Jump to content

Serveris Atvērts

 • Šajā mājaslapas sadaļā tev ir iespēja vērsties pie projekta administrācijas sakarā ar kādu no  zemāk minētām tēmām . Atbildi uz Jūsu iesniegto ziņojumu Jūs saņemsiet diennakts (24 stundas) laikā. Nelietderīga saziņas iespējas izmantošana tiks sodīta ar liegumu no projekta mājaslapas līdz pat septiņām (7) dienām.

  Saziņa ar projekta administrāciju tiek lietderīgi izmantota, ja:

  • Foruma lietotājs ir saskāries ar tehnisku problēmu serverī:

  Ja esi sastapies ar kādu problēmu serverī , kā piemēram nozaudēta parole , vai vēlies nomainīt savu e-pasta adresi , tad vari vērsties , uzrakstot tekstu brīvā formā , detalizēti aprakstot savu problēmu. Nosūdzēt servera kļūmi var attiecīgā projekta foruma sadaļā. Tiek pieņemtas arī citas situācijas, kuras netika minētas un tām nav attiecīgas sadaļas forumā.

   

  • Foruma lietotājs vēlas izvirzīt savu kandidatūru uz servera uzrauga/palīga amatu.

  Lietotāju pieteikumi uz kādu no pieejamajiem amatiem projektā notiek tikai caur ""Contact Us"" , ja lietotājs piesakās uz amatu kādā no citām neatbilstošām saziņas iespējām ( P.M, Chatbox, Status Update u.c) , tad pieteikums tiek automātiski noraidīts un atbildi uz iesniegto pieteikumu lietotājs nesaņems.

  Lietotāju iesniegtos pieteikumus izskata un izvērtē projekta īpašniece (Baby.) vai projekta galvenais administrators (Support).  Pieteikumos tiek izvērtēts cik gramatiski pareizi ir uzrakstīts teksts, tiek izvērtēts teksta saturs, kandiāta atbilstība amatam un vēsture projektā. Ir svarīgi Jūsu pieteikumā pārliecināt projekta administrāciju, ka esat piemērots kandidāts , pamatojot to ar pašraksturojumu un apņemtību brīvprātīgi darboties projekta labā. 

  Kandidātam uz projekta uzrauga amatu jāzin trīs pamatjautājumi:

  1. Vai serverī ir pieejama funkcija, kas ļauj pievienot ierocim lāzeri.
  2. Kas jāatbild spēlētājam, kurš apgalvo, ka tā pirktā mašīna pazuda un tā neuzrādās autoparkā (CarRespawn) pieejamo transportlīdzekļu sarakstā?
  3. Kas jāatbild spēlētājam , kurš apgalvo, ka viņs pieveda produktus kādam no serverī pieejamiem uzņēmumiem/biznesiem , bet viņi pēc servera restarta nepieskaitījās? 
  4. Kādu narkotisko efektu atstāj "Ecstasy"?

   

Contact Us

 • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

    Only 75 emoji are allowed.

  ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

  ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

  ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.