Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Earlier
 2. Arnolds

  Hi.

  Fuck Yeeaa Mpsa.lv is za best
 3. B a b y

  Turpinājums.

 4. Stiivijs

  Turpinājums.

  Gaidam jaunu sezonu!
 5. eriks2

  Turpinājums.

  jaa es reali soka un gaidu mpsweasaaa atwersanos ar lielako pasaules nepacietibu! AGNESE MES TEVI MILAM
 6. Mikhas

  Turpinājums.

  Lai kā būtu, būs okey, ja vien tiešām paliks mpsa savā līmenī.
 7. Lund

  Turpinājums.

  Laicīga paziņošana , love it
 8. B a b y

  Turpinājums.

  Šodien 20:00, 0.3.7 💛 Test count.
 9. Wiliams

  Turpinājums.

  Cerams, ka sanāks kaut kas labs.
 10. kreatīvais ģēnijs Jamu <3

  Lux Interior mapping

  MTA spēlētāji ir debili.
 11. Deffender

  Lux Interior mapping

 12. kreatīvais ģēnijs Jamu <3

  Turpinājums.

  Joe Kumārs jāiestādā šajā amatā,ja viņš spēlēs.
 13. Chotka

  Turpinājums.

  Kur variants par RPG?
 14. derkonig

  Hi.

  https://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=637958 Pls
 15. SMURGO

  Hi.

  let's go, sākam liellopu kā vienmēr!!
 16. SMURGO

  Turpinājums.

  6. martā drop party iekš /warp casino
 17. Alpins

  Turpinājums.

  pls vecos locations un popularizējat šo serveri
 18. Funk

  Turpinājums.

  stfu scammer
 19. død og borte

  Turpinājums.

  nebūs
 20. Alexander

  Turpinājums.

  Runājot par adminstrātoriem..Tagad ir tāds brīdis,ka katrs pirmais vēlās kļūt par adminstrātoru..Vairāk cilvēkiem nav intreses spēlēt,ja viņiem nav statuss un viņi nav daudz labāki par citiem..Tagad visi iedomājās,kad visi viņi ir oldschool baigie rperi un fsjo viņam vajag adminstrātoru un viss.Agrāk bija tā,kad cilvēkiem bija intrese uz šo visu,kad bija policisti,pakaļdzīšānās,dažādas rp organizācijas,kur cilvēki centās +- veidot rp situācijas..Šie bija tie iemesli,kāpēc cilvēkiem bija vēlme uzturēties serverī..Tagad,visi tiecas tikai un vienīgi pēc statusa..Līderis,adminstrātors..Ja viņiem nebūs šīs lietas,viņi vairs negribēs spēlēt serverī..Tā ir diemžēl patiesība..
 21. Yoet

  Turpinājums.

  Cik žēl,ka tev ir tik īss redzes loks. Tās aptaujas būtu labas,ja nebūtu tik daudz troļļu,nebūtu cilvēku,kuri mēģina apiet balsošanas sistēmu un bieži vien spēlētāji paši nezin,ko viņi īsti grib. Jums nekad neapmierina gan pašu ieceltais,gan arī supporta ieceltais administrācijas sastāvs. Ne viss ir jādod spēlētāju rokās Ir bijuši,bet tas notika ļoti reti Kaut gan pēdējās divās sezonās,spēlētāji bieži vien tika pabrīdināti pirms soda veikšanas,tāpēc neko sliktu nevaru īsti teikt.
 22. YuntioR

  Turpinājums.

  Nezinu gan, man ir bijuši brīži, kad administrācija palīdz, lai gan viņiem tas nebūtu jādara atsevišķās situācijās.
 23. give me love

  Turpinājums.

  Lai atkal tādi, kā Tu tiek administrācijā? Bija gadījums vasarā, ka Tu tiki ielikts aptaujā un par Tevi nobalsoja laikam tikai 2 cilvēki, tāpēc arī nevēlies to aptauju sistēmu.
 24. Yoet

  Turpinājums.

  Administrācija nekad nebija saprotoša mpsa vēsturē,kaut gan bija izņēmumi,bet tas bija 1:10. Un ja jau tika iekustināta tēma par administrāciju,uzskatu,ka vajag liegt iespēju balsot par kandidātiem uz administrācijas sastāvu parastajiem lietotājiem.Bet ja lietotāji ļoti gribēs,tad viņi varēs iecelt tikai 1 cilvēku administrācijas sastāvā,kurš aizstāvēs viņu intereses ( Tas notiks vispārējā aptaujā,kur nedrīkstēs iejaukties neviens administrācijas loceklis,īpašnieki tajā skaitā.)
 25. YuntioR

  Turpinājums.

  MPSA vienmēr ir bijis serveris, kur būs gan LowRP, gan tie, kas grib trako RP un ar to ir jāsamierinās un kaut kā jāsadzīvo un jāļauj abiem spēlēt. Par visādiem atjauninājumiem un citām lietām varētu tik stāstīt un stāstīt, lai būtu gan jautri, gan arī pa nopietno. Pats galvenais, lai arī administrācija ir saprotoša, ja , piemēram, kāds tur uztaisa nelielu pārkāpumu - PG, CS, BH, CR vai kaut ko citu maznozīmīgu no sākuma pateikt viņam, lai tā vairāk nedara un tā, lai saprot kļūdu nevis uzreiz ajail, jo viņi grib jautrību un spēlēt nevis ajail spēlēt. Nu, ja būs troļļi, tad arī parastie spēlētāji sāks dzīt huiņu un atkal būs gg wp. Ja izdosies un atvērsies - spēlēšu.
 1. Load more activity
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.