All Activity

This stream auto-updates   

 1. Past hour
 2. Today
 3. Es busu tavs pilots

 4. Yesterday
 5. eto polnij trash
 6. @Funk omg tu esi tads cirvis. Hide uzliku tapec, lai tu to redzi, nevis citi. Sāc domat ar to cāļa smadzeni kropl.

  1. Show previous comments  5 more
  2. Kaliforņa

   Kaliforņa

   :DDDD Atkal kaut ko par raudāšanu, izdomā ko oriğinālu puika. Vakarā esmu diemžel aizņemts, labprāt uzklausīšu tevi no 16-19 rīt, ok ??

  3. Funk

   Funk

   Sencisus nevar pamodinat ja? :( Man nav nekas originals jadoma, saku to, ko redzu. 

  4. Kaliforņa

   Kaliforņa

   Es piss kas tu pa dauni :DD kā tu redzi, ka es raudu ??? Atšķirībā no tevis man vakaros ir treniņi. A kas ir ? Vakara skola tev jāapmeklē ?? Bail dabut kadu kavetu stundu puika ?? ;)

 7. https://www.youtube.com/watch?v=Y5FmtzZfrLg
 8. Last week
 9. 21.03.2018 Domē ir iespēja samainīt savu vārdu par 50 000 $ Iespēja iegādāties picas līdzņemšanā.. /seatbelt sistēma.. Neizmetīs Jūs no mašīnas, bet gan .. Ja nebūs /seatbelt, tad Hp nāks nost līdz ar sitienu. /seatbelt ir jālieto visiem mašīnā. Nebūs, ka šoferim ir un uz pārējiem strādās...Uz motocikliem arī ir jālieto /seatbelt, bet rādīsies kā ķivere.. Un jā, kā jau q n a minēju, tad sampā nav vai arī nemāku vēl uztaisīt, ka, ja ar ieroci šauj pa mašīnu, arī spēlētājam nenoņemtu.. Tapēc, lietojiet /seatbelt, kur tuvumā tādi kā ...*dmeri*.. Komanda, lai pārbaudītu, vai jums ir /seatbelt aktivizēts ir /checkbelt Noņemts Drunk Effect, kad tev iešauj, bet uzlikts, ka ekrāns iezibsnējas sarkanā krāsā.
 10. Naah Nex- Tizls Cigans
 11. Žēl gan, kāpēc man nekas nelagoja? Tās atmaskas kalifornij...
 12. Izdzests un tu esi lietotajs tapec nenac te un nomirsti verg
 13. sa-mp-173.png iemet
 14. bezsakars, galīgi garām ..
 15. Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : kaliforns Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : taisiju vepus, ik pa 5 sekundēm spamoju ka serveris lago, nav haki Incidenta laiks: 21:25 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : URL (ikona:) F8 Ekrānšāviņš no servera http://prntscr.com/iugw5f Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 16. Nē Next- bitch
 17. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz pieprasījumu: Tēla vārds / login Kāda kakša pēc ir jāraksta ar /do,ka atrodies pie bankas?? Un,un,un- /try lēnām iekustās iekšā bankā.wtf Tālāk pat neskatījos..gl
 18. Faaak nepaspeju izjaukt
 19. tu laikam madars
 20. Piedodiet , nebiju uzlicis privātu!
 21. https://prnt.sc/iucxhi
 22. Funk_Money? Kā par Punk_Honey, vai Pussy_King. Nu wtf, kas tas par niku? Anti b**
 23. @Baby Paldies , TC
 24. Tas saucas ped.if
 25. Sveiki , nemāku atrast spēles modu , Tupēt/lekt/stāvēt/kustēties , nu kā lai to pasaka personas modus...
 26. Naudas līdzekļu pieprasījums. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz pieprasījumu: Tēla vārds / login ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par situāciju: Naudas līdzekļu pieprasījumu veica: Frunk_Money / Nav... Iespējamais apraksts par situāciju, kura veikta ekrānšāviņos: Tātad.. Aizgāju uzbanku , sarunājos ar bankas direktoru , izrakstām čeku , naudas lapiņu! Dodamies uz Banku satikt mēra kungu , tad man islēdzās video! Pieprasāmā naudas summa : 30tūkstoši! *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzama darbība / Teksta fails/Log : URL (ikona:) https://www.youtube.com/watch?v=HaXZEfuO1Jg
 27. Pieprasījums Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz pieprasījumu: Daniel_Gale ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par situāciju: Pieprasījumu veica: Daniel_Gale , Anastasija_Semenova Iespējamais apraksts par situāciju, kura veikta ekrānšāviņos: Mājas/garažas izīrēšana. Pieprasāmās lietas: Vienas mājas apvienošana(2 ieejas) + garāža vidējā (2 ieejas) + /plant vieta. *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzama darbība / Teksta fails/Log : URL (ikona:)
 1. Load more activity