All Activity

This stream auto-updates   

 1. Past hour
 2. Uninvitēta persona tika ar Role-Play Atlaišanu sagatavoju birojā. Vakarā būs SS esmu darbā, ievietošu ss kā būšu mājās. Neko nemāk? Vecīt 10 minūtes tevi centos atdzīvināt. Jēga no darbinieka kurš ic sāk runāt par dievieti. Izsaukumus vakar vakarā es viens ņēmu! Visi apmierināti, jēga tev būt slimnīcā? Labi ic atvaļinājums, par to es nezināju. Vecais priekšnieks noteikti zināja, tāpēc es tevi atlaidu ar sagatavotu atlūgumu. Tāpat kā darīja Mērs ar tiem kuri nestrādāja. Skrīni ir uz PC, Būšu mājās aplauzīsies, mēs runājām ic visu laiku , pierādījumi par to tev nav. Pat domes bijušais mērs var apliecināt,viņš bija blakus. Ir skrīni par tavu /do dzivs bļe jobanrot vai kkā tā. Vakarā būs skrīni.
 3. Kadel iedevat liegumu musu labakajam basketbola speletajam?
 4. Today
 5. Čau! Izdomāju parādīt dažus video, kur ir ASV police chases, kā arī pitošana, ceru, ka pēc šiem video sapratīsiet ,kuri nav SASD ,ko @Reksis mēģina panākt ar SASD . Te ir viens chase, pits sākumā ir, tās ir beigas tai pakaļdzīšanās, bet tur vēlāk var redzēt chase no helikoptera skatapunkta. Te ir vēl viens, garāks video, 10 minūtes, tur ir vairāki chase, pitošana arī ir.
 6. Izcils uzcenojums, ser!
 7. Perku par lats piecdesmit ser.
 8. * Raksta no Samsung Galaxy J5 * Es atbalstu Jūsu kandidatūru! (( Rekomendācija, sakarīgs izskaties, RP māki, būsi cerams aktīvs, serverī neesmu redzējis,bet nu veiksmi! ))
 9. Pardodu montgomery сrispus 50 centi par iepakojumu
 10. Sen jau bija ieteikums lai info par nogalināšanu rādītos ne tikai adminiem bet arī spēlētājiem jo tas ļoti atvieglotu dzīvi parastiem spēlētājiem jo admini neko neredz nekad. Piemērs. Vakardien esmu prominādē un serverī ir 12 cilvēki un 3 no tiem ir admini. Mani nošauj,prasu,vai tik tiešām 3 admini nav spējīgi izsekot 9ņiem spēlētajiem? Atbilde ''nebija reporta un mēs nevaram visam sekot līdzi'' A nah tad tev ir vajadzīgs adminčats Cāli? Redzi ka nošauj tad aizej uzspeco,nevis turpini savu kukurūzu drātēt....
 11. Dzivosu pie tevis, ka gimene!!!!!!! Sausmas, tas notiek serveri off
 12. Tak ir aim, nav vērts noliegt, jo tas ir skaidri redzams. Vienreiz tevi specoju, kur tu ar Tomu šaudījies pret mentiem, un tev aim aizrāva uz Tomu, un tu viņu nošāvi.
