Jump to content

F.A.Q

All Frequently Asked Questions

  A:

  Reģistrējoties mūsu mājaslapā, mēs ievācam:

  Display Name (Ekrānvārds), kurš ir ekrānvārds. Jūs to izvēlaties pēc paša izvēles.

  Email Adrese (Elektroniskā adrese) kurš ir tiešais sakars ar Jums, kurā mēs nosūtam apstiprināšanas kodus un Jūsu iestatījumos atzīmēto informāciju.

  Datumu, kad esat reģistrējušies mūsu mājaslapā.

  IP Adress, kura parādīs cik jums ir profilu un kādas darbības tika veiktas ar jūsu IP. IP var redzēt visi ACP lietotāji.

  Jūs sarakstes ar citiem cilvēkiem

  Jūsu publicētos failus/bildes. Tie saglabājas vismaz 3 mēnešus.

  Jūsu pārlūku, ierīces, caur kuru izmantojat mūsu mājaslapu.

   

  Mājaslapas reģistrācijā pieprasītā informācija ar *

  Login (Servera) - Lietotājvārds, kuru ievadat, lai ielogoties mūsu serverī. Lietotājvārds rādās tikai Jums pašiem un mums (ACP)

  Vārds, Uzvārds - Itkā minēts, ka var ievadīt īsto vārdu, bet tas nav strikti pieprasīts. Var pielietot arī izdomātos. Mums ir svarīga šī informācija, gadījumā, ja jūsu profils tiek nozagts vai uzlauzts.

  Reģistrētais e-pasts serverī - Nepieciešams ievadīt jūsu e-pastu, kuru izmantojāt mūsu samp serverī. Tas pierādīs, ka profils pieder Jums, ja Jūs prasīsiet kaut kādus pieprasījumus sakarā ar jūsu spēles tēla sakariem.

  Jums ir tiesības mums pieprasīt informāciju par Jums, kā arī Jums ir tiesības pieprasīt informāciju dzēst, izdzēšot jūsu profilu/jebkādus datus, kuri tika iesniegti MPSA.

  A: Uzspiežot uz "Sazinies ar mums"

  A: UCP ir User Control Panel. UCP ir iespēja atgriezt savu paroli, samainīt to. Iespēja aplūkot liegumu sarakstu jeb "Ban Listi" un iegādāties Jūsu spēles profilam lietas. Ja jums ir frakcija, tad ir iespēja aplūkot biedrus, izmest tos un aplūkot mafijas/bandas noliktavas vēsturi. UCP atrodas arī līderu saraksts. Līderu saraksts diemžēl nav atrodams mājaslapā.

  A: Servera versija ir 0.3.DL. To ir iespēja ielādēt šeit.

  A: Projekts pastāv kopš 2014 gada aprīļa.

  A: Uzspiežot "Start New Topic" attiecīgajā kategorijā, teksta ailē jau parādīsies paraugs. Nepieciešamās ailes paraugā vajag rediģēt, pārējās neaiztikt.

  Rakstos, kuros ir paraugs, jāvadās pēc parauga! Pārējos var rakstīt brīvrakstā.

  A:

  • Login (Lietotājvārds) - Lietotajvārds, kurš tiek lasīts no sa:mp launcher "Name:" lauciņa. Tiek izmantots serverī kā Lietotājvārds.
  • Password (Parole) - Parole, kura rādās mums datubāzē. 
  • IP - Jūsu IP adrese. Mēs viņu pieprasam, lai piefiksētu vienu IP adresi drošībai. Ja IP adrese nesakrīt ar iepriekšējo, uz jūsu elektronisko adresi (Email) tiek sūtīts apstiprināšanas kods. Ja Jūs apstiprinat jūsu IP maiņu, iepriekšējā IP pazūd no mūsu datubāzes un piefiksējas jaunā.
  • Email Adress (Elektroniskā adrese) - Tiešais sakars ar Jums, kurā mēs nosūtam apstiprināšanas kodus, lai apstiprinātu IP fiksācīju datubāzē.

  A: "Tikko pievienojies lietotājs" grupa ir izveidota pret trollismu. Lietotājs uzliksies automātiski, ja esat apciemojis mājaslapu pēc 24 stundām. Ja nevēlaties gaidīt 24 stundas, ir iespēja uzrakstīt uz "Sazinies ar mums"

  A: Ir iespēja atgriezt pazaudēto bildi, ja viņa tika publicēta pēdējo 3 mēnešu laikā.

  Ir iespēja atgriezt arī rakstus, bet ne ziņas. Raksti visi tiek saglabāti "miskastē".

F.A.Q By IPSDev
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.