Jump to content

Esam atvērti

Pievienojies mums un izbaudi spēli. Nodrošināsim mierīgu, Lag/Ddos-free spēlēšanu.

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Earlier
 2. Edgars

  Update 02.05.2020

  Citādāki*
 3. $$$Uvis$$$

  Mazdārziņi

  Kamer vecāki īstajā dzīvē audzēs kartupeļus, bērni spēlē audzēs kartupeļus.
 4. Janis_Smith

  Mazdārziņi

  Esmu PAR ideju, būtu vairāk pienākumi serverī.
 5. jeanofer

  Update 02.05.2020

  labs
 6. Hype

  Parādi savu desktop.

  https://imgur.com/gallery/BTSo11z
 7. white trash

  Parādi savu desktop.

  https://prnt.sc/sfsrz1
 8. roleplay...... XD
 9. Baby

  Negadījums 12.05.2020

  12.05.2020 Atvainojamies visiem par sagādātajām grūtībām iekš mpsa, ka nenodrošinājām lag-free spēlēšanu; foruma lietošanu. Katram spēlētājam ir iespēja pieprasīt kādu lietu iekš servera/foruma, bet mēra robežās. Drošībai tika 'atceltas - reversed' lietas, bet tās tiks atliktas. Ceram uz labāko! Ja situācija neuzlabosies, sestdienā uz svētdienu tiks atjaunots serveris, uz kura stāv mpsa.lv (prezīcāk, kastei update, jo tika atjaunotas dažas nepieciešamas lietas un daudz, kas stāv out-dated). Paldies par sapratni. Lietas pieprasījumā ietilpst iespēja unbanot profilu, unjailot, reputācijas forumā, un serverī gandrīz jebkāda lieta. Pieprasīt Discord ; Forumā administrācijai vai arī ''Sazinies ar mums''.
 10. Riley

  Parādi savu desktop.

  https://prnt.sc/sf7x9x
 11. Tu zini ka aptaujā vari iesniegt atbildes , un nekas nav japosto vai ne ? Bet paldies ka padalijeis ar savam atbildem , loti interesanti :))))))
 12. 1. Lieks. 2. Lieks. 3. Noderētu. 4. Lieks, jo daudziem ir nomutotas server skaņas. 5. Lieki, mafijām mierīgi varētu atstāt tos laikus, kas ir tagad. 6. Lai cilvēki būtu, noteikti vajadzētu kaut ko saistītu ar nelegālajām organizācijām, bet var arī tam visam klāt pielikt kādu izklaidi/eventu. 7. 7-10, neesmu saskāries kad mani kickotu. 8. 0.3.7. 9. Atvēršanās ir bijušas daudz, ja runa ir par pēdējo, tad esmu kopš pēdējās.
 13. Diskusija - Izvēle - Versija - Mūzika
 14. Baby

  Mazais Update Saraksts

  12.05.2020 Ielikti mazie ieteikumi. Bet informācijai, kas ir mainīts: /music > /radio (strādā abi), kā arī pārveidots dialogs. Pievienots radio SWH Rock Bankai iespēja paņemt silenced wep Policijai pievienoti Towcar Salabota banka ziņām, dos klāt arī par /ad Ievietots alhambras pieprasījums Ik pēc 30 minūtēm INFO no servera, par servera aktivitātēm Salabots AC trīs kodos, kuri iespējams nepatiesi meta ārā Kill list mafijām. Palielināta bāriem ieejas cena, bārā dzeramo cenas. Izņemts neglītais joint sānā Gaidāms : Timeris Mafbizz/Terras, kā arī Bandām iespēja iekarot privātos biznesus. Tā nav plāns neko ievietot civilajiem, tāpēc rakstam ieteikumus! Paldies! Update noteikumos: Drīkst /capture spamot haotiski, zonām nevajag savienoties. Aizliegts CBUG (Ja kiko, tad tā vajag!), Slidebug. Savukārt C- roll - normālā izmantošānā ir atļauts. (Default, ne bug)
 15. Jau banots. Līderis saņems +1wp Javier tiks sodīts.
 16. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Janis_Smith Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Carmello_Gallardo Termini, kuri tika pārkāpti : - Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Stāvēju, runāju ar draugiem un tad pēkšņi šie divi cilvēki ielaužas kaut kādā veidā un sāk šaut pa mums, protams, mēs sākām šaut pretī, bet vienam brīnišķīgajam cilvēkam bija hph, nezinu par otru. Incidenta laiks: 18:56 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 17. $$$Uvis$$$

  Parādi savu desktop.

  pagasajo reizi paradiju savu veco portativo datoru ar win7
 18. Kinryn Rilenthe

  Novērtē manis mēbelēto māju.

  topradio gan sampā, gan dzīvē
 19. likmajpusi

  Novērtē manis mēbelēto māju.

  mans mīļākais mirklis saja video bij tad kad DJS teica vičirinka goroda
 20. Kinryn Rilenthe

  Novērtē manis mēbelēto māju.

  izskatās, ka Tu neizlasīji, ko es rakstu, slotu skaits ir ļoti ierobežots, tādejādi es nevaru pievērsties nedz detaļām, nedz vairāk mēbelēm
 21. Gvido.exe

  Novērtē manis mēbelēto māju.

  Daudzas vietas ir tukšas, nav aizpildītas, līdz ar to mappings neizskatās diez ko labi. Nolādē Sony Vegas Pro vai arī Adobe Premiere.
 1. Load more activity
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.