Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. DZONS

  Well done..

  bija fun kad cilveki actualy gribeja rpot un spelet, tas dienas kad bija serveri 80+ cilveki un visu visu laiku bija ko darit. diesko daudz gadi te tika pavaditi, zel ka taa. ataa
 3. Toretto-

  Well done..

  Taisam RE-OPEN?
 4. Earlier
 5. RASTARS.'

  Well done..

  so sad
 6. winDeN-

  Well done..

 7. Saldumiņš

  Well done..

  MPSA 2014-2019
 8. Dev1

  Well done..

  njaam, jau bija paredzams. Bija jauki paspēlēt, bet daži pārspīleja un dažreiz OOC čatā tik dirsa un dirsa. Cerams, ka atgriezīsities kādu reizīti. Good luck visiem, bye.
 9. lsrp stepselis

  Well done..

  BY THE WAY
 10. Janis_Karlsons

  Well done..

  ngl tu esi loti gudrs jaunietis hahaha SIKE
 11. Lund

  Well done..

  Tomēr nepiekritīšu šim teikumam. Ar MPSA bija tāda situācija , ka cilvēki prasīja un vēlējās , lai Agnese atgriež MPSA pēc iepriekšējās aizvēršanas un viņa to izdarīja tikai dēļ cilvēku pieprasījuma. No sākuma taču bija daudz spēlētāju , nedēļām turējās ap vienu skaitli un tas bija diezgan liels , taču pēc mēneša jau beidza spēlēt cilvēki nezināmu iemeslu dēļ un nevienam tas serveris vairs nebija vajadzīgs. Neviens nenovērtējā Agneses darbu un pūles , ko viņa veltīja priekš MPSA , lai mēs , spēlētāji , varētu labi pavadīt šeit laiku. Jau jau iesāku rakstīt , tad nu paldies tev , Agnese , ko esi darījusi MPSA labā un kā saka , tad visam labajam kādreiz pienāk beigas. Nu tad good luck
 12. Nēģers

  Well done..

  Man tas šķiet absolūti ačgārni vainot spēlētājus tajā, ka ķip kaut ko nenovērtē. Analoģiski, piemēram, Tu uztaisi veikalu, kas tirgo akmeņus. Ķipa viss ciemats uzreiz ir pidari dēļ tā, ka nenāk pie Tevis pirkt akmeņus? Reāli novecojusi spēle, kontingents sampā arī diez ko nemainās. Vairums veco, lojālo krabju jau gaterī rukā un nav vairs laika sampu zipāt. Pie tam, tā nenoteiktība ar ntajām aizvērešanām, pārcelšanām utt arī noteikti savu pēdu ir atstājusi un daudzi šo vietu vairs neņem nopietni. Lai nu kā, nebūtu tevis, Agnese, man dzīve būtu krietni citādāka: Elgars nebūtu apgānījis manu veļas mašīnu Man būtu par pāris čomiem mazāk. Esmu ieguvis dažus diez gan pasistus čomus no šīs iestādes. Augstskolā būtu apmeklējis krietni vairāk lekcijas, bet tā vietā sēdēju mājās un spamoju terras (bez stresa, pie grāda esmu ticis). Kr4 visā visumā, neuzskatu, ka te kāds ir vainojams. Cilvēkiem vairs samps nav aktuāls, vari līst no biksēm ārā, ar nekādiem badass updates vecie kadri atpakaļ nenāks. Bija fun, bet vajadzētu tākā - move on. Veiksmi studijās and shit. Oficiāli, Nēģers.
 13. Vladimir

  Well done..

  Cik nu nav ieguldīts, cik nav laika iztērēts, ieviests, pilnveidots, uzklausīts, tomēr spēlētāju attieksme rezultātā ir vienmēr viena, diemžēl. Uzrakstīt “serveris dead” laikam tomēr ir vienkāršāk, nekā ieiet tajā un pacelt to pašu mazo skaitli. SAMP kā spēle jau sen ir dead, tas jau ir simtiem reižu teikts un pierādīts, vecos laikus vairs tomēr neatgriezt, jaunus spēlētājus arī varam negaidīt, jo spēle kā tāda tomēr jau sen ir novecojusi un nav intereses to vairs spēlēt, vismaz ne RolePlay veidā ar latviešu community, tas ir drausmīgs. I guess, varam tikai teikt @Baby un @rebudijs lielu paldies par tajā ieguldīto laiku un darbu, bija jautri naktis pavadīt serverā labā, tās nebija veltīgi pavadītas, tomēr ļāvām mūsu cilvēkiem izbaudīt maximāli pilnveidotu un korekti sniegtu darbu, lai arī kā beigās sanāca. Pārbaudīt to, palīdzēt tā attīstībā bija feini, prieks strādāt kopā ar saprotošiem cilvēkiem un varu teikt tikai to, ka otru serveri ar tik attīstītām, pilnveidotām, unikālām un vienreizējām funkcijām mums Latvijā vairs neatrast, MPSA nav tikai vārds vai serveris un ceru uz to, ka tomēr tiks veidots arī ilgi gaidītais GTA V RolePlay, kur būs vairāk iespēju izpausties un viss notiks realistiskāk. Šīs nu laikam ir tās beigas, bija prieks baudīt RolePlay kopā ar Jums. Paldies par sniegto darbu. Peace.
 14. Toretto-

  Well done..

