• Baby (Tiwa), atbildi PM!

  Jūsu PM tiek saņemti. Uz PM dota atbilde 10 stundu laikā. Gan Contact US, gan PM. Ja nav dota atbilde 10 stundu laikā, tad uzrakstat vēlreiz.

   

  Kur var nomainīt Vārdu_Uzvārdu serverī?

  Diemžēl, bet mēs, kopš 10/08/2017 nemainam Vārdus_Uzvārdus. Netiek pieņemti PK. Ja vēlaties jaunu vārdu - Izveidojat jaunu tēlu. Ja ir nepieciešamība pieteikumos, miniet galveno profilu vai Login (Iekavās). Iespējams tiks atgriezta Vārda un Uzvārda maiņa ar Update

   

  Ko darīt, ja kods neatnāk uz e-pastu?

  Kopš 07.17 mēneša ir problēmas ar inbox savienojumu. Tāpēc ieteicams mainīt uz Gmail. Saziņa - Contact US vai Baby, Rebudijs, Guest

   

  Kā serverī iegūt pirmo līmeni vai vispār līmeni?

  Serveris skaita sekundes nevis dienas. Viena minūte ir 60 sekundes. Viena stunda ir 3600 sekundes. Viena diena ir 86400 sekundes. Ja ucp rāda, ka esat sasniedzis vienu dienu, bet serverī ir 0, tad Ucp noapaļo. Tas nozīmē, ka drīzumā sasniegsiet pirmo dienu :D 

   

  Neatrodu mājas zālītes audzēšanu.

  Liec pie kļūmes nosūdzēšanu. Savu vārdu un vēlamo vietu ar /save

   

  Mašīnas pazušana.

  Mašīnas nezūd serverī, bet uz vienu dienu var parādīties, ka nepieder transports. Bugs nav labojams, vismaz vēl nenonācām pie secinājuma, kā to izdarīt. Vai mašīna pieder jums joprojām, pārliecinaties UCP. Ja mašīna rādās, tad Jūs viņu varēsiet atgūt, un vairs nezudīs, pēc 5:00 jeb servera restartu. Ja mašīna ir nobugojusies ar cita cilvēka mašīnu, veicat relog. Relog ielādēs jūsu datus no jauna un mašīna būs Jūsu.

   

  Nomainījās IP adrese, bet nenāk kods.

  Inbox.lv vēstule ienāk parastajos ienākošajos. Gmail tā ienāk spama mapē. Ja esat pieprasījis vairākas reizes, tad Gmail ir iekavās skaits (1). Paskataties iespējams Older vai Newer.

   

  Kamdēļ MPSA ir atkal atvērts?

  Cilvēki centās sazināties ar īpašniekiem, līdz saņēmām garu un motivētu vēstuli. Izlēmām, ka dosim pēdējo iespēju. Turpmākie plāni ir GTA V Roleplay.

  Juris vairāk nav atbildīgs par MPSA. Visu atbildību nes Agnese.

   

  Kur pazudis SMS Shop?

  Turpmākos pirkumus var veikt tikai un vienīgi ar bankas norēķinu vai PayPal. Iespēja iegādāties lieguma noņemšanu (3 Eur), Tēla statistiku. Mappingu, citas lietas drīkst iegūt In-Character ceļā ar spēles naudu (Sadaļā - Lietu Pieprasījums). Sms shops būs atpakaļ AUGUSTĀ 2017.Gadā.

   

  Vai ir iespēja atgūt iepriekš pirkto vai jebkādus datus no iepriekšējās atvēršanas?

  Nē.

   

  Kur atrodas pieteikuma paraugi?

  Atsevišķas lapas paraugiem neeksistē. Paraugi ir izveidoti tur, kur tie ir nepieciešami. Ja Jūs veidojat rakstu un teksta laukā ir redzams jau ievadīts paraugs, tad to nedrīkst mainīt, bet gan jāaizvieto izceltais teksts, kurš ir melnā krāsā un slīprakstā. Ja Jūs veidojat rakstu un teksta lauks ir tukšs, tad drīkst veidot rakstu brīvā formas veidā.

   

  Kā var pieteikties administrācijas sastāvam?

  Pieteikumi nav publiski. Lai pieteiktos administrācijas sastāvam, Jums ir jāsazinās ar Main Support. Mājaslapas apakšā Jūs atradīsiet ''Sazināties ar mums''. Ar jums sazināsies Main Support un tiks veikta mutiska saruna 20 minūšu ilgumā.

   

  Kādas vajadzības nepieciešamas, lai būtu administrācijas sastāvā?

  Minimums 16 gadi. Jāzina minimums 2 valodas -  latviešu, krievu vai angļu valoda. Zināšanas par sadaļu pārvaldīšanu (moderation). Spēja sazināties mutiski (Teamspeak). Atsevišķas zināšanas nepieciešamas izvēlētā amatā.

   

  Kur un pie kā vērsties nesaprašanas gadījumos?

  'Contact US'. PM - Baby, Guest, Rebudijs

  Iespēja atbildi iegūti ir mutiski - Teamspeak.