 13. nice gaidu dzīvokļus
 14. Tas tiešām ir nejauki. Ceru, ka līderis šos abus sodīs, paaugstinot rangā.
 15. Servera izslēgšana šo pietkdien sakarā ar... Māju un biznesu datubāzes pārveidošanu. Serverim ir jābūt izslēgtam, kāmer notiek darbi. Serveri ir plāns ieslēgt pēc tā, kad tiks uzliktas mājas/biznesi. Tas varētu būt Piektdienas vakars, sakarā ar manu vēlās darba maiņas beigšanu vai arī sestdien plkst. 15:00 pēc Latvijas laika! 19.10.2017 Pievērsos māju sistēmām, kā arī pārdomāju biznesu sadali. Sākšu pievērsties tam, bet līdz šim, pielaboju, ka tagad cilvēki nenomirs, bet viņiem ļoti slikti paliks ar veselību, tāpēc, ka cilvēki mūsu serverī diezgan biezi mirst, un katru reizi būtu visiem PK, ļoti interesanti! Vai vispārīgi, visiem cilvēkiem nāktos dienā piedzimt un atkal nomirt.. Šīs divas dienas tiks balstītas uz augstāk teikto, kāmēr Travis pārveidos māju/biznesu sistēmu. Sāku veidot arī gps sistēmu, nav līdz galam, bet varat pārbaudīt vietas! Pārveidotas PM krāsas, lai varētu uzreiz to izlasīt. Līdz ar to arī centīšos ieviest ko vajadzīgu serverī - Ka ir iespēja ignorēt spēlētāja PM Pārdomāšu, kas uz sitienu ir ļoti svarīgs un vajadzīgs, kam tā ārēji pievērsties.
 16. Yesterday
 17. Ko esmu pārkāpis? P.S. Sūdzambībele. Mana pirmā sūdzība.
 18. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Carlos_Escobar Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Linards_Kapurkede Dwayne_Gonzalez Termins, kurš tika pārkāpts: CARDM,CS,NONRP,DM Situācijas apraksts: Saprastu vienu reizi troļļot, bet nejau visu laiku . Incidenta laiks: HH:MM *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 19. No offense, bet vai tu zini kas ir Ziemeļkoreja? Diez vai Tu tik viegli tiktu no viņas prom... Par RP, nevajag rakstīt nākotnes formā /me komandas. Došu tev iespēju sevi pierādīt! REC
 20. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz vēlmi iegūt lietu: David Benhem Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš vēlās iegūt mainīt CEPURI: David Benhem Matu CEPURES ID: 19137 Aizvietot ar Brilles/Cepuri? : Aizvietot ar šobrīdējo cepuri. Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās ekrānšāvienos: Tātad, David izlēma, ka viņam ir nepieciešama karnevāla cepure, lai varētu piedalīties dažādos pasākumos, tāpēc dodās iegādāties to cepuri. Kā arī David ir pavārs, tāpēc nolēma, ka šī cepure viņam kādreiz arī noderētu darba lietās. Darbības laiks: 00. *Pielikums - Ekrānšāviens no servera, kurā veicat darbību : URL (ikona:) (Notiek aksesuāru veikalā) NEZINĀJU, KUR POSTOT HAT/REQ, TĀPĒC IEPOSTOJU TE! Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 21. Rekomendācija . Itkā sakarīga persona , kā arī RP māk , veiksmi!))
 22. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi Valsts organizācijā: Anatoly_Kuznecov Anatoly_Kuznecov Montgomery Charles St. 412 18/10/2017, 23:30 Iesniegums Teksta lauks, kurā aprakstīsiet kāpēc, kā jums ienāca ideja galvā, kamdēļ, kādus uzlabojumus vajadzētu, kas nepieciešams, ieteikumi, u.c. (Ja nepieciešams) Pielikums: URL (ikona:) Sveiki! Mani sauc Anatolijs Kuzņecovs, es piesakos par Autoskolas galveno vadītāju, jo uzskatu ka es spēšu tikt galā ar visiem šķēršļiem, kas man nāks. Esmu jau kopš bērnības diezgan interesējies par automašīnam, to uzbūvi. Ir ļoti labas iemaņas saistībā ar automašīnām, kā arī man ir spēja iemacīt citiem cilvēkiem vadīt automašīnas, Daudzi mani ir uzskatījuši kā vienu no labākajiem instruktoriem, taču protams ir arī droši vien ir savi mīnusi. Taču es centīšos