  Nja, neko darit, kad nevienam nav velmes seit uztureties, vis maz lielakajai dalai.
 15. Baby

  Well done..

  Serveris ir on, ja kāds ko vēlās, tad iedošu, kaut ļimakus, bet tas netiks attīstīts, tajā netiks nekas darīts, officiāli. Labi, raksts laikam bija aizsvilšanās gadījums, bet īstais iemesls ir mana neaktivitāte un skola. Es esmu cilvēks, kas noraka visu ar neaktivitāti, ikdienā man ir 1,5 - 2h stundas pie datora, brīvdienās galīgi nav vēlmes skriptot. Kā arī redzams, ka ja es neko nedaru, tad projekts vien ātri nomirst. Drīz pieķeršos pie gta v.
 16. Kenijs

  Well done..

  Serveris joprojām darbojas, var droši iet un spēlēt
 17. Jonatan Freedom

  Well done..

  Nu, ko lai saka, sūdīgi ka aizklopēja ciet. Taga vairs nav ko pa vakariem uzraut, a ta varēja iemočīt serverī un uzkapāt. Tajā sūdu bedrē Samp.lv es točna nekapāšu. Visu cieņu īpašniekiem, respekt Jums.
 18. Kaliforņa

  Well done..

  Kā ir tā jādzīvo.
 19. Ashe

  Well done..

  Lol
 20. el0

  Well done..

  Liels paldies par visu, ko darīji, ĻOTI novertēju, bet tautas kā nav, tā nav. Tiešām izbaudīju spēlēt šajā komūnā, laipnākie cilvēki, admini un īpašniece, ko zinu, par to arī liels paldies gan tev, gan visiem, visiem, kas ticēja, spēlēja un palīdzēja, kad tas bija nepieciešams. ❤️❤️❤️
 21. SNIEGS

  Well done..

  Paldies! Agnes par pūlēm. Tiešām visu cieņu par visu ko esi darījusi. Neko sliktu nevaru par tevi teikt. Un man šķiet šī bija pareizā izvēle. Bija patīkami būt ar tevi un tavu komūnu. Tiešam liels Paldies!
 22. moose

  Well done..

  ty, vismaz augustā bija ko darīt. plds adminu team & agnesei, daudz ieguldīta darba bet atmaksas nekādas, so sad
 23. uvis$$$

  Well done..

  Vaitad pirms daziem gadiem neteica ka gta v serveri taisis?
 24. Stiivijs

  Well done..

  GG WP
 25. YuntioR

  Well done..

  Rozā brilles vajag daudziem novilkt. Tie paši samp.lv spēlētāji ir tik naivi un reāli sisti galvā, viņiem smadzenes tik viegli skalo. Kaut vai kāds no samp.lv atnākot uz mpsa var redzēt, kādi mudaki tur spēlē. MPSA bija un būs mans pirmais un pēdējais LVRP, kur spēlēju, bija nereāli fun mirkļi, nereāli jauuutriiii. Atsaucība un attieksme bija kakaina no daudziem neskatoties, kas tika dots. Veiksmi Tev, Agnes' un arī pārējiem feinajiem MPSA čuvakiem, turās ❤
 26. Kārumiņš

  Well done..

  Ja latvieši ir tik lieli ībļi, ka neprot to rp, tad varbūt vajadzēja piekļauties tiem ībļiem un veidot nevis rp serveri, bet serveri ar rp elementiem, kas tbh arī bija. Manuprāt, ka hujāts sākās tad, kad izdomāja noņemt terras un to visu, tas bija liels downhill, jo reāli ir samp..lv, ja cilvēkiem nepatiks viņi vienkārši aizpisīs atpakaļ, par pārvietošanu uz mazo miestiņu no LS vispār nerunās. Pēc kara visi gudri, bet nu jā, anyways, neaizmirstams laiks pavadīts sampā, paldies visiem, pīsiņš.
 27. R0stik

  Well done..

  Njām,žēl, tiešām paldies,kad pastāvēja tāds serveris MPSA,kurā varēju pilnveidot savu roleplay un bija interesantas roleplay situācijas. Administratori atsaucīgi bija, vienmēr bija jautri, jo spēlētaji bija atraktīvi un nebija izsmērēti sūdi no samp.lv. Kā arī vēlos piebilst,kad ARP nav normāls serveris, kaut kāds sīko izprieces komūns. CGRP un PLAYHARD bija ahujenie. Paldies!
 1. Load more activity
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.