All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Jamu, Tu esi vasara! <3

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  @CIFFON Roleplay nezinošs un neprotošs administrators,kurš ir ļoti foršs un atrodas iekš mpsa.lv . Ciffon ir bijis labs ebrejs un tagad ļoti jauks nēģeris,kuram esam snieguši uzticību savā vāciskajā pasaulē! Ceru,ka būism tik pat labi draudziņi kādi esam tagad.:)
 3. CIFFON

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  @DZONS Šķiet, ka centies būt viens no pareizajiem un iekļauties noteikumos, lai gan dažkārt uz to tik lielu aspektu nevajadzētu vērst. Saskarsme nav bijusi, tāpēc daudz nevaru teikt, bet pagaidām viss ir kārtībniekā un liecies tīri lādzīgs.
 4. Today
 5. Konkrētajam lietotājam bija iemesls izveidot vēl vienu profilu, viņam bija nepieciešama piekļuve forumam. Līdz brīdim, kad tika atbloķēts īstais profils. Šobrīd konkrētais lietotājs ir piekļuvis pie sava galvenā profila un viņa otrs profils vairs nav galvenais. Viņa otrs profils var tikt dzēsts, jo tas vairs nav nepieciešams viņam. Uzskatu, ka sūdzība ir aplama. Paldies!
 6. Uzreiz kad pēc apelācijas izkatīšanas vajadzēja dzēst ārā profilu, nevis atstāt un vēl dot reputācijas.
 7. Jā,tas ir mans profils kas tika izveidots un caur to veicu apelāciju uz šo,kā arī iedevu mazliet sev reputāciju. Ko darīsim,banosiet par to mani vispār ārā no komūna? Var dzēst LiarOtrs
 8. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Login Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: LIAR Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Foruma lietotājs vārdā LIAR izveidojis 2 foruma profilus, kas pārkāpj foruma noteikumus. Kā arī ir redzams kā lietotājs no otra profila savam main profilam dod reputācijas punktus. Incidenta laiks: ..... *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) http://prntscr.com/jyik7o https://forum.mpsa.lv/index.php?/profile/517-liar/ https://forum.mpsa.lv/index.php?/profile/834-liarotrs/ Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 9. DZONS

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  Ļoti nepazīstu, bet nu pēc cik redzu shoutboxa ir normaals, to arī jau var pēc avatāra pateikt.
 10. picitis

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  reksis ir viens liels nelietis! Visu laiku ir arpratigi aiznemts ar jotube video sutisanu visiem cilvekiem. Arkartigi daudz kopperojies, visu laiku esi kopperis, trauce mums ar draugiem organizet pasakumus, jo ipasi pikniku!!! Ta nevar. Tev ir jalabojas, jo nebus labi, ja tu stasies preti maniem draugiem. Ierosinu Los Santos Kopperu departamentu dot maniem draugiem ka piemeram Jamu vadit! Izcils policists, prot izjaukt ieroci atrak neka citam reizem! Es ari butu izcils kopperis, jo maku braukt ar enforcer un noteikti beidzot es aizturetu tos razbainiekus kas blandas pa grove ielu
 11. Jamu, Tu esi vasara! <3

  original.jpeg

 12. Rex

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  @Kārumiņš Ļoti labi novadīji nelegālās organizācijas,ja nemaldos vadīji Florencia ,īsāk sakot vadīji labi un ņēmi pie sevis labus gangsterus. Nešāvāt visu kas kustās,tikai tos kurus nepieciešams bija toreiz likvidēt. Kopumā rpoji un terras arī ņēmi. Līderis biji labs un ar neko sliktu arī neizcēlies.Veiksmi.
 13. Guest

  [Spēle] Dziesmas

  tiwas mīļākā dziesma
 14. LIAR

  [Spēle] Dziesmas

 15. xDDDD 5. SS ir mans mīļākais. E: 6. arī ir labs pašam smiekli nenāk, labāk ievieto pilnus ss, kur redzams viss čats, kur man dirs virsū protams esi izgriezis. es jau tev cik esmu teicis, lai beidz piesārņot forumu un nāc ts3, bet tā vietā kaut ko dirs msn virsū par daunismu, laigan nezini, ko tas nozīmē.
 16. Haipz

  Priecīgus svētkus!

  Foruma lietotājvārds: Haipz Aktīvo brīdinājuma punktu skaits: 6 Pēdējā piešķirtā brīdinājuma punkta datums: 21 februāris Čata bans: Ir, lūdzu noņemiet. ;c
 17. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Bozhee Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Kaliforņa Noteikumi, kuri tika pārkāpti : Kaliforņa pārkāpa foruma Chat-box 1 noteikumu. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Tātad, kā parasts lietotājs es sāku rakstīt Chat-box. Sāku uzdot jautājumus un citas lietas. Tad parādas Kaliforņa un sāk bezsakarā man dirst virsū. Vienmēr meklē pamatu strīdiem un diršanām. Izskatās, kad viņu visi pazīst un saka lai es viņu ignorēju, jo viņš ir kaut kur sasitis galvu, bet es zināju, kad viņš nebeigs dirsties un turpinās meklēt strīdus ar manīm, vai ar citiem foruma lietotājiem. Viņš turpināja dirst virsū, bet es tikmēr uztaisiju ss. Visu šo laiku es biju mierīgs un atpakaļ viņam neko nedirsu, tapēc ka zināju, kad situācija pasliktināsies. Tad vēlāk Kaliforņa izdomāja pasaukt savus draudziņus ( Debess Mafia,Pавновесие ) kuri vēl vairāk uzdirsa virsū. Es tad skatos Kaliforņa profilu un redzu, kad viņam ir 311 reputācija. Es bled domāju, kas par hujnu? Kā viņam var būt 311 reputācija? Izskatās, kad Kaliforņa draudziņi viņam liek +reputāciju par katru postu, bet man pats Kaliforņa liek -reputāciju kopā ar viņa draudziņiem. Izskatat šos visus ss rūpigi. Paldies par uzmanību. https://prntscr.com/jy34vv https://prntscr.com/jy34y6 https://prntscr.com/jy34zr https://prntscr.com/jy352o https://prntscr.com/jy355e https://prntscr.com/jy3579 https://prntscr.com/jy359x https://prntscr.com/jy35c5 https://prntscr.com/jy35e9 https://prntscr.com/jy35fp https://prntscr.com/jyf9gr https://prntscr.com/jyf9hz https://prntscr.com/jyf9jb Incidenta laiks: Tas ir laikam 2 dienu ss, vai pat 1 dienas ss. Līdz ko es ienācu uzreiz sāka dirsties. Diemžēl no paša sākuma nenoscrīnoju. Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 18. Guest

  Priecīgus svētkus!

  Foruma lietotājvārds: Guest Aktīvo brīdinājuma punktu skaits: 5 Pēdējā piešķirtā brīdinājuma punkta datums: 9/11/2001
 19. Madars#LIFE

  Priecīgus svētkus!

  Foruma lietotājvārds: Madars#LIFE Aktīvo brīdinājuma punktu skaits: 5 Pēdējā piešķirtā brīdinājuma punkta datums: Februāris 7
 20. cancer

  Priecīgus svētkus!

  cancer 1(cata) loti sen man ir bridinajums cata, del ka nevaru catot, tapec butu loti priecigs, ka jus man uz svetkiem uzdavinatu iespeju pacatot ar saviem draugiem... 👍
 21. Kārumiņš

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  @LIAR Īsti nepazīstu, bet izskaties aktīvs forumā un reputācija arī nice, tad jau sakarīgs esi.
 22. Rex

  Priecīgus svētkus!

  Foruma lietotājvārds:Rex Aktīvo brīdinājuma punktu skaits:1 Pēdējā piešķirtā brīdinājuma punkta datums:By Pavļiks, April 30
 23. YuntioR

  Priecīgus svētkus!

  Foruma lietotājvārds: YuntioR Aktīvo brīdinājuma punktu skaits: Nezinu Pēdējā piešķirtā brīdinājuma punkta datums: Nezinu, ja ir kāds brīdinājums, lūdzu noņemiet.
 24. TigerX

  Priecīgus svētkus!

  Foruma lietotājvārds: TigerX Aktīvo brīdinājuma punktu skaits: 2 Pēdējā piešķirtā brīdinājuma punkta datums: Februāris 18
 25. LIAR

  Priecīgus svētkus!

  Foruma lietotājvārds: LIAR Aktīvo brīdinājuma punktu skaits: 5 Pēdējā piešķirtā brīdinājuma punkta datums: Februāris 16 Gribu būt labs zēns.
 26. RHIEL

  Priecīgus svētkus!

  Līgodama vien atnāca Tā līksmā Jāņu diena Pār siliem, pār mežiem, Pār miezīšu tīrumiem. Divās svētkus dienās (23.06 ; 24.06) foruma lietotājiem ir iespēja anulēt savus brīdinājumu punktus , kuri ir vecāki par mēnesi. Lai saņemtu brīdinājumu punktu anulēšanu, jāaizpilda anketa , kura ir pievienota zemāk. Foruma lietotājvārds: Aktīvo brīdinājuma punktu skaits: Pēdējā piešķirtā brīdinājuma punkta datums: Priecīgus svētkus vēl MPSA.LV administrācija.
 27. LIAR

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  @CIFFON Esi bijis vairākas reizes administrators,nekad neesi man paticis,īsti nevaru izskaidrot kādēļ. Pašlaik neko sliktu nevaru pateikt,kad atvērsies serveris,tad iespējams redzēšu vairāk kā tu uzvedīsies.
 1. Load more activity