Jump to content

Visa aktivitāte

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. statusa update zem shi ir ciema klauns un resnis

 3. YuntioR

  (F/Update) Geller

  atstāt combatu, pievienot LSPD to arī. Jo specvienibinjam vienmer ir OP wepi neka kkadam bomzu bandam
 4. Šodien
 5. 🤑 Slavik Bļe 🤑

  [F/Neaktivitāte] Russian mafia

  Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Informācija par spēlētāju, kurš vada kādu organizāciju: Slavik ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par neaktivitāti. Tēla vārds uzvārds: Slavik Putin Organizācija: Russian mafia Neaktivitātes laiks: 11/05/2021 - 14/05/2021 Iemesls (nav nepieciešams): Visu šo laiku praktiski nebūšu online, iemesls, jo esmu pārāk aizņemts ar CE kategorijas kārtošanu. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Vai organizācijai ir panelis? Ja jā, tad miniet tēla vārdu: Zaycev Mikhailov.
 6. Ineta_Raceja

  (F/Update) Geller

  kkads ble ebay shotguns, ja 7 lodes vajag, lai nomirtu
 7. yuda

  (F/Update) Geller

  Mans ieteikums- Atstāt tikai deagle un m4 nonerfot
 8. Vakar
 9. rebudijs

  (A/Sūdzība) rebudijs bik klaunu telo

  Es uzreiz varēju pateikt to, ka Tu nekad netaisītu sūdzību, ja Tu viņu būtu beigās nošāvis un vienīgais ko es nevaru pateikt ir - vai tur bija iemesls, varbūt tu biji izlogojies ārā pirms ienāci atpakaļ serverī un Carl bija iemesls tevi nošaut. Tavā video ir skaidri un gaiši redzams tas, ka Tu ienāc tikko serverī un viņš Tevi jau šauj, bet kāpēc? Iespējams logoff? Kas to vien zin tagad, bet varu pateikt to, ka Carl Vegas jeb tas pats Dan Vegas bez iemesla Tevi nešautu tā vienkārši. Lai izbeigtu lieku skaidrošanos un laika tērēšanu, tad Carl Vegas tiks sodīts, jo par cik video ir skaidri redzams, ka viņš tevi sāk šaut pirmais, bet mēs abi zinam, kāpēc šo sūdzību uztaisīji. Slēdzu.
 10. YuntioR

  (A/Sūdzība) rebudijs bik klaunu telo

  aizver muti, gaidu, kad pizdi iedosi lielais varoni xd circeniitis resnais
 11. Perdelis

  (A/Sūdzība) rebudijs bik klaunu telo

  Man darīt nav ko bral
 12. yuda

  (A/Sūdzība) rebudijs bik klaunu telo

  beidz tak raudaat
 13. Perdelis

  (A/Sūdzība) rebudijs bik klaunu telo

  rekur ari video https://streamable.com/aaerws
 14. Perdelis

  (A/Sūdzība) rebudijs bik klaunu telo

  Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Andrejs Perdelis ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: rebudijs Termini, kuri tika pārkāpti : Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : ievietoju sudzibu par speletaju, ka vins mani dm, pirms mafbizz. prostams ka es shaushu preti, nahuj man nomirt 1min pirms mafbizz. Pietam, man bija maz hp, kamer vinam full hp un veste.? Ari, video redzams, kaa raksu report "/report dm spec ble". Var ari redzet ka emanuel ir on, velak noskaidroju, ka vins bija afk. Incidenta laiks: vakar/sodien * Pielikums - Ekrānšāviņš no servera:
 15. KristapsLV

  (F/Update) Geller

  :((((
 16. Apelsīns

  Mērs pašāva vaļā.

  Nu jā ,bet nejau es visus dmoju un cs taisu un neraudu kā maza meitenīte kura grib saldējumu.
 17. Sniegs

  Mērs pašāva vaļā.

  Terorists tas mērs!
 18. Baby

  (F/Update) Geller

  Lūdzu izveidot aptauju klāt, lai es redzētu atbildes.
 19. rebudijs

  (S/Sūdzība) dan vegas

  Varu derēt, ka šī sūdzība nemaz netiktu veidota, ja tu beigās viņu tomēr nošautu, bet pats sāki šaut pretī un varēji mierīgi uzrakstīt /report mums.
 20. yuda

  (S/Sūdzība) dan vegas

  Kā nav slinkums ? Jēga mest sūdzības par tādiem sīkumiem ? Vienīgais kas priecē, tas ka iemeti sūdzību par tādu pašu raudātāju, kā tu.
 21. Plikas_Vecenes

  (S/Sūdzība) dan vegas

  Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. Nezinu, ja abi esat tādi mafiozniki un šaudaties, tad jau normāla situācija. +es redzu mix. Bet nu gan jau kāds cits papētīs dziļāk.
 22. Perdelis

  (S/Sūdzība) dan vegas

  Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Andrejs_perdelis ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: dan vegas Termini, kuri tika pārkāpti : mani nosava pirms spama Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : sedeju uz motocikla, gaidiju kad spamot, a fujaks gengsters zinka, tapec vins mani nosava, man bija bedigi. Incidenta laiks: kkadas 2-3 min pirms 18 00 * Pielikums - Ekrānšāviņš no servera: https://streamable.com/aaerws
 23. Perdelis

  (F/Update) Geller

  rec labaks par deagle ir, ja tev vins nav, tad rip tev, vel vesti uzmauc un tashi visus ar combatu ara
 24. Perdelis

  Mērs pašāva vaļā.

  norm stacijas vidu ar pilsetas meru saudities
 25. Geller

  Mērs pašāva vaļā.

  Bla nu džeks sajuta nemirstību, bet kaut kas nesagāja, ka nācās gulēt.
 26. Geller

  (F/Update) Geller

  Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz ierosinājumu: Geller ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ierosinājums, Ieteikums Kuru funkciju būtu nepieciešams pilnveidot?: Izņemt ārā combat shotgun jo pārāk op mafbizzos, jo reali ar kaut kadam 5-7lodem cilvēks nomirst. Un ari lai cilvēki mācās ar deagle šaut. Kas būtu jāuzlabo funkcijā?: Apraksts Kā funkcija strādās pēc uzlabošanas?: Apraksts * Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama esošā funkcija: URL
 1. Load more activity
×

Svarīga informācija

Mēs esam ievietojuši cookies jūsu ierīcē, lai palīdzētu padarīt šo vietni labāku. Jūs varat pielāgot sīkfailu iestatījumus, pretējā gadījumā mēs pieņemsim, ka esat apmierināti turpināt darbību.