All Activity

This stream auto-updates   

 1. Today
 2. lol
 3. Yesterday
 4. Šis topiks nav tam domāts , my dear friend.
 5. Šauj ar ko gribi, mani tu nenošausi. Esmu par to, lai ar deagle varētu nošaut 2/2 , ar M4 5/5 nu teiksim tā ar shotgun vispārt būtu traģiski.
 6. Ieteikums - tev nomest kādus 10kg Ante
 7. Iemacies dauni lasiit Ok cau
 8. nokaca rapidu vai to mēslu kas ātrāk šauj, tad izšauj divas lodes vienas vieta un būs atvilksi vairāk hp nost .
 9. baigais autists laikam ja Anglijā 18 gados ej vēl ir 11 klasē. Cav.
 10. emm visi izmanto deagly tak mazliet tikai m4 vai ak47 Es likšu rec vajag but kā rly.
 11. Realitātē pietiktu pat ar lauzni/beizbolku iedot pa galvu, un cilvēks būtu miris. Palielinam beizbolkai varbūt -20hp ?
 12. Šī pati krāsa ir ideala priekš /me & /do komandas.
 13. skaidrs , a davaj jus man uz ziemassvetkiem unban uzdavinasiet ?
 14. Pieņemu, ka labāk sagaidīt rītdienu, jo pēc pierādījumiem var spriest, ka bans patiess, bet nu šeit ir iespēja pārbaudīt, tāpēc rīt paskatīšos dažādus iespējamos gadījumus labākā kvalitātē un tad 100% varēs secināt.
 15. ak vai , es madaram zajebal , dzive beigusies , tik pats pa pm ludzies , lai naku pie tevis uz aztec lol , bet nja calis ar visiem saviem foruma acc nolaikojis postu hahahahaha low
 16. Gaidi tak ((jā man būs wp vnk zbl šadas personas))
 17. a ko darit , ja es shodien gribu spelet ?
 18. Rīt uzlikšu Tavu trako 1920x1680 ultra settings, notestēšu un būs ss cik ļoti no tās pozīcijas var kādu redzēt, kas sēž tāda veida mašīnā.
 19. Sveiks anglinieti,visi latvieši kuri brauc uz angliju,beidzas ar to ka gramatika 0 : d
 20. Administratoriem ir atļauts izmantos wallhack/bulletrack terras/mafbizz/pb.
 21. Administratoram ir atļauts izmantot wallhack mafbizzos/terrās.
 22. bled, viss, jums ir kirdikt! Ban par admin wh izmantosana!
 23. ja ir , aizmirsu uzrakstit ok so sakara par vid , es atbraucu uz terras vietu , paskatijos leja un saku temet , jo ta palielinas taka ekrans vai hz un ta vieglak kko ieraudzit , no sakuma neko neredzeju , gaidiju vinu augsa , paskatijos velreiz leja un caur masinas logu redzeju kko zalu un vnk saku saut , hz , bet es tirs
 24. (Unban) Vārds_Uzvārds Drīz ievietošu video. Lūk, video - Nezinu kas ar kvalitāti.
 25. Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : Alex_Diaz Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : terra bija un ban par wh Incidenta laiks: 10 vakara *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : URL (ikona:) F8 Ekrānšāviņš no servera : Ieejas Ekrānšāviņš: https://prnt.sc/hnlbyp Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 26. Sveiki ,Yo
 1. Load more activity