kopā es izaugu. Tādēļ, es esmu atjaunojis vienu no savām organizācijam, lai sniegtu iespēju roleplayot cilvēkiem. Šī frakcija ir viena no veiksmīgākajām kāda man ir bijuši, tādēļ es ļoti ceru, ka šo varēšu īstenot arī šeit. Es vēlos sniegt spēlētājiem iespēju izbaudīt ko jaunu, kas nav bijis nevienā citā frakcijā. Šeit, Jūs varat izbaudīt roleplay, kurš tiek balstīts uz azartspēlēm, narkotikām, ieročiem. Galvenokārt, uz azartspēlēm. šeit tiks pasniegts ncp roleplay ar azartspēlēm un narkotikām. Varēsiet roleplayot rulletes, aparātus, kaut vai galda tenisa sacensības. Bet, galvenais, lai Jums ir vēlme to darīt un izbaudīt tajā pašā laikā. Ja Tu nevēlies macīties un augt savā roleplay, tad šeit Tev tomēr nebūs vietas. Esmu gatavs pamacīt jeb kuru, kurš nav vēl tik spējīgs iekš roleplay. Es nespiedīšu Tev roleplayot, ja Tu nevēlēsies to. Nebūs ši kaut kāda mega og wannabe frakcija, kas tur spiež baigi visu un draud ar ck vai pk. Ne, šeit tā nebūs. šeit vairāk tiks balstīts viss uz jautrību un prieku spēlējot, mācoties roleplay. Neticēšu, ka vairāk nepiedzīvošu lv roleplay augstumus kā agrāk. Man ir vēlme kaut nedaudz uzlabot situāciju, un sniegt iespēju jauniņajiem iemacīties un iepazīt roleplay kā tādu. P.S - Šī ir os frakcija, kuru rpoju 2015 gvai 2016 gadā iekš irrp, viena no top3 roleplay serveriem Latvijā, kāds vispār ir bijis. logo, krediti un viss parējais ir manis veidots.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.