darīt visu, lai tikai citiem būtu labāk. Ticu, ka spēšu būt draudzīgs gan pret saviem kolēģiem, gan pret klientiem ! -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Par Tēlu (OOC) Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Anatoly_Kuznecov Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās ekrānšāvienos: Anatolijs jau kādu laiku būtu strādājis autoskolā un viņam jau rītdien būtu jauns klients. Darbības laiks: ~ 23:30 *Pielikums - Ekrānšāviens no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Iesnieguma iesniegšana) : URL (ikona:) https://imgur.com/a/4noTf Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 23. rec māk šaut izaudzis biogrāfija nice spēs noturēt. tik viena hujņa ir tas rp, no 2k15 gada, bet pox, esi sakarīgs un šaut mācēsi. neraudāsi par mafbizz, kā citi vadītāji.. rp visu neskatījos, tikai pusi
 24. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi Maf/Gang: Jackiee Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Jackiee_Mortez Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Džeikijs dzimis 1992. gada, 12.aprīlī . Lielāko daļu pavadījis slapstoties gar ielām Los Santos. Pabeidzis vidusskolu ,pēc tam meklēt darbu vietējos veikalos, jo iztikas minimums bija 300$ mēnesi,ar ko viņam nepietika. Saprotot, ka naudas par maz izdzīvošanai, Džeikijs sāka aplaupit vietējos veikalus, līdz ar to iekrist lielā depresijā. 1994. gada, 23.novembris - Džeikiju apcietina par noziegumiem,ko pastrādājis iepriekš. Ieslodzījumā viņš pavadīja 4 gadus. Iznākot no tā , satika savu bērnības draugu Sebastianu Begalu. Abi dzīvojot noziegumu apvidus daļā Los Santos, pievienojās Grove Street bandai. Kur bija 90% melnādaino cilvēku. Tas nebija liels šķērslis, jo viņi bija pierādījuši savu, ka ar ''pliku roku nav ņemami''. Gadiem ejot, Sebastians pārtvēra bandas sirdi un tika par to galveno vadītāju/līderi. Džeikijs kā viņa labākais draugs par viņa palīgu. Kopā abi uzturēja bandu ar narkotikām, ieročiem, viss kas bija nepieciešams īstiem ganksteriem 21.gs. Abiem piegriezās šī padarīšanu, policija sāka uzost viņu midzeni, negribēdami riskēt aizceļoja prom no Los Santos un pameta bandu likteņa varā. Tagad abi pievienojušies nelegālam grupējumā, ko dēvē par Triad Family. ( Nez, mošk drusku ir bezsakars ,bet ceru,ka domu kaut kādu sapratāt. ) P.S. - Neesmu vairs skolnieks, darba dienās netikšu online,tikai kad brīvs, bet ceru,ka Sebis palīdzēs ar to. Tēls, kurš būs aizvietotājs Maf/Gang: Sebastian_Begal Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās ekrānšāvienos: Los Santos Darbības laiks: 22/11/2015 *Pielikums - Ekrānšāviens no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Maf/Gang izveide) : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 25. Tiks sodīts.
 26. Ievieto, lūdzu, normālus pierādījumus, protams, ja ir, pretēji slēdzu ciet, jo no šī nevar neko secināt. 24 stundas.
 27. Nu jā jā,atkal Capone Es esmu PAR,jo..šodien stāvu pie copēšanas būdas,kur cilvēki var iet nokārtot savas dabīgās vajadzības,sāku to darīt ( /pee ) pa "vīriešu rases" modei ( jo tur Tiwa diemžēl nav padomājusi par mums "sieviešu rases" pārstavēm ) un te pēkšņi kāds sukāriņš man sāka dibenā laist lodes.Ko es varēju darīt? Neko,jo es taču nezināju,kuram īsti bietē dot,tāpēc cieta gandrīz visi,kas tajā brīdī tur atradās Atvainojos visiem ja,kaut gan tomēr nē.Vienalga. Paldies @Danrow par deagle Šitā foršā lietiņa atvieglotu visu.Visi varēsiet justies kā admini lol @Babygaidam nākošajā update
 1. Load more activity