Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Earlier
 2. Gonza

  Well done..

  Paldies par good memories!
 3. YuntioR

  Well done..

  Iesaki no savas pieredzes ? 😆
 4. winDeN-

  Well done..

  http://www.skalbes.lv/konsultacijas Būs jau labi
 5. YuntioR

  Well done..

  man pietrūkst MPSA
 6. Sviestapika

  Well done..

  zel,ka tadi pidari ka es un parejie nenoverte citu darbu
 7. Mr.Jayden

  Well done..

  Cau diezgan interesants raksts. Butii esmu daudz maz vērojis šo abu serveru karu no 2014 gada. Pašam toreiz vēl bija 14 gadi, dzivoju ilūzijās utt. Bet nu mēģināt atdzīvināt samp??? beidz lūdzu un nodirst kadu ka nesanaca tas ir vaji. realaa situacija ir tada ka nevienu jauno kam tagad ir 12-14 gadi nav iespejams piesaistit tik vecai spelei. tagad ir gta v, fortnite, un vel dazadas speles. palielam vienigais ko piesaistit tie ir vecie buki Labi es nezinu, bet manuprat samp atdzivojas tikai del ta ka vinu var spelet no android. Viena lieta mani fascinē par tevi, tu nereali cīnies/cīnijies dēl rp, cik es zinu tevi. Bet tagad atskatoties man uz to visu, tas liekas nedaudz smiekligi reali 12-14 pat 16 gados, berni ur rp? maaceet piekapties un zaudeet video spelee? nop, ta nekad nebus. Roleplay lielakoties nav domats šādai vecuma auditorijai, protams ir ari daži kas māk vinu spelet, tada vecumaa. Pašlaik paskatoties uz gta v roleplay ainu, es ieraugu to pashu, ir siici un vini nemaak speleet roleplay. Serveri kuros ir augsts roleplay limenis videjais vecums ir 18+gadi, secinajums ir tads, ka reti kuru tu 18 gados un uz augsu piespiedisi spelet vecu speli. Visiem jau ir nauda, neviens nedzivo no sencu kabataam, un tapec vini izvelas gta v. Tava problema vienmer ir bijusi augsta rp limena pieprasisana, tapec arii sis projekts neturas tik ilgi ka samp. Ja samp no rp viedokla ir mesls es piekrtisu, bet tur ir viss ko velas siicu auditorija, un kad man bija 12 -13, es arii gribeju spelet kautko taadu kaa samp.lv kur man ir sameraa briva vala. protams augu lielaks saaka gribeties speleet pasu rp, bet tad 16 gados mani parkera lols, taa arii lidz 19 gadiem speleju vinu un par samp vairs neliekos nezinis paslaik kadu nedelu nedaudz taustu gta v rp, bet lai es atgrieztos jebkadaa samp projektaa, es nezinu. Es drizak beidzot pieaaugtu un fokusetos vairak augstskolai, darbam un kautkam nopietnakam dzivee. Pašlaik situacija ir sada, ka sikos nepiesaistisi ( nu tikai android speletajus, bet tur nekada baiga rp nebus) jo viniem patik jaunakas speles, un vecie buki vai nu nespelee speles vai arii velas kautko vairak kaa gta sa piedavatas extras. Bet nu overal GJ HF, darbu jau esi labu padarijusi, bet vai jeega izpluust sadaas emocijas par to ka kautkas nav sanacis? Logiski ka nee. sis projekts jau bija jaaizmirst kadaa 17-16 gadaa ja ne atrāk. Brinos vienkarsi ari par to ka tu vel tādos sapnos dzīvoji savā vecu, isti neatceros cik veca esi, bet nu kadus 4 gadus vismaz biji tatad tev pie 23 vairak gadiem butu jabut no hate from me, vecie buki ilgi atceresies samp un mpsa karu big shits LV rp vesturee, saki ko gribi
 8. -Maikl

  Well done..

  mhm yes
 9. Stiivijs

  Well done..

  ye , ty for memories.
 10. SMURGO

  Well done..

  Paldies. GTA V? oo
 11. Billijs

  Well done..

  Nekur nepapisīšos neko neizsakot labu šim ahujennajam komūnam. Paldies par bērnību, atmiņām un vienkārši par tādu jauku vietu kur varēja pabūt pēc skolas pirms 5,4,3 gadiem, kad tas vel bija superīgs. Sēžot skolā tik domāju par MPSA un tikt ātrāk iekšā lai to izbaudītu. Ieguvu te daudz draugus un bija ļoti fun laiki. Tiešām, Paldies tev LIELS Agnes. Lai jums visiem izdodās nākotnē, esam izauguši, mans pirmais un pēdējais SAMP serveris kurā spēlēšu. Visiem big love no manis Peace -Billijs.
 12. DZONS

  Well done..

  bija fun kad cilveki actualy gribeja rpot un spelet, tas dienas kad bija serveri 80+ cilveki un visu visu laiku bija ko darit. diesko daudz gadi te tika pavaditi, zel ka taa. ataa
 13. Toretto-

  Well done..

  Taisam RE-OPEN?
 14. RASTARS.'

  Well done..

  so sad
 15. winDeN-

  Well done..

 16. Saldumiņš

  Well done..

  MPSA 2014-2019
 17. Dev1

  Well done..

  njaam, jau bija paredzams. Bija jauki paspēlēt, bet daži pārspīleja un dažreiz OOC čatā tik dirsa un dirsa. Cerams, ka atgriezīsities kādu reizīti. Good luck visiem, bye.
 18. lsrp stepselis

  Well done..

  BY THE WAY
 19. Janis_Karlsons

  Well done..

  ngl tu esi loti gudrs jaunietis hahaha SIKE
 20. Lund

  Well done..

  Tomēr nepiekritīšu šim teikumam. Ar MPSA bija tāda situācija , ka cilvēki prasīja un vēlējās , lai Agnese atgriež MPSA pēc iepriekšējās aizvēršanas un viņa to izdarīja tikai dēļ cilvēku pieprasījuma. No sākuma taču bija daudz spēlētāju , nedēļām turējās ap vienu skaitli un tas bija diezgan liels , taču pēc mēneša jau beidza spēlēt cilvēki nezināmu iemeslu dēļ un nevienam tas serveris vairs nebija vajadzīgs. Neviens nenovērtējā Agneses darbu un pūles , ko viņa veltīja priekš MPSA , lai mēs , spēlētāji , varētu labi pavadīt šeit laiku. Jau jau iesāku rakstīt , tad nu paldies tev , Agnese , ko esi darījusi MPSA labā un kā saka , tad visam labajam kādreiz pienāk beigas. Nu tad good luck
 21. Nēģers

  Well done..

  Man tas šķiet absolūti ačgārni vainot spēlētājus tajā, ka ķip kaut ko nenovērtē. Analoģiski, piemēram, Tu uztaisi veikalu, kas tirgo akmeņus. Ķipa viss ciemats uzreiz ir pidari dēļ tā, ka nenāk pie Tevis pirkt akmeņus? Reāli novecojusi spēle, kontingents sampā arī diez ko nemainās. Vairums veco, lojālo krabju jau gaterī rukā un nav vairs laika sampu zipāt. Pie tam, tā nenoteiktība ar ntajām aizvērešanām, pārcelšanām utt arī noteikti savu pēdu ir atstājusi un daudzi šo vietu vairs neņem nopietni. Lai nu kā, nebūtu tevis, Agnese, man dzīve būtu krietni citādāka: Elgars nebūtu apgānījis manu veļas mašīnu Man būtu par pāris čomiem mazāk. Esmu ieguvis dažus diez gan pasistus čomus no šīs iestādes. Augstskolā būtu apmeklējis krietni vairāk lekcijas, bet tā vietā sēdēju mājās un spamoju terras (bez stresa, pie grāda esmu ticis). Kr4 visā visumā, neuzskatu, ka te kāds ir vainojams. Cilvēkiem vairs samps nav aktuāls, vari līst no biksēm ārā, ar nekādiem badass updates vecie kadri atpakaļ nenāks. Bija fun, bet vajadzētu tākā - move on. Veiksmi studijās and shit. Oficiāli, Nēģers.
 22. Vladimir

  Well done..

  Cik nu nav ieguldīts, cik nav laika iztērēts, ieviests, pilnveidots, uzklausīts, tomēr spēlētāju attieksme rezultātā ir vienmēr viena, diemžēl. Uzrakstīt “serveris dead” laikam tomēr ir vienkāršāk, nekā ieiet tajā un pacelt to pašu mazo skaitli. SAMP kā spēle jau sen ir dead, tas jau ir simtiem reižu teikts un pierādīts, vecos laikus vairs tomēr neatgriezt, jaunus spēlētājus arī varam negaidīt, jo spēle kā tāda tomēr jau sen ir novecojusi un nav intereses to vairs spēlēt, vismaz ne RolePlay veidā ar latviešu community, tas ir drausmīgs. I guess, varam tikai teikt @Baby un @rebudijs lielu paldies par tajā ieguldīto laiku un darbu, bija jautri naktis pavadīt serverā labā, tās nebija veltīgi pavadītas, tomēr ļāvām mūsu cilvēkiem izbaudīt maximāli pilnveidotu un korekti sniegtu darbu, lai arī kā beigās sanāca. Pārbaudīt to, palīdzēt tā attīstībā bija feini, prieks strādāt kopā ar saprotošiem cilvēkiem un varu teikt tikai to, ka otru serveri ar tik attīstītām, pilnveidotām, unikālām un vienreizējām funkcijām mums Latvijā vairs neatrast, MPSA nav tikai vārds vai serveris un ceru uz to, ka tomēr tiks veidots arī ilgi gaidītais GTA V RolePlay, kur būs vairāk iespēju izpausties un viss notiks realistiskāk. Šīs nu laikam ir tās beigas, bija prieks baudīt RolePlay kopā ar Jums. Paldies par sniegto darbu. Peace.
 23. Toretto-

  Well done..

  Nja, neko darit, kad nevienam nav velmes seit uztureties, vis maz lielakajai dalai.
 24. Baby

  Well done..

  Serveris ir on, ja kāds ko vēlās, tad iedošu, kaut ļimakus, bet tas netiks attīstīts, tajā netiks nekas darīts, officiāli. Labi, raksts laikam bija aizsvilšanās gadījums, bet īstais iemesls ir mana neaktivitāte un skola. Es esmu cilvēks, kas noraka visu ar neaktivitāti, ikdienā man ir 1,5 - 2h stundas pie datora, brīvdienās galīgi nav vēlmes skriptot. Kā arī redzams, ka ja es neko nedaru, tad projekts vien ātri nomirst. Drīz pieķeršos pie gta v.
 25. Kenijs

  Well done..

  Serveris joprojām darbojas, var droši iet un spēlēt
 26. Jonatan Freedom

  Well done..

  Nu, ko lai saka, sūdīgi ka aizklopēja ciet. Taga vairs nav ko pa vakariem uzraut, a ta varēja iemočīt serverī un uzkapāt. Tajā sūdu bedrē Samp.lv es točna nekapāšu. Visu cieņu īpašniekiem, respekt Jums.
 1. Load more activity